Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Čelada

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Čelada « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2005 10:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

jama je napisal/a:

No jst priznam . Je ne nosim. Se počutim bolj svobodnega

Lp jama
juhuhu, sva že dva.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LaNoche
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 04, 2005 11:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 18:33
Prispevkov: 9
Kraj: Litija

bole je napisal/a:
jama je napisal/a:

No jst priznam . Je ne nosim. Se počutim bolj svobodnega

Lp jama
juhuhu, sva že dva.


bomo vidl kok bo pol juhu k bota z razbitim glavam pa niti ni treba d sta vidva norca al pa d vidva hitr vozta. Lahko vaju kdo drug pojaha k vama ne bo pol kurca (oprostite izrazu) jasn!
_________________
vedno vaša...LaNoche:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 05, 2005 12:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Lan__ je napisal/a:
Tako so zaceli da je obvezna za otroke do 12 leta in pa ZUTS za ucitelje (ceprav se to pri ucitlih ni najbolj prijelo:))))


A ucitelji naj bi jo imeli?
Jaz sem jo imel predlani, ko sem se tekmoval, lani pa letos pa ne vec.
Mi je kapa bolj vsec.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Thazz
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 05, 2005 6:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2005 21:19
Prispevkov: 65


Ja ucitelj naj bi jo mel, da je za vzor otrokom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 05, 2005 6:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Učitelju po zakonu ni treba imeti čelade...res pa je, da smo vzor mlajšim in bi jo lahko vsi imeli.
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2005 11:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Jaz na slovenskih smučiščih še nisem vide učitelja smučati(učiti)s čelado.Naj me kdo popravi,če sem se zmotil.
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2005 12:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Tomaž je napisal/a:
Jaz na slovenskih smučiščih še nisem vide učitelja smučati(učiti)s čelado.Naj me kdo popravi,če sem se zmotil.


Jaz sem ga že videl.

Tudi jaz smučam s kapo, razen ko vozim po progi (med koli). S čelado sem smučal nekaj let nazaj, potem pa sem zopet 'prešaltal' na kapo. Lani sem pa že večkrat razmišljal, da bi spet začel uporabljat čelado tudi drugače...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2005 1:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Tomaž je napisal/a:
Jaz na slovenskih smučiščih še nisem vide učitelja smučati(učiti)s čelado.Naj me kdo popravi,če sem se zmotil.


Ja, pri nas ima nekdo celado, vendar pa je dokaj izjema. Ne vidis veliko uciteljev s čelado! Jaz se bolje pocutm v kapi, pa je gotov ne bom zamenjal s čelado!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2005 2:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Jest se pa naj bolj počutm brez kape in čalde, sam kdaj uporablam čalado ker smučam tm kjer je dokaj nevarno, če pa furam po progi je pa večinoma ne uporablam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bobi
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 07, 2005 1:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2005 19:57
Prispevkov: 35


pokrovko bom letos uporabljal 6. sezono, razlog je, da sem se po trku zbudil v KC (en dirkač me je od zadej snel )
uporabljam eno uvex-ovo, ki je bolj topla, in eno od ledom-a, ki je bolj zračna, je pa tudi s to čelado problem kadar je toplo. A-testiral je še nisem, razen na sedežnicah, ko se kakšnem atejem grozno mudi varovalo dol potegnit
drugače pa hvala bogu, da je vsko leto več uporabnikov čelad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 07, 2005 3:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Kot sem že pred časom dejal, uporabljam čelado.S sinom,oba sva učitelja smučanja, jo dosledno uporabljava.Sam sicer ene štiri leta, sin pa od malega tako, in tudi ne pomisli, da je nebi imel. Dejstvo je , da moramo biti vzor.
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 10:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

dalojee kooš je napisal/a:
Jest se pa naj bolj počutm brez kape in čalde, sam kdaj uporablam čalado ker smučam tm kjer je dokaj nevarno, če pa furam po progi je pa večinoma ne uporablam.


zadnje cajte je na progah postalo kr nevarno vedno več trkov, tako da je fajn met čelado ker ni rečeno da se boš razbil zaradi sebe ampak te kdo drug nabaše. tako da bi ti jaz priporočal čelado tudi na progi
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2005 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Tudi jaz razmišljam o nabavi kakšne čelade to sezono, če za druga ne, pride prav pri vožnji med koli .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mark
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2005 4:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 11:28
Prispevkov: 68


Jst bom zdej žele tretjo sezono smučal, tko da prej nism imel čelade, sm se bl počutu v kapi. No, potem pa se je zgodilo prejšno sezono. Ustavlal sm se na smučišču (prečno na progo) in sem pelal proti najbl zasneženem delu proge, sem mislil da v tistem celcu noben ne bo smučal. Kako sem se motil. Neki punci sem zaprl pot in je trčila direktno vame, s čelom v stranski del glave. Kakšnih 5 minut sem rabil da sm sploh lahk ustal, nekako se prcjazu do nje da vidm če je vse v redu z njo, in potem z strašanskim glavobolom smučal naprej. Glava je svinsko bolela cela dva dni. Imel sem nekako srečo v nesreči da je imela kakšnih 50-60 kil, če bi en 100 kilaš prbl vame, ne vem če bi se zgodba tok srečno zame končala. No, od takrat ne pomislim da bi smuču brez čelade, do konca sezone sem si jo sposoju, ker so pametne že vse pošle, no, pred kratkim sem si jo pa kupu v hervisu, sem izkoristil dan brez davka, ker čelade niso na popustu, razn marca ko ni več nobrene pametne oz. ni cifre. res se bl varnega počutš v čeladi, tud mal več se upaš, čeprov včasih tud mal preveč. Po tistem dogodku mi ne pride na pamet da bi smučal brez čelade.
_________________
Teško je danas biti glup, prevelika konkurencija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smučač
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2005 11:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 22:56
Prispevkov: 76


Tud jst sm čelado že presneto testiral v nassfeldu.
Pičim jaz po progi namenjeni za merjenje hitrosti, prevozim merilno črto, pogledam na merilec (78 km/h) začnem zavirat, nakar nabasam na nevidno ledeno ploskev, ki sploh ni bla velka, lih dost da ti v momentu popustijo robniki.
pol se je pa štala začela.
najprej odpadeta obe smučki, potem pa me začne rotirat po hrbtu.
s petami smučarskih čevljev se trudim čimprej ustavit, takrat pa buuuuuuuum nardi v glavi. ko se le ustavim pogledam nazaj gor in vidim, da sem neki ženski prletu u smuč. čevelj direkt z glavo.
Bla je tud ženska neumna k se je prsmučala lih na sredino ustavljalne piste.
Od takrat na smučanje vedno prvo uzamem čelado, in mi tudi na misel ne pride da bi smučal brez čelade.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 2 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Čelada
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB