Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kobla » Kritika apartmajev

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
 Kritika apartmajev « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dež1
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 30, 2011 3:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2011 11:05
Prispevkov: 18


Damjan-doc je napisal/a:
V sredo sem se malce sprehodil in si pobližje ogledal smučišče, ko sem se vračal z Vogla in moram rečt, da se mi zdi sam teren zelo dober oz. konfiguracija smučišča je kar vredu.
Res ne vem v čem je problem, da ta center ne zaživi in je deležen tolikih kritik.


Sem ti pisal o apartmajih Tubej si gledal preverjeno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 05, 2011 1:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Nisem gledal, kaj je pa bilo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 05, 2011 1:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


A sem že našel....

http://24ur.com/novice/slovenija/preverjeno-v-apartma-samo-v-copatih.html


http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g815572-d1054921-Reviews-Tubej_Apartments-Bohinjska_Bistrica.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 05, 2011 4:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


Saj so tudi ceniki zanimivi

http://en.kobla.net/prices/

namesto dults - odrasli je napisano adolts - neumneži :-)
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 05, 2011 5:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


Špik je napisal/a:


namesto dults - odrasli je napisano adolts - neumneži :-)



Dobra dults, dults fora.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 06, 2011 1:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


No jaz pa tipkat ne znam :-) Pa tudi slovar me je mogoče malo nategnil glede poamna adolts ...

No kakorkoli na strani ima narobe napisano..

In raje ne pomislim, da jaz pridem nekam na dopust, pa me pričaka tak lastnik. Grrr...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 06, 2011 11:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Angleščina mi v šoli ni šla najbolje in sem kar v slovar pogledal. Pisati bi moralo "adults and children", ne samo en otrok "child", vsekakor pa ne adolt, chaild.
Bodo pri Microsoftu v črkovalnik dodali še bohinjsko angleščino?
Sicer pa so opešali pri prevodu ostalega dela in je kar v slovenskem jeziku. So pa zato cene toliko bolj "privlačne". 15 UER za tri ure lokostrelstva, 10 EUR pa samo za uporabo tarče. Upam, da z opremo dajo kaj več kot eno samo puščico. Toliko je kotizacija na lokostrelskih tekmah, le da tam dobite še čisto spodobno malico.
Zanima me tudi, koliko let je ta apartma že nov in koliko časa ga bodo kot takega še prodajali.
Razumem, da lastnika srce boli, če mu mularija razbije sve, kar ji pod roke pride. Ampak zato apartmaja ne opremiš z babičinim porcelanom ter stoletja starimi kitajskimi vazami. Se za vse dobi povsem spodobna oprema. Sicer pa čiščenje apartmajev zaračunavajo tudi na drugi strani hribov, pod Kaninom, le da je to tam, tako kot tudi osnovna cena apartmaja, precej ceneje.


Nazadnje urejal/a Charlie Uno Čet Okt 06, 2011 12:40 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 04, 2012 2:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Torej, izbrisal sem eno temo v forumu Kobla in prispevke, ki so se nabrali tukaj v nadaljevanju. Zaradi več razlogov. Se opravičujem, ker je trajalo nekaj časa, saj zaradi odsotnosti nisem nekaj dni spremljal foruma. Pa brez zamere, šlo je za prispevke, ki niso v skladu s pravili foruma na http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=121 , Izbrisani pa so bili tudi prispevki, ki so se nanašali na le-te.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kobla » Kritika apartmajev
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB