Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Kronplatz

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 62, 63, 64  Naslednja
 Kronplatz « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Stane60
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2012 3:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 15:18
Prispevkov: 406
Kraj: Kašarija (Dežela kranjska nima lepšga kraja,...)

Ne vem, jaz pa sem bolj zagrizen smučar, pa grem jutri celo v zgornji Olang . Resnica je ta, da je v vsaki izbiri nekaj dobrega. Iz St. Vigilia je preko Piz de Plaiesa in navzdol po Piculinu (moja najljubša proga), zelo blizu s smučarskim avtobusom povezava z Alto Badio. A ne vem, če je treba - Kronplatz ima vse, česar si lahko še tako zahteven smučar zaželi ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cimbalca
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 21, 2012 9:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 1:40
Prispevkov: 71


Včeraj prišel s Kronplatza. Smučal pet dni z družino. Tam smo res dobili vse kar smo rabili: Modre, rdeče in črne proge, lepo steptan sneg, lepo vreme in zadnji dan snežni vihar.
Suma sumarum je res kar pravijo tisti, ki ne morejo prehvaliti tega smučišča, le z to razliko da se ga po štirih dneh že malo naveličaš. Sicer pa OK
_________________
2013/14 Krvavec 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pryks666
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 21, 2012 7:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 22:19
Prispevkov: 103


Tudi jaz sem se danes vrnil iz Kronplatz-a ... 3 dneve smučal na Kronplatz-u, 1 dan sem šel v Alta Badio in naredil krog na Sella rondi ... ostale 3 dneve pa izkoristil za tek na smučeh in relaksacijo ...

uglavnem smučišče ima vse ... urejene, dolge, široke, zahtevne in lahke proge
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Stane60
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 29, 2012 11:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 15:18
Prispevkov: 406
Kraj: Kašarija (Dežela kranjska nima lepšga kraja,...)

Sem se vrnil s tedenske smučarije na Kromplatzu in spet moram reči, da na tem smučišču ni izgubljen prav noben dan. Vreme je bilo super, gneče tudi ne-nasploh je bilo kar nekaj manj ljudi kot lani. V tem času je bilo veliko Poljakov. Nekajkrat sem preiskusil tudi novi Ried in prvič prepozno spuščal pred dvema dolgima ravninama. Ni ravno tip moje proge, a včasih je treba zaviti tudi tja. Ne Herrneg in ne Piculin me nista razočala niti enkrat, nasploh je bil Herrneg zelo malo obljuden, kar mi je res ustrezalo. Krasen teden s krasnim smučiščem-toplo priporočam tistim, ki se še niste odločili .

2010/2011 5x Moeltal, 12x Rogla, 4x Straža, 3x Gerlitzen (Osojščica), 6x Kronplatz
2011/2012 5x Rogla, 1x Vogel, 6x Kronplatz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 29, 2012 1:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

V petek smo se vrnili s tedenske smučarije na Kronplatzu, se pridružujem mnenju Stane60, vrhunsko, priprava prog vrhunska, Avstrijci bi lahko prišli na kak tečaj urejanja k njim, stopničk ni niti na črnih progah. Nova proga Ried pa ni niti najmanj všečna, dve izjemno dolgi ravnini, vmes pa narit sneg, ledene plošče itd....

Plateau


Proga v Olang


Spodnji del Marchnerce

_________________
15/16: 3x Obertauern
14/15: 13x 13/14: 11x 12/13: 23x 11/12: 12x 10/11: 63x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
verbos
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2012 4:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2012 11:17
Prispevkov: 6


Jaz sem bil z družino v Kronplatzu že kar nekaj let nazaj (stanovali v Gaisu), zadnja 3 leta smo bili v Avstriji (BKK in Turrach), naslednje leto pa se nameravamo vrniti v Kronplatz, saj imam tudi sam od tam najlepše spomine. Ker bi želeli bivati ob ali na smučišču bi forumaše prosil, če mi lahko posredujejo kakšne koristne informacije glede nastanitve. Ker nas bo velika skupina (12-18 ) pride v poštev tudi cela hiša ali koča..... Hvala za info, lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 06, 2012 5:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Te dni piha....predvsem na vrhu, nižje je le delno vetrovno, še najbolj je vetrovna proga v Olang....sneg večina umeten in s tem ob drsačih nastanejo strmejši predeli prog zdrsani, trdi ( ne ledeni!) in so težje vozni v karving tehniki ...zaradi vetra imajo tudi težave gondole in ponekod vozijo zelo zelo počasneje - resda ne stalno, le ko je veter res silovit...gondola ,ki vozi diret iz Olanga je imela pa kar težave in se je rada ustavljala, tko, da sem se je izogibal nova proga do železnice me ni navdušila, sploh pa ne povratek nazaj na vrh - resda so sedeži ogrevani, ma traja predolgo, preostali del telesa ( razen riti seveda ) se mi je ohladil - polenil.... naslednji vikend je pa

_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Nataša
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 04, 2012 4:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


ojla,
mene tudi zanima nastanitev v Kronplatzu, če ima kdo kakšen info glede apartmajev.Hvala vam, lp Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pryks666
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 06, 2012 8:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 22:19
Prispevkov: 103


Nataša je napisal/a:
ojla,
mene tudi zanima nastanitev v Kronplatzu, če ima kdo kakšen info glede apartmajev.Hvala vam, lp Nataša


Cene se razlikujejo od kraja do kraja okoli Kronplatz-a ... pa bližje smučišču si, dražje je ...

1. izkušnja: 5km od vznožja smučišča, tako da moraš uporabiti avtobus oz. avto... ceneješa varjanta
http://www.garni-neumairhof.it/

2. izkušnja: ob smučišču, ampak malo dražje
http://www.rautal.com

Oboje zelo lepo in urejeno s savnami ... bližina tekaških prog
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
nikolaj
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 06, 2012 8:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 17:09
Prispevkov: 133


Mi hodimo v en cenejši apartma, v Mittelolangu, en teden cca 550?.

Apartma je starejši, ni savne, bazena, ..., je pa v nulo očuvan, kuhinja sodobna (steklokeramična, pomivalni stroj), notri je pralo sušilni stroj, oprema na varnem in s sušilci za pancarje, ... Kar sem hotel povedati je, da očitno tudi cenejše variante niso slabe (če primerjam z našimi (Ribniška, Rogla, Areh)).

Našli smo ga tako, da smo preko spletne kronplatz.com naročili katalog oz. cenik, potem a smo razposlali par mailov in se za enega pač odločili.

Drugače pa avtobusni prevoz špila v nulo. Ni potrebe po neposredni bližini smučišča.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2012 11:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2838
Kraj: Ljubljana

Zdaj, ko obstaja še smučarski vlak pa je stvar zelo udobna tudi od malo dlje. Sploh ker na samem Kronplatzu praktično ni nastanitev
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nikolaj
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2012 12:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 17:09
Prispevkov: 133


Ja, to z vlakom pa res. Postaja vlaka in gondole sta v isti zgradbi.
Vprašanje je edino od apartmaja do vlaka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 10, 2012 4:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


uu super informacije..ker imamo zraven otroke, smo mislili iskat blizu smučišča...a pravite, da so skibusi dobro urejeni?
nikolaj, kateri apartma pa ste imeli to?

Če ima pa kdo še kakšen naslov za nastanitev, kjer ste že bili bom tudi vesela..na te ko pa ste napisali bom poslala povpraševanje.
Hvala zaenkrat.

lp Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s1
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 10, 2012 5:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

Za otroke je krasno v San Vigilu, ta spodnja gondola je krasna dolga in položna za učenje. Bili pa smo v Residence Clara, se mi zdi... Zelo lepo in vasica zvečer super
_________________
2015/2016 - 32x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nikolaj
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 10, 2012 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 17:09
Prispevkov: 133


Nataša, naš apartma nima spletne strani, je pa na peter sigmair platzu (center mitellolanga).

http://www.kronplatz.com/en/service/brochures/, tukaj si naroči brošure, na strani od kronplatza pa imaš rezervacijski sistem, kjer ti pokaže tudi, kje je fizično lociran apartma.

Potem imaš še na njihovi strani plan vožnje ski busa, tako da se malo lažje odločiš.
Je pa tako, da če ne greš glih na kako kmetijo (ki so mogoče 200 ali pa 300 m od bus postaje) imaš do busa največ 3 minute v pancarjih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 62, 63, 64  Naslednja Stran 32 od 64

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Kronplatz
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB