Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » smucanje 1. maj 2011

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 smucanje 1. maj 2011 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2011 8:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


marko je napisal/a:
Damjan-doc je napisal/a:
Marko, pa si imel ženo s seboj, ker pri nas, ko grejo enkrat smuči in pancarji dol, je bog se usmili koliko časa traja povrnitev v prvotno ski stasis
Ne vem pač sem takega mnenja, da ne gledam na tistih par EUR, ko uživam na dopustu.

Najbrž me nisi razumel. To, da bi dajal pancerje dol, ne pride v poštev. Najbrž mojih potem živih ne spravim več nazaj na smučišče. V mislih sem imel to, da bi se jaz raje ustavil pri apartmaju za kozarec pijače in par keksov (v pancerjih), kot da bi dal 5 EUR za sok na osebo. Ampak že dolgo nisem imel app. na smučišču, tako da je to odpadlo. Jaz sem bolj pristaš poznega kosila po smučanju v apartmaju, pri hotelski oskrbi pa je to bolj zgodnja večerja (če je polpenzion) ali pa kosilo in večerja (če je penzion) ampak potem mi je hrane že preveč. Meni čez dan zadostuje kakšen sendvič, sadež in čokoladica v žepu, tako da ne rabim niti pijače. Tako sem še najbolj zadovoljen, če gredo moji v gostilno, jaz pa medtem skočim nekam po svoje. (npr. na straneh Alta Badie lahko prebereš o moji poto na Lagazuoi, ki je bila namesto kosila). Zaradi družabnosti moram velikokrat vseeno z njimi, ampak če ob dveh pojem pico in spijem pivo, potem pa pridem nazaj na razrite proge je smučanje zame nekaj časa prava muka. Je precej bolje spiti samo sok, ampak ko je tako težko gledati druge, kako se mastijo in nalivajo s pivcem.

ma jaz rad spijem pivce ali dva potem mo nekam smučat , ampak kake požrtije in pirovanje med smučanjem , mi pa ne grejo. ampak pivo na koncu smučanja je lahko v apartmaju iz trgovine ali pa na smučišču. je pa res če si študent , da mejhn pogledaš na ceno.

ampak vsaj meni francija odtehta en občutek surovih gora , kar je drugje bolj za pokušino kot ne. je pa jeben dan vožnje tja pa nazaj kar je najhuje.

ampak nazaj na temo , danes ne more nihče povedat kaj bo za konec sezone neke kakor tokiko razmere se bodo videle nekje sredi aprila pa še takrat ni ziher. med dva in tri jurji zna nametat pomladansko deževje tudi meter ali več snega. pa tudi odtajat, obstoječo podlago. Sicer pa Tignesom ne morš velik zgrešit
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2011 8:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


marko je napisal/a:
Damjan-doc je napisal/a:
Marko, pa si imel ženo s seboj, ker pri nas, ko grejo enkrat smuči in pancarji dol, je bog se usmili koliko časa traja povrnitev v prvotno ski stasis
Ne vem pač sem takega mnenja, da ne gledam na tistih par EUR, ko uživam na dopustu.

Najbrž me nisi razumel. To, da bi dajal pancerje dol, ne pride v poštev. Najbrž mojih potem živih ne spravim več nazaj na smučišče. V mislih sem imel to, da bi se jaz raje ustavil pri apartmaju za kozarec pijače in par keksov (v pancerjih), kot da bi dal 5 EUR za sok na osebo. Ampak že dolgo nisem imel app. na smučišču, tako da je to odpadlo. Jaz sem bolj pristaš poznega kosila po smučanju v apartmaju, pri hotelski oskrbi pa je to bolj zgodnja večerja (če je polpenzion) ali pa kosilo in večerja (če je penzion) ampak potem mi je hrane že preveč. Meni čez dan zadostuje kakšen sendvič, sadež in čokoladica v žepu, tako da ne rabim niti pijače. Tako sem še najbolj zadovoljen, če gredo moji v gostilno, jaz pa medtem skočim nekam po svoje. (npr. na straneh Alta Badie lahko prebereš o moji poto na Lagazuoi, ki je bila namesto kosila). Zaradi družabnosti moram velikokrat vseeno z njimi, ampak če ob dveh pojem pico in spijem pivo, potem pa pridem nazaj na razrite proge je smučanje zame nekaj časa prava muka. Je precej bolje spiti samo sok, ampak ko je tako težko gledati druge, kako se mastijo in nalivajo s pivcem.

Ja nimaš kaj smo si različni, nam je vsaj uživancija na snegu skupna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » smucanje 1. maj 2011
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB