Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Prvič v tujino - nasveti in priporočila

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
 Prvič v tujino - nasveti in priporočila « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
IceMan20
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 15, 2009 2:22 pm    Naslov sporočila: Prvič v tujino - nasveti in priporočila Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Nov 2009 13:53
Prispevkov: 10
Kraj: Ice Mountains

Pozdrav vsem skupaj.

Sem mlad entuziastični smučar, ki obožuje smuk. Zato še vedno nekako prisegam na stare smuči (not carving ). Že lani me je zamikalo, da bi šel v tujino za kak teden, a mi finančno ni zneslo. Letos pa vse kaže na to, da mi bo uspelo.

A ker se v to podajam prvič, ne vem nič, koliko kaj stane, kje so dobra smučišča, prenočišča, ip. Zato sem se seveda tukaj prijavil in če bi mi vi lahko pomagali.

Iščem nekaj dokaj poceni (samo kolikor gledam cene, se mi zdi, da pod 300? ni nič). Torej nekaj v stilu en teden, polpenzion, vključena smučarska karta za bližnje smučišče. Želja je seveda, da bi bilo čimveč prog, hotel ali hišica nekje v bližini smučišča. Da v samem naselju, kjer je to,tudi ni pretirano drago.

Če bi v ceno bilo vključeno še kopanje in savna v samem hotelu, wellnes delu, bi bilo že fenomenalno.

Slišal sem že nekaj besed o Val DiSeru, Dolomitih. A to je že kar nekaj časa nazaj. Zato bi tudi prosil, če poveste, kakšne podatke, kot je recimo dolžina vseh prog, povezljivost z ostalimi smučarskimi centri, itd.

Pač, prosil bi za nasvete in priporočila. Če se vam da odgovoriti na zgornja vprašanja in kaj pripomniti. Pa prosim, če poskusite besedilo lepo oblikovati, da se ne zgubim v poplavi informacij
_________________
..:.. I love to ski ..:..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcsebi
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 15, 2009 6:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Feb 2008 21:46
Prispevkov: 73


Pol penzion, smuč. karta, nastanitev blizu smučišča za 300 Eur??? Si pa optimist!!! Samo smuč. karta Skipass Dolomiti Superski te bo za 1 teden prišla 225 Eur, kje pa je še prehrana!!! V takem primeru rajši poglej Francijo pri agenciji Ski&Fun!!! Tam imajo različno ponudbo s paketi - namestitev + 6 dnevna smuč. karta!

No, če boš kaj našel, nam definitivno sporoči!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alessio
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 15, 2009 8:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 22:28
Prispevkov: 39
Kraj: Obala

Mogoče se da za ta denar smučati na kakšnem manjšem smučišče, ki ima okoli 50km prog. Pa še to v določenih terminih (od 27.11.2009 do 26.12.2009 in po 28.3.2010). Sem slučajno našel smučišče Madesimo (nisem še bil tam). Cena 7 dnevnega polpenziona + 6 dnevni skipass je 349 ojrov.
Če pa bi rad, da je v hotelu še savna in bazen pa boš moral bolj seči v žep.


Evo en link hotela

http://www.albergo-k2.com/index.asp

Tukaj imaš karto smučišča in nekaj hotelov pa si poglej če te zanima.
http://www.skiareavalchiavenna.it/mappainterattiva/

Za 300 ojrov se pa v večjih centrih ne da dobiti 7 dnevnega polpenziona in smučarske karte.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mdolzan
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2009 12:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Sep 2008 23:13
Prispevkov: 95


Apartma se dobi v večjih smučiščih BP pod 300ojrov...za polpenzion je pa malce premalo....
če si blazno želiš smuka....na Žebljah (Sella Nevea) imaš odlično progo...mogoče bi spodaj kaj dobil za dobro ceno ali pa mogoče v Bovcu-hotel Kanin
Val D isere...FIS proga. Tekma za svetovni pokal je konec januarja (takrat ne iti) ostala smučišča odlična -pobrskaj malo po tabli je kar nekaj slikc.
Sicer mi ni čitso jasno ali to resno misliš pikat v dolino...ker v Franciji te Ski patrol blazno hitro odstrani. Zelo podobno je v Italiji, imaš Caribinerjev polno povsod! Poleg tega tudi najbolj "zdravo" ni za ostale udeležence strmine.
_________________
s kante na kanto...:-)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 17, 2009 9:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Zaklepam tole temo, ker imamo dve z enakim naslovom. Nadaljne odgovore prosim pišite tukaj:
http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=2033

Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Prvič v tujino - nasveti in priporočila
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB