Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » pohorje čez praznike

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 pohorje čez praznike « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
ratrak
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2009 10:12 pm    Naslov sporočila: pohorje čez praznike Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:23
Prispevkov: 18


ne morem si kaj, da ne bi:
danes je bilo na 24ur, koliko se je poškodovalo smučarjev med temi prazniki. novinarji so v bistvu zvalili krivdo na smučarje in njihovo slabo smučarsko znanje, opremo, precenjevanje ...

pred dnevi sem že omenjal bejbiko na arehu, sem mislil, da sem zaključil zgodbo, pa me je dnevnik danes sprovociral.

včeraj sem bil spet na poligonu. začuda so zagnali otroški trak. na sredini proge sta se kitila dva žičničarja z vokitokijem na prsih. vsak od teh je imel dve levi, navzven obrnjeni roki. nima veze če puzajo in padajo s traku, da o zajli niti ne izgubljam besed. raje sta obrnila hrbet. na glas sta komentirala in delala študijo koliko potnikov se lahko naenkrat nabaše na trak. upala sta si celo toliko, da sta z izsledki svoje študije na sredi poti vožnje po traku težila: "mater pa preveč vas je na traku". izgleda da nista prišla do zaključnega dela, da bi bilo dobro, da bi se ločila en gor, en dol, pa bi se že kaj našlo, da bi študijo plasirala v prakso.

a sankalo, laufalo, po dveh ali štirih tacah se je spet vse živo. enega sankača, mlado mamico (dobra za videt ni kaj) sta prijazno opozorila, da je sankališče na drugi strani. da so bile pa njune motorne sanke parkirane na sredi poligona oz. proge pa nikomu ništa.

pa da samo ne šinfam: gledam tele žičničarje na teh vlečnicah in sedežnicah na pohorju. niso vsi enaki. eni prijazni in se prekleto dobro zavedajo, da smo mi tisti, ki jim dajemo kruh, drugi vidijo v smučarju nujno zlo. ponavadi je na napravah po eden. sam. brez wc. praviloma penzijonist. jasno, majo veliko znanja z minulega dela, so poceni, bojda za 2,5EUR na uro, ni treba socialnega, dopusta, porodniške ... nekateri znajo biti prijazni in ustrežljivi, komunikativni, nekateri ti pa znajo namesto "dober dan" jeb.ti vse po spisku. vidim krivdo v vodstvu in organizaciji dela.

ruška zgornja postaja: smučarju se je sidro zataknilo pod bundo in ga je vrgel mimo rampe. monstrum v strojnici je vlečnico ustavil, potrobil in istočasno smučarju skozi okno kazal "na gobec"...

sleme spodnja postaja; nočna: z otrokom velikim dober meter, se spravljam na sedežnico. z eno roko pridržim otroka, z drugo sedež, ki me kljub tekočemu traku, užge po mečih, da sem videl tja do najdaljše galaksije. frajer v strojnici ne j.be. niti pri naslednjih nevemkolkih rundah...

zdi se, kot da bi na pohorju živeli samo za lisico in tisti teden, vse ostalo je postranska zadeva ali bolje, nujno zlo.

več ne vem. pa napišite vaše mnenje oz. izkušnje.

aja skoraj pa sem pozabil na "a je to" vzdušje kelnerjev in strežnega osebja v areškem hotelu. za šankom je kelner skoraj dobil živčni zlom, ker več ni folgal lovit naročil z vseh strani, strežno osebje več ni folgalo sproti pospravljati miz ..., drli so se en čez drugega in pošiljali u tri krasne... hahaha...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smucarU1
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2009 9:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 12:24
Prispevkov: 83
Kraj: Maribor

Oj ratrak.

Mnenje lahko dam le na Areški hotel. Tudi jaz tam ne grem več jest, ali kaj podobnega. Zadnji krat ko sem bil tam, ni bila pretirana gužva, vendar osebje v tem hotelu ne folgajo strečt gostov, pa ne glede na to koliko jih je. Sam sem čakal 40 minut, da bi prišel in povprašal, če bi kaj popil, ali pojedel, lačen sem bil že kot slon. Pol sem šel tja k šanku, mu povedal da bi želel kaj naročiti, je rekel da pride k mizi, čakam še 10 minut, ni ga bilo.

Potem je prekipelo tudi drugim, gostom, ki so tudi že počasi obupavali nad postrežbo, na kar le pride k sosednji mizi in postreže s ponudbo.
Jaz sem se vstal od mize in odšel. Lačen seveda. Ker vprašanje ali bi dočakal malico.

Tako da, osebje v tem hotelu je že katastrofa.

Okrog žičničarjev na MB. pohorju pa nimam pripomb.
_________________
2008/2009 38x na smučišču
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2009 9:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Hotel Areh je popolna katastrofa...pomoje edina črna točka pri nastanitvah na Pohorju saj ostali hoteli so recimo takšni kot morajo biti...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » pohorje čez praznike
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB