Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Aschau, Zillertal

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Aschau, Zillertal « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Niklasss
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2009 4:27 pm    Naslov sporočila: Aschau, Zillertal Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:57
Prispevkov: 24


Zdravo,

jutri gremo smucat na Zillertal, spimo v hotelu v Aschau - hotel seewirt

Ker vidim, da je pot kr dolgo, me zanima kje je po vašem mnenju najboljsa in hitrejsa pot. Smo iz maribora, avstrijsko vinjeto imamo



Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marko
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2009 10:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Najhitreje je načeloma če greš čez Salzburg, če le to ni med februarskimi vikendi. Jaz bi šel vseeno čez Lienz, ker je bliže, pa mogoče bi še vmes odsmučal v kakšnem Matreju.

Tole greš najbrž v Hoferjevem aranžmaju. Jaz grem čez dober teden, zato te prosim, ko prideš nazaj, za malo obširnejše poročilo. Kakšen je hotel, je kakšna možnost za smučanje tudi v drugih centrih doline...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Niklasss
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2009 10:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:57
Prispevkov: 24


OK! bom porocal..

Glede poti, tudi jaz mislim da je najboljsa pot tukaj do lienza in potem dalje po navadni cesti gor do Aschau..

Smo na vezi drug teden
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Niklasss
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2009 7:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:57
Prispevkov: 24


Hej,

evo v nedeljo smo prispeli.. sli smo mb-dravograd-klagenfurt-villach-lienz in potem gor do aschau.. je enostavno, tak da niti navigaciji ni bila potrebna, razen potem v Aschau. Naredil sem 380km iz maribora. Drugač pa je Hotel super, se posebej sobe, ki imajo talno ogravenje po celi sobi tudi v kopalnico kar je super. Nasa soba je bila blizu recepcije tak da se je wife vlekel.. Imas zajtrk od 8 do 9.30, ski bus pelje 8.38 in 10.13, lahko gres tudi z avtom ker je ful blizu.Vecerjo imas ob 19h.. Od hoferja dobis ski karte, bon za lezalnik ter kosila, ki jih lahko izkoristis 3x. Tak da si vbistvu priskrbljen z zajtrkom, kosilom in se potem vecerjo. Zajtrk in vecerja v hotelu je super. Ni kaj. S seboj rabis samo kake sladkarije pa kako vodo ali sok. Druga sploh ne nucas.

Glede smucisca pa je tak, prvi dan je bil kr malo snega, ampak se je dalo smucat, drugi dan pa je tak snezilo da si komaj smucal, treti dan pa idealka:) Guzve ni nevem kaj, gondole, sedeznice lepo delujejo. Snega je dovolj, skoda da ni do doline:)

Ni kaj, super pocitnice za fenomalno ceno!
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Aschau, Zillertal
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB