Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Mölltal 2012/13

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Naslednja
 Mölltal 2012/13 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
elanfan
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2012 11:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Okt 2011 17:07
Prispevkov: 113


na Molltalu so avtomati le na postaji vlakca, tako da če prideš tam mimo lahko smučaš cel dan brezskrbno. Moje mnenje je, če si s kolegom nista vsaj malo podobna, ne tvegaj. Če te dobijo ti vzamejo karto in zdi se mi da tudi nove letne za to sezono ne moreš kupiti.
_________________
Sezona 2016/17: 34x Topskipass Karnten
Sezona 2015/16: 45x Topskipass Karnten
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
otiv
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2012 1:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2011 19:04
Prispevkov: 36


Hvala za info. PA ima kdo izkusnjo da so pregledovali karte?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2012 1:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

otiv je napisal/a:
Hvala za info. PA ima kdo izkusnjo da so pregledovali karte?


Kaj zdaj še hočeš?? Da ti kdo pove, da so mu karto vzeli?? lih ti bo povedal...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
flora1
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2012 1:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Sep 2010 11:21
Prispevkov: 33


@otiv: Vito, a si ti isti kot na hribi.net? Po mojih izkušnjah še niso nikoli pregledovali kart, pa sem kar pogosto gor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2012 3:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

elanfan je napisal/a:
na Molltalu so avtomati le na postaji vlakca.

Pa se tisti na spodnji postaji gondole In kolikor vem dobi na monitor v postaji pri "stempljanju" sliko z letne karte na enkrat, zraven ima pa vsak avtomat kamero. Koliko to zares kdo gleda ne vem, definitivno pa ne bi preizkusal teh stvari za tistih 40eur. But that's just me
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gas
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2012 5:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2010 12:26
Prispevkov: 195
Kraj: Jesenice

Evo nazaj iz Molltala...

Lep dan,.. ljudi ne preveč, za počakat cca 5 minutk ,.... dela samo Molltaler jet,....

Proga kar "luknjasta" ampak je naraven sneg

Fajn je blo....
_________________
2010/2011: 12x
2011/2012: 32x
2012/2013: 34x
2014/2015: 33
2015/2016 34x
2016/2017: 1x Moeltall, 1xKatchi, 1x Turrach, 2x Nassfeld
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elanfan
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2012 6:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Okt 2011 17:07
Prispevkov: 113


a mogoče kdo ve kdaj bojo še kako progo odprl?
_________________
Sezona 2016/17: 34x Topskipass Karnten
Sezona 2015/16: 45x Topskipass Karnten
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gas
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2012 7:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2010 12:26
Prispevkov: 195
Kraj: Jesenice

En "zicko" je rekel da v cetrtek do spodnje postaje gondole,.. samo mocno dvomim...
_________________
2010/2011: 12x
2011/2012: 32x
2012/2013: 34x
2014/2015: 33
2015/2016 34x
2016/2017: 1x Moeltall, 1xKatchi, 1x Turrach, 2x Nassfeld
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2012 7:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 877


Off-topic, pa vseeno:

Citiram:
Po mojih izkušnjah še niso nikoli pregledovali kart, pa sem kar pogosto gor.


Kot je že PJ povedal imajo novi ski-data sistemi kamere in vedno uporabnika slikajo, nato pa ob nadzoru (ki ga lahko opravijo kadarkoli kasneje) karto zablokirajo. Slišal sem za primer, ko so nekomu zablokirali karto in ga je žičničar povabil za računalnik in mu pokazal slike kdo vse/kdaj in kje se je vozil z njegovo karto. Torej zaradi kršitve na Molltalu, ti lahko naslednjič ne deluje karta na Mokrinah.

Aja, pa še nekaj je žičničar menda dodal, da kršitve na sezonskih ugotovijo skoraj izključno pri Slovencih
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2012 9:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Vse tako kaže,da bo jutri( v sredo) odprta proga in sedežnica" Panoramabann". So danes intenzivno ratrakirali,postavljali zaščitne mreže itd..Sneg je bil odličen,kom.naravnega in umetnega.Cel dan so topovi delovali,tudi v dolini.Precej gneče in čisto preveč količkov na tako majhnem terenu.
2x=12/13
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 02, 2012 12:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

Pričakoval sem, da bo pri vsej množici Slovencev ki so bili gor na praznični dan (mislim, da nas je bilo kar polovica vseh), kdo tudi kaj napisal, pa moram (spet) kar jaz . V sredo je bil sneg prav fantastičen, bolje utrjen kot dan prej, fantastično je bilo tudi vreme:



Okoli opoldneva se je sicer močno okrepil veter, ki je včasih za trenutek tudi prinesel rahle meglice, a to ni pokvarilo vtisa. Za povrh pa so odprli še Panoramabahn in rdečo progo, zdaj vam ni treba več ugibati, kdo je bil prvi tam :









Tale praznična dneva sem bil pač zadolžen za otvoritve .

Posebne gneče ni bilo, obiska je bilo le malenkost več kot v torek (zakoličenih prog pa precej manj) , torej nekaj minut čakanja na šestsedi, na vzporedni dvosedi nič, na Panoramabahnu pa tudi skoraj ne, najbrž tudi zaradi vetra. Snežna podlaga je bila tu seveda malenkost slabša, spodaj so bili na delu še topovi. Črna proga je bila že dobro zasnežena in začeli so razgrinjati sneg:



Topove so z ledenika prestavljali na progo v dolino, na spodnji strmini so začeli zasneževati v torek in se je že kar nekaj poznalo. Na Altecku so bili trije topovi v torek na spodnjem delu obvoznice, a v sredo jih ni bilo več. Ampak, današnjih 40cm novega snega (no, ponedeljkovih 40cm ni bilo običajno pretiravanje, ampak debela laž, ne glede na veter) in napovedane nove padavine bodo najbrž precej prispevale k skorajšnjemu odprtju celotnega smučišča.

Lp, Tomi
_________________
Sezona 2011/12: 102 x
Sezona 2012/13: 12 x Moelltal, 1 x Turrach
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
StarGazer
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 05, 2012 2:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Jan 2010 13:43
Prispevkov: 125


Razmišljam da bi šel za vikend gor. Giga šport organizita prevoz+karto za 39,90 ?, kar se mi zdi ugodno. Je kaj gužve med vikendi v tem času?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 05, 2012 2:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Ravno zaradi takih vikendov, ne grem novembra niti namalan gor (navadno so to akcije raznih Giga, Hervis in Intersport kompanij in če ga trofiš, lahko pozabiš na normalno smuko...je pa res, da lahko takrat preizkusiš kup nekih modelov smuči)....raje med tednom....ampak, to je samo moje mnenje....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elanko
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 06, 2012 5:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2011 11:03
Prispevkov: 14


v nedeljo je čez dan napovedanih 50 cm snega tako da za tisti ki greste gor z giga sportom pomoje nebo glih najboljša smuka...
pomoje bo odprt samo ledenik če bodo napovedi obdržale..
_________________
povprečno: 50x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
StarGazer
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 06, 2012 7:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Jan 2010 13:43
Prispevkov: 125


A to si gledal na Bergfexu? Na Snow forecast je napovedanih okoli 10 cm. Katera stran je ponavadi bolj točna?

Drugače pa razmišljam da bi šel v soboto gor. Bom še kak dan počakal da vidim če bo vreme zdržalo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Naslednja Stran 4 od 11

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Mölltal 2012/13
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB