Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska bunda oz. komplet bunda+hlače

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Smučarska bunda oz. komplet bunda+hlače « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
RokM
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 12, 2007 12:53 pm    Naslov sporočila: Smučarska bunda oz. komplet bunda+hlače Odgovori s citatom

Uči se sankat
Uči se sankat

Pridružen/-a: Pon Nov 2007 12:41
Prispevkov: 2


Lp

Zanima me, katero firmo bunde bi priporočal in kje je to najbolje kupit? hervis, sport2000, intersport?

Za komplet bi dal največ 250?

Gledal sm v hervisovi reklami, bundo icelander in nes, zdj za icelander ne vem, kakšna je to kj kvaleteta, kolko prepiha itd, za nes sm pa slisal, da je drago pa slaba kvaliteta?

Kaj pravte, kaj se mi splača kupit za 250? bunda + hlače ?

hvala za nasvete
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 12, 2007 1:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Kaj pa če greš v kakšno malo manjšo ter bolj specializirano trgovino like: rossignol. Sam sem z njimi zelo zadovoljen. Menjal sem že tri komplete bunda + hlače
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RokM
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 12, 2007 8:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se sankat
Uči se sankat

Pridružen/-a: Pon Nov 2007 12:41
Prispevkov: 2


eh, rossignol.... pol bi šel rajš v atmic, ampak je ni v moji blizini... tudi rossignol mislim da ne...

potem se bom zgleda sam mogel odločit kater komplet naj vzamem?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarska bunda oz. komplet bunda+hlače
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB