Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarske hlače

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Smučarske hlače « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 26, 2010 10:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


maya maya je šrot roba. ni variante da še kaj kupim od njih...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 29, 2010 9:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


Ko sem prebiral tele poste sem s se skoraj zjokal. Pa na vseh prospektih itd. zgleda kot da je to roba višje kategorije. Žal mi je da sem letos kupil čelado pri njih (zgolj zaradi prebranega, z njo je zaenkrat še vse ok).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Marjan
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2010 2:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Dec 2009 23:46
Prispevkov: 6


Tudi mene je na osnovi lastnih izkušenj in izkušenj drugih na tem forumu povsem minilo, da bi še kadarkoli kupil Mayo Mayo ali stopil v njihovo trgovino. Delajo se, da so na nekem najvišjem nivoju, a je vse skupaj 100x precenjen zmazek MADE IN CHINA. Tudi prodajalke so pojamrale, ko sem jakne nosil v šivanje in lepljenje, da je zadnja leta, odkar vse naročujejo iz Kitajske, roba resnično veliko veliko slabša, kot je bila prej, ko so jo dobivali iz Evrope.

Ko pa vidiš še 500% ali 1000% marže, se pa počutiš pošteno nategnj... Pa tudi o njihovih zavrnjenih reklamacijah sem slišal že precej skoraj neverjetnih zgodb, v stilu, da si sam kriv, da ti jakna premoči, ker jo preveč nosiš, in da se za reklamacijo kar obriši pod nosom.

Če bo kdo na Facebooku odprl skupino proti Mayi Mayi, se takoj pridružim. Pa verjetno tudi večina mojih soplezalcev iz kluba ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
H2o
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2010 2:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


No, ne vem, če je vse tako slabo. Jaz imam 2 leti stari windstopper in ga lahko samo pohvalim. Nosim ga precej, tudi za smučanje (večkrat deležen preizkusa trdnosti na trdem snegu ), vendar je še vedno brez vidnih poškodb. Sem zadovoljen.
_________________
22/23: 2x
21/22: 49x
20/21: 11x
19/20: 36x (čista jeeeba)
18/19: 59x
17/18: 50x
16/17: 49x
15/16: 56x
14/15: 51x
13/14: 28x (žled)
12/13: 55x
11/12: 56x
10/11: 50x
09/10: 82x
08/09: 45x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cimbalca
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 02, 2010 12:25 pm    Naslov sporočila: Hlače Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 1:40
Prispevkov: 71


Hvaležen sem vsem, ki ste opisali svoje ogorčenje na d Maya Maya robo. Lansko sezono sem začel pri svojih 45. letih spet smučat. Ker je vstopni strošek ogromen sem si zadal nabavno nalogo: prvo leto dobre smuči pancerje in čelado, drugo leto pa kvalitetna oblačila. Sem pa že lansko leto kupil odlično spodnje perilo in očala. Jakno in očala sem si kupil kar od Intersporta (150?). Imel sem 18 smučarskih dni in razen zadrge na desni hlačnici je vse kot novo.

Za letos sem si zadal nakup nove smučarske jakne. Seveda mi je najprej padla v glavo Maya Maya. Seveda tudi hlače. Sedaj pa ko sem prebral tole!!!???? Daleč okoli njih. Bom kupil raje kakšno Kolmar jakno in hlače pa čeprav neprimerno dražje. Kaj pa Salomon???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarske hlače
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB