Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2010/2011

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Naslednja
 Krvavec - aktualne informacije 2010/2011 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
s1
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2011 6:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

človk ma čist prov, seveda ne znajo ratrakirat, glih na teh zadnjih slikah se fajn vid
Mrbit jim pa nobeden ni pokazal, kako se temu streže ( premal šnopsa zvečer...)
_________________
2015/2016 - 32x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2011 8:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Res je. Včasih je na Njivicah takšna luknja, da ti gre pol pancerja notri
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matko8
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2011 9:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2010 17:46
Prispevkov: 31


Rotty je napisal/a:
Res je. Včasih je na Njivicah takšna luknja, da ti gre pol pancerja notri


Bi mogli it ratrakisti malo v italijo pogledat kako se rečem streže, ne pa da se s šnopsom nalivajo , sicer se ne spoznam na ratrakiranje sam občutim pa razliko (tako na progi kot na sliki), v Italiji sem gledal ratrak, ko je šel skoraj dvakrat po isti špuri, dvomim da to delajo na krvavcu al pa npr. na Golteh
_________________
Matjaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2011 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3126


Bo treba parkrat it na vožnjo, da vidiš za kaj se gre. Kolikor je pa meni znano, ti prehodi nastanejo, ob preširokem in preglobokem ratrakiranju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pelican
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2011 11:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2008 8:00
Prispevkov: 61


Moram reč, da se kar strinjam, ker že na začetku z vrha 6-sede, so se takoj poznali "valovi" na progi... in ja, seveda se ne da primerjati s smuko v kakih Dolomitih, ker tam lahko carvaš cel dan kot nor, tuki te pa zarad "valov" začne odnašat, če ne pritiskaš stalno kot norc... seveda si posledično prej zmatran.
_________________
Sezona 2009/10 > 1x Nassfeld, 2x Stari Vrh, 7x Dolomiti

Sezona 2010/2011 - 2x Krvavec, 1xKranjska Gora, 1xNassfeld, 3xStari vrh, 4xIschgl, 1xGerlitzen

Sezona 2011/2012 - 1x Mölltal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2011 11:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

matko8 je napisal/a:
sicer se ne spoznam na ratrakiranje sam občutim pa razliko (tako na progi kot na sliki), v Italiji sem gledal ratrak, ko je šel skoraj dvakrat po isti špuri, dvomim da to delajo na krvavcu al pa npr. na Golteh


Ravno včeraj po celi Ročki 2× btw.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
H2o
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2011 11:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


Lux je napisal/a:
matko8 je napisal/a:
sicer se ne spoznam na ratrakiranje sam občutim pa razliko (tako na progi kot na sliki), v Italiji sem gledal ratrak, ko je šel skoraj dvakrat po isti špuri, dvomim da to delajo na krvavcu al pa npr. na Golteh


Ravno včeraj po celi Ročki 2× btw.


V enem Dolomitskem srediscu (dejal mi je znanec), so progo pred prvim odprtjem ratrakirali 3 (tri) dni.
_________________
22/23: 2x
21/22: 49x
20/21: 11x
19/20: 36x (čista jeeeba)
18/19: 59x
17/18: 50x
16/17: 49x
15/16: 56x
14/15: 51x
13/14: 28x (žled)
12/13: 55x
11/12: 56x
10/11: 50x
09/10: 82x
08/09: 45x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 12:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

H2o je napisal/a:
V enem Dolomitskem srediscu (dejal mi je znanec), so progo pred prvim odprtjem ratrakirali 3 (tri) dni.


Tudi na Krvavcu so prejšnji teden recimo Kržišče ratrakirali 2x....videl na lastne oči (mi ni povedal znanec ).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 3:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Ja saj pri nas je vse zanič, noben nič ne zna in nič se ne splača. Če bi bil v celi Sloveniji tak plebiscit kot je bil za Koroško l 1920, imam občutek, da bi se kar cela Slovenija priključila Avstriji (ali pa Culukafriji).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
H2o
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 7:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


marko je napisal/a:
Ja saj pri nas je vse zanič, noben nič ne zna in nič se ne splača. Če bi bil v celi Sloveniji tak plebiscit kot je bil za Koroško l 1920, imam občutek, da bi se kar cela Slovenija priključila Avstriji (ali pa Culukafriji).


Nisem želel imenovati smučišča, na katerem je po mojem mnenju ratrakiranje veliko boljše. V mislih sem imel Cerkno. To ni le moje mnenje. Če kdo ne verjame, da so proge v precej boljšem stanju, naj se prepriča sam (čeprav bi rajše videl, da se ne bi, ker pomeni manj prostora zame ). To velja za večino dni, ne pa za tiste, ko so ponoči delali sneg. Takrat je bilo zanič. Sicer sem pa že precej offtopic.
_________________
22/23: 2x
21/22: 49x
20/21: 11x
19/20: 36x (čista jeeeba)
18/19: 59x
17/18: 50x
16/17: 49x
15/16: 56x
14/15: 51x
13/14: 28x (žled)
12/13: 55x
11/12: 56x
10/11: 50x
09/10: 82x
08/09: 45x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 8:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Danes res enkraten dan. Folka ravno prav, sneg pa enkraten, sploh če ga primerjam s soboto ali nedeljo. Se vidi, da ga je sonce malo omehčalo in so ga lažje in boljše zratragirali.

Jutri pa še enkrat gor...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 10:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


H2o je napisal/a:

Nisem želel imenovati smučišča, na katerem je po mojem mnenju ratrakiranje veliko boljše. V mislih sem imel Cerkno. To ni le moje mnenje.


Res je, tudi jaz imam s Cerknim zelo dobre izkušnje...

Je pa res, da sem kje v Franciji naletel na precej slabše pripravljene proge kot na Krvavcu, tako da ni vse tako črno.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 03, 2011 4:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

H2o je napisal/a:

Nisem želel imenovati smučišča, na katerem je po mojem mnenju ratrakiranje veliko boljše. V mislih sem imel Cerkno. To ni le moje mnenje. Če kdo ne verjame, da so proge v precej boljšem stanju, naj se prepriča sam (čeprav bi rajše videl, da se ne bi, ker pomeni manj prostora zame ). To velja za večino dni, ne pa za tiste, ko so ponoči delali sneg. Takrat je bilo zanič. Sicer sem pa že precej offtopic.


No tu se ravno ne strinjam najbolj....namreč prejšnji teden sem najprej 3 dni smučal na Cerknem in potem še 5 dni na Krvavcu. Proge so zelo podobno steptane, nobenih bistvenih razlik v pripravi nisem opazil.
Sicer pa bi lahko tudi Cerkno pošimfal, ker so bile na progi Brdo v srednjem delu grude v velikosti ping-pong žogic, na progi Lom pa tudi večje niso bile izjeme. Zmeraj pač ne more biti "miza"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
juremihamojca
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 04, 2011 8:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 14:19
Prispevkov: 128


Aaa! Zakaj greste vsi na Krvavec? Gužva v Vodicah...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 04, 2011 5:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


K sreci je bila tale jutranja guzva v Vodicah le trenutna ob najvecjem navalu "tapravih" smucarjev med pol 8 in 8. Zgoraj nic guzve, na 6sedi obcasno cakali 2 3 sedeze. Sneg je zdrzal, je pa pod nastreljanim nekaj ledenih plosc, ki so se scasoma razkrile. Prav tako nekaj kamenja, ampak zelo malo, nevredno omembe. Delalo je vse.
Skratka za dan pred podalsanim vikendom zelo prazno, jutri bo ze povsem drugace.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Naslednja Stran 9 od 14

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2010/2011
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB