Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » 2010 Kraje na smucisu VOGEL. Pozor!

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 2010 Kraje na smucisu VOGEL. Pozor! « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Gorazd
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 28, 2010 11:41 am    Naslov sporočila: 2010 Kraje na smucisu VOGEL. Pozor! Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Feb 2010 11:03
Prispevkov: 2


POJAVLJAJO SE KRAJE SMUCI NA SMUCISCU VOGEL


Vceraj je bila smuka na voglu res fenomenalna, vendar POZOR! Ko smo se ob 14h vsedli pred restavracijo na zgornji postaji gondole, zunaj na terasi na soncu da bi spili eno pivo, sem presenecen ugotovil ko sem se vrnil da ni vec niti smuci niti palic... Bile so postavljene na za to prirejena stojala ki so pred mizami... Itak vem da jih ne bom nikoli vec videl pa vendar je opis skoraj popolnoma nove FISHER RX-8 ORANZNO BELE smuci z novimi palicami znamke LEKI... Neznanec je seveda pustil svoje palice ki so bile podobne, vendar veliko bolj obrabljene, da se le stezka prebere vse napise na njih, v podobnem stanju pa so bile tudi smuci....


Lahko si predstavljate da enostavno ne mors razumet da lahko nekdo pocne neki takega. Seveda ga poskusas pocakat, na vseh postajah pustis kontakte vendar osebe ni nazaj... Najbrs je odsmucala po zadnjem VOGLU oz Zagarjevem grebenu v dolino ter se enostavno odpeljala s tujo opremo domov...

To se mi do sedaj na nobenem smuciscu ni dogajalo razenj na Voglu, tako da samo opozarjam, da se ocitno gibljejo ljudje z drugacnimi nameni, zato prosim da PAZITE in opremo nosite ENOSTAVNO tudi za SANK ce nocete da vam jo enostavno UKRADEJO... No pa itak najbrs sami ze veste koliko ste dali za smuci in se lahko mirno odlocate koliko vam je vseeno.... Hotel sem le napisat to da se nebi se komu dogajale take stvari na VOGLU kot so se meni vceraj 27.2.2010 na lepo soncno soboto...

Ce morda kdorkoli karkoli ve o tem me lahko obvesti na 031730992..

Seveda pa je TA POST napisan zgolj v VEDNOST da se take stvari drugic NE ZGODIJO RAVNO VAM KI BOSTE zeleli preizkusit svoje nove smuci... Recesija vcasih ocitno izbira tudi take poti. Zalostno a RESNICNO...
Lahko vrjamete, da vam taki dogodki lahko pokvarijo se tako dobro smuko...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dolenc
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 28, 2010 2:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Če smučaš še s kom je pametno, da si s kolegom zamenjata po eno smučo, ter jih pustita čimbolj narazen.
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stripy
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 28, 2010 9:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 19:34
Prispevkov: 33
Kraj: Gorenjska

A si prijavil krajo na policiji?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mdolzan
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2010 11:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Sep 2008 23:13
Prispevkov: 95


smola....
Smo isto videli Na Višarjah. majster pride naredi dva kroga okrog stojal.
Zagrabi nove ter pusti stare ter črta. Računa, da je folk v pancerjih.
Je bilo pa na spodnji postaji gondole tako, da je bil "prašič" v supergah.
Če slučajno kdo izmed omenjenih bere, prej ali slej bo na mino padel.
Takrat pa bo šla smučka v rit ...



lpm
_________________
s kante na kanto...:-)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » 2010 Kraje na smucisu VOGEL. Pozor!
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB