Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Delanje strukture drsne obloge

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Delanje strukture drsne obloge « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
jernejm
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 14, 2009 11:04 pm    Naslov sporočila: Delanje strukture drsne obloge Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2009 18:17
Prispevkov: 60


zdravo vsem!

Zanima me če si kdo dela strukturo v lastni režiji...imam namreč namen kupit "valjarje" za strukturo od Holmenkola pa bi mi prav prišlo kakšno mnenje, niso namreč edini...če ima kdo torej izkušnje z njimi - hvala vnaprej!

Zanima me tudi malo kako, kolikokrat, ipd....sej osnove so mi jasne, rad bi pa slišal kej od koga k to dejansko uporablja.
Ob priliki jasno
_________________
Obstajajo 3 vrste ljudi: Tisti ki znajo računat in tisti ki ne znajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 15, 2009 4:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Zares je bilo to uporabno v tekmovalnem svetu pred 15-20 leti, ko spodobne masine se niso bile v tako siroki uporabi. Danes, tudi pri rekreativnih smucarjih to nima smisla, saj ima dokaj normalne masine in vsaj na priblizno spodobno znanje vsak se tako kvazi servis. In za tistih 10-20eur, kolikor racunajo za to, se ne splaca ukvarjati s tem. Sploh ker zares ne mores primerjati strukture narejene s kamnom in te narejene s temi valji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejm
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 16, 2009 12:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2009 18:17
Prispevkov: 60


Ok, ampak a to prodajajo pol samo takim kot sm js?!?

Js sm tiste sorte čudak k si hoče na vsak način vse sam narest oz. tisto kar si delam hočem delat boljše kot bi mi naredu kdo drug. Zato se mi gre pri delanju strukture....

Pa še ena stvar je - mašina na servisu vreže strukturo v maso, v plastiko. Delanje strukture z valji je pa prilagajanje "profila" dile (kot pri gumi) glede na razmere in ni trajna oz. jo zmanjka ko zmanjka voska.

Pa tole je .... v krogu 40km ni servisa ki mi ni najmanj enkrat zjebal dile tako al drgač, tako da sm prsiljen (no pa gušt mi je tudi) si sam rihtat vso opremo.
_________________
Obstajajo 3 vrste ljudi: Tisti ki znajo računat in tisti ki ne znajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 16, 2009 2:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Zares ne vem komu prodajo to... definitivno ne tistim, ki bi radi stvari imeli postimano boljse Kot sem napisal, primerjave med temi "valji" in kamnom ni. Vse pozitivne stvari so na strani kamna.
Sam sem v casih ko sem bil serviser v reprezentanci kar nekaj uporabljal te stvari, ampak vedno kot izhod v sili. Ce je opcija, pa definitivno priporocam brusenje. Je pa res, da ne glede, da se to dela enkrat na leto (pri rekreativnih smuceh se manjkrat), je malce nerodno se voziti nekaj 100km dalec, da ti spustijo smuci skozi masino.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Delanje strukture drsne obloge
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB