Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » V zadnjem času kvaliteta foruma strmo pada

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 V zadnjem času kvaliteta foruma strmo pada « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 8:52 pm    Naslov sporočila: V zadnjem času kvaliteta foruma strmo pada Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Zadnje čase opažam, da kvaliteta tega meni resnično ljubega foruma strmo pada. Razlog so takšni in drugačni izpadi članov foruma. Kreganje, brez vezni posti, ki s temo nimajo nikakršne veze, predvsem pa katastrofalna uporaba slovenščine. Verjamem, da slednja v svoji absolutni knjižni obliki res ne spada na forum, samo nek nivo pa je vseeno potrebno obdržati. Prav tako razumem, da je vsakdo včasih malo vzhičen in napiše kakšno zadevo, ki s temo nima veze. To forum celo naredi boljšega, kvalitetnejšega, zanimivejšega, samo ponovno je potrebno imeti kanček samokritike in se ti ni potrebno oglašati vedno, ko prideš na forum. Za vse druge "ribničane" pa nasvet: Posebna tema, Facebook, IRC, blog, kepanje v živo,....

Moderatorje bi tukaj lepo prosil, da naredijo malo reda, ker je tega foruma resnično škoda...

Lp, David
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smucarU1
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 9:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 12:24
Prispevkov: 83
Kraj: Maribor

Kepanje v živo,... ta je dobra.
_________________
2008/2009 38x na smučišču
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 9:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Ja, potrebovalo bi se par moderatorjev ki bi brisali brezvezne poste, kjer se uporabniki kregajo ter zgovarjajo o osebnih "težavah". S tem bi se zelo polepšal forum, ter bi bilo lepše brati, ne pa zdaj ko je pol spama...
_________________
Prevajanje | Tečaj angleščine | Optimizacija | Verzi za rojstni dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 9:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Rabli bi enga g33ka, ki bi 24/7 bil na forumu in brisal poste ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 9:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

morda kak moderator več?
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 9:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


JacK. je napisal/a:
Rabli bi enga g33ka, ki bi 24/7 bil na forumu in brisal poste ...


G33K se javlja, kaže odspodaj da nisem nič aktiven ker imam nastavljeno da me skrije na forumu

Morda nisem ravno tapravi za to delo, ampak puskusiti ni greh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Jaz bi se tudi javil za moderatorja
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Age
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 9:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

lenko je napisal/a:
doppemayr je napisal/a:
G33K se javlja, kaže odspodaj da nisem nič aktiven ker imam nastavljeno da me skrije na forumu

Morda nisem ravno tapravi za to delo, ampak puskusiti ni greh
Jaz bi se tudi javil za moderatorja


Se strinjam z mlavto1, potrebna je dodatna posadka za moderiranje foruma

Admin in moderatorji, malo premislite, dajte fantoma možnost, saj sta se sama javila, mogoče naj dobita nek pripravniški rok, ker sta še mlada, ampak mislim, da sta ta prava za ta izziv. lenko se še malo preveč zjezi, ampak, če bo dobil takole odgovornost, bo ziher dober. Za doppelmayrja me pa ne skrbi.
Ker tile iz ribnice so šli kar predaleč s tem svojim sranjem in vedno več je tega nepotrebnega sranja na forumu.

Lep pozdrav in v premislek našim 'šefom' na forumu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 10:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


Ma to jest nobenga nebi dav za moderatorja od telih, ki so malo mlajši. Mogoče bi lenkota dal na test. Boljše bi bilo da so modi malo starejši, ko vejo kaj je prav in kaj ne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 10:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Se strinjam z Rotty. Moral bi biti res kakšen moderator več. Postaviti pa bi morali tudi pravila za njih (kateri članek se izbriše, kateri popravi itd.). Sicer se bo zgodilo, da se bo večino postov izbrisalo, ali pa se bodo pod zanimive poste podpisali drugi. Slednje se mi je zgodilo na forumu jabuk.si, kjer je polno moderatorjev in ti malo "mučkajo".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 10:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Jah druščina, imate prav, tole je res že preveč. Upam, da še kdo od kregajočih-se v omenjeni temi (poleg teh, ki ste se oglasili) prebira ta sporočila in da mu mnenje ostalih uporabnikov foruma da misliti.
Bomo malenkost bolj restriktivni, jaz priznam da sem zadnje čase kar malo prezaseden, tako da JacK. (ki kolikor vem še največ naredi, da ni še hujše) in ostali moderatorji bolj "trpijo".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
rannt
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 06, 2009 11:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


Mah tle gor bi rabu samo nekoga, ki bi prispevke brisal. Brez opozarjanj, brez banov, itak je za tele srborite mladce (sem prepričan da nihče od najbolj zagretih nima več kot 15/16 let) najhujša kazen, če se jih preprosto ignorira.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2009 10:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Kvaliteta,se res niža,če nebi bilo "trojčka"(tomi,miki,age)nimaš kaj koristnega prebrati.Sem upal na koledarje pa tudi nič.Ne vem ali ima smisel še sodelovati,bi se raje pridružil "trojčku"v zasebnih izmenjavah informacij.
5x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2009 3:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


Se strinjam z zgoraj napisanim...
Škoda je, da se v teme o aktualnih razmerah na veliko spama (npr. Stai vrh, Ivarčko,...) in je potrebno za dejansko predstavo o razmerah prebrati kar nekaj zadnjih strani.
In te spamerske poste bi bilo potrebno zbrisat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2009 4:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


rannt je napisal/a:
Mah tle gor bi rabu samo nekoga, ki bi prispevke brisal. Brez opozarjanj, brez banov, itak je za tele srborite mladce (sem prepričan da nihče od najbolj zagretih nima več kot 15/16 let) najhujša kazen, če se jih preprosto ignorira.


Oprosti tukaj pa te bom prekinil, imam namreč 15 let tako da
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 1 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » V zadnjem času kvaliteta foruma strmo pada
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB