Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2008/2009

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 55, 56, 57  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2008/2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 7:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Ja jaz sem bil gori. Pisker še vedno zelo nagaja. Jutri pridejo serviserji iz italije saj je treba temeljito pregledati senzorje na zgornji postaji saj ves čas usrtavljajo sedežnico.Proga ob piskru je bila sicer danes malo bol kamnita ampak ob pazlivi vožnji je šlo kar vredu skozi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dolenc
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 7:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Isto se je dogajalo s sedežnico na Starem vrhu ob otvoritvi. Sedežev ni na zajlo dajalo v pravem zaporedju. Potem so enakomerno napumpali vsa kolesa ki vodijo sedež čez postajo, pol je bilo pa vredu.
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smucarU1
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 8:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 12:24
Prispevkov: 83
Kraj: Maribor

Ja tudi jaz sem bil. Vreme je bilo ta pravo,ljudi niti ne toliko (v mejah normale), proge v nulo dobre, razen ta nova Pisker tam je bilo malo kamenja, pa nekaj padajočih smučarjev na tej novi progi pod cesto. Jih je bilo zanimivo gledat .

Bojo pa baje pisker zaprli do srede, verjetno da odpravijo napake z sedežnico in verjetno bodo delali sneg na polno, da bo proga brez kamenja. To sem na smučišču slišal.

Odlična smuka!

Pa še slika od danes.


_________________
2008/2009 38x na smučišču
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 10:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

danes je bila res super smuka... se mi kar dopade tale novi pisker! upam samo da odpravijo probleme s 6-sedežnico, ki še malo "štrajka"
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 10:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Čigava je pa elektro oprema?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
kontejner
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 10:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2008 22:48
Prispevkov: 16
Kraj: maribor

sn biu dans na piskru pa kot windy pravi se je vstavo vkake 3 min res upam da bodo odpravli to težavao drugače pa proga zgleda solidno razn primankovanja snega
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 11:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Citiram:
Bojo pa baje pisker zaprli do srede, verjetno da odpravijo napake z sedežnico in verjetno bodo delali sneg na polno, da bo proga brez kamenja. To sem na smučišču slišal.
Verjamem da si to slišal na smučišču in tudi verjamem, da je to načrt vrlih Pohorcev. Zdaj sistem za zasneževanje končno deluje, zdaj pa bomo zasneževali na polno. Juhu! Samo en manjši problem je, in sicer mora biti še vreme za to ! In za ponedeljek in torek ne kaže najbolje - od srede dalje pa bi znalo stisniti ...
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 8:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Opozorilo: NE CITIRAJ ZADNJEGA POSTA!

Zato pa pridejo danes Italijani od Leitnerja, da odpravijo napake na senzorjih, čeprav bi naj sedežnica tako danes kot jutri delala Nato pa se proga v sredo zapre, postavila naj bi se celotna artiljerija na sredino proge in začeli bodo s 24 urnim zasneževanjem skozi vse tri dni.. . Smučišče bi lahko bilo na ta način zasneženo v celotni širini.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 11:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Kolikor sem zasledil na spletni strani pisker danes obratuje!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
žirafa
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 2:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2008 11:51
Prispevkov: 165
Kraj: mb

tope so postavli do trikotne.. dalje pa nevem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
žirafa
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 2:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2008 11:51
Prispevkov: 165
Kraj: mb

zdaj pa še po stadionu ratrak razvaza topee !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 4:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

Je bil kdo na Arehu danes?
_________________
15/16: 3x Obertauern
14/15: 13x 13/14: 11x 12/13: 23x 11/12: 12x 10/11: 63x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 4:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Sem vedel da tisti ponedeljek 29 ne bo držal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 6:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


tomek je napisal/a:
Je bil kdo na Arehu danes?

Jaz .
Grem po vrsti ...

Videc: solidno, razen parih kamenčkov na levi strani (z vrha gledano);



Partizanka: ena boljših prog na Pohorju (seveda po mojem mnenju), nekaj kamenja je bilo prisotnega pa malo zemlje na začetku spodnje ravnine - kot ponavadi, ampak to me res ni motilo;



povezava Partizanka - Ruška: dobil sem občutek, da smučam sredi pomladi, ko že gleda ven zemlja in kamnine ... res jim primanjkuje nekaj snega (tudi v obratno smer);

Areh:



Pisker: končno sem ga sprobal, všeč mi je dejstvo, da je tudi na Pohorju ena malo širša proga ... kamenja je kr nekaj, pa tista prelomnica mi ni prav pri srcu - je tista cesta, ki prečka progo res potrebna? Sedežnica se še vedno ustavlja, je pa dobra ... počutil sem se kot v Avstriji ;











povezava Stolp - Bolfenk: tudi tukaj jim primanjkuje nekaj snega - včasih se pelješ po zemlji.

Še zaključek: super smuka, ki sem jo ob 13h raje zaključil, saj se je pooblačilo, temperature pa so tudi že narasle tako, da se je sneg na smrekah topil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 6:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

Super fotke in poročilo, mam pa še kako vprašanje
Na Cojzerici je tut kaj kamenja al samo na sp. delu Piskra? Ker nekak nočem uničit čist novih smuč
_________________
15/16: 3x Obertauern
14/15: 13x 13/14: 11x 12/13: 23x 11/12: 12x 10/11: 63x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 55, 56, 57  Naslednja Stran 24 od 57

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2008/2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB