Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Predraga karta!

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 Predraga karta! « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 10:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Nategnil nas bodo itak..... Par dni nazaj so cepci komaj sprevideli da ni fer imet polno ceno dnevne karte. Ma bomo videli.......Ironično je samo to, da bi se letos zaklal tudi s Koroško letno vozovnico......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 18, 2007 11:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Citiram:
na pohorju pa nevem ka bojo tisti ki so dali za sezonske karte več kot preveč pa letos ne bojo meli kej velik od smučanja na pohorju
Poskušam razumeti, kaj si želel s tem stavkom povedati ... česa ne veš? Ne veš kaj bodo naredili tisti ki so letos kupili sezonske, pa se ne bodo dovolj nasmučali na Pohorju? Je bilo to tako težko napisati v slovenščini?! Hmm, res, kaj bom naredil ... lahko bi se obesil na štrik ... lahko bi pretepel Rataja ... lahko bi vzel advokata in tožil Branik ker letos ni snega ... morda bom postal veren katoličan ... eh, j**i ga, nič od tega ne bom naredil!

Na splošno moram priznati, da take in podobne debate in modrovanja (ne zgolj od pipimaxa) zelo težko berem. Sezonsko za Pohorje kupujem že 24. leto zapored (no, ni čisto res, prva leta so mi jo kupovali starši ), vmes so bile solidne zime, pa odlične, npr. lanska, pa tudi slabe in zelo slabe. Ampak celo v najslabši sezoni sem zbral vsaj 20 smučarskih dni na Pohorju. Zakaj take jamrarije težko berem?

1) Vodstvo ŠCP lahko krivimo za marsikaj, ampak za letošnjo katastrofalno zimo prav gotovo ne. Ste gledali za vikend superkombinacijo v znamenitem Wengnu? Slalomišče je bilo za moje pojme v slabšem stanju kot Cojzarica ...

2) Z nakupom sezonske vozovnice vnaprej kreditiraš smučarski center, s tem pa prevzameš tudi del tveganja. Vsi ki kupimo sezonsko za Pohorje, že pred nakupom vemo, na kakšni nadmorski višini ležijo smučišča, torej moramo v slabih zimah računati da bo snega kljub zasneževanju primanjkovalo. Lani sem se nasmučal do sitega, letos se bom pač malo manj ...

3) V lanskem poletju je trajala kopalna sezona v letnih kopališčih tipa Mariborski Otok (ne govorim o termah!) od sredine junija do konca julija, torej približno 45 dni. Prvo polovico junija in cel avgust je deževalo in bilo izjemno hladno, torej za kopanje na prostem povsem neuporabno. Me prav zanima, če so kupcem sezonskih za Otok vrnili kakšen tolar? Ali pa tistim, ki so v lanskem avgustu imeli plačan in rezerviran aranžma kje ob severnem Jadranu?

4) Človek ki bi naključno pobrskal po našem forumu, bi mislil, da je Pohorje trenutno edino slovensko smučišče s slabo ponudbo. Naj spomnim na Stari Vrh in Vogel (aktualno 0 smučarskih dni), Koblo s Kozjim Vrhom, pa tudi Cerkno na eno odprto progo na Brdu ne more biti ravno ponosno. Naj spomnim, da tudi omenjena smučišča prodajajo sezonske karte .

Sicer pa mislim, da je cilj 100 obratovalnih dni še ulovljiv: približno 30 jih je že bilo, prihodnji teden pa se zna situacija krepko zasukati, če je verjeti večini prognoz

@fischerpro3: zdaj boš pa najbrž presenečen - prihodnjo sezono ne bom kupil sezonske za Pohorje, ampak za avstrijsko Koroško . Pa ne zaradi tebe, prepričala me je boljša polovica ki se je Pohorja že rahlo preobžrla. Morda bo tudi meni eno leto pavze od Pohorja prišlo prav. Dalje pa bomo videli (moja prognoza: v prihodnji zimi se bova do sitega nažrla vožnje in butaste ceste Maribor - Dravograd, zato bom v sezoni 08/09 spet smel kupiti sezonske za Pohorje ).
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.


Nazadnje urejal/a miki Čet Jan 18, 2007 5:29 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 18, 2007 11:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

miki je napisal/a:
Citiram:
na pohorju pa nevem ka bojo tisti ki so dali za sezonske karte več kot preveč pa letos ne bojo meli kej velik od smučanja na pohorju
Poskušam razumeti, kaj si želel s tem stavkom povedati ... česa ne veš? Ne veš kaj bodo naredili tisti ki so letos kupili sezonske, pa se ne bodo dovolj nasmučali na Pohorju? Je bilo to tako težko napisati v slovenščini?! Hmm, res, kaj bom naredil ... lahko bi se obesil na štrik ... lahko bi pretepel Rataja ... lahko bi vzel advokata in tožil Branik ker letos ni snega ... morda bom postal veren katoličan ... eh, j**i ga, nič od tega ne bom naredil!

Na splošno moram priznati, da take in podobne debate in modrovanja (ne zgolj od pipimaxa) zelo težko berem. Sezonsko za Pohorje kupujem že 24. leto zapored (no, ni čisto res, prva leta so mi jo kupovali starši ), vmes so bile solidne zime, pa odlične, npr. lanska, pa tudi slabe in zelo slabe. Ampak celo v najslabši sezoni sem zbral vsaj 20 smučarskih dni na Pohorju. Zakaj take jamrarije težko berem?

1) Vodstvo ŠCP lahko krivimo za marsikaj, ampak za letošnjo katastrofalno zimo prav gotovo ne. Ste gledali za vikend superkombinacijo v znamenitem Wengnu? Slalomišče je bilo za moje pojme v slabšem stanju kot Cojzarica ...

2) Z nakupom sezonske vozovnice vnaprej kreditiraš smučarski center, s tem pa prevzameš tudi del tveganja. Vsi ki kupimo sezonsko za Pohorje, že pred nakupom vemo, na kakšni nadmorski višini ležijo smučišča, torej moramo v slabih zimah računati da bo snega kljub zasneževanju primanjkovalo. Lani sem se nasmučal do sitega, letos se bom pač malo manj ...

3) V lanskem poletju je trajala kopalna sezona v letnih kopališčih tipa Mariborski Otok (ne govorim o termah!) od sredine junija do konca julija, torej približno 45 dni. Prvo polovico junija in cel avgust je deževalo in bilo izjemno hladno, torej za kopanje na prostem povsem neuporabno. Me prav zanima, če so kupcem sezonskih za Otok vrnili kakšen tolar? Ali pa tistim, ki so v lanskem avgustu imeli plačan in rezerviran aranžma kje ob severnem Jadranu?

4) Človek ki bi naključno pobrskal po našem forumu, bi mislil, da je Pohorje trenutno edino slovensko smučišče s slabo ponudbo. Naj spomnim na Stari Vrh in Vogel (aktualno 0 smučarskih dni), Koblo s Kozjim Vrhom, pa tudi Cerkno na eno odprto progo na Brdu ne more biti ravno ponosno. Naj spomnim, da tudi omenjena smučišča prodajajo sezonske karte .

Sicer pa mislim, da je cilj 100 obratovalnih dni še ulovljiv: približno 30 jih je že bilo, prihodnji teden pa se zna situacija krepko zasukati, če je verjeti večini prognoz

@fischerpro3: zdaj boš pa najbrž na rit padel - prihodnjo sezono ne bom kupil sezonske za Pohorje, ampak za avstrijsko Koroško . Pa ne zaradi tebe, prepričala me je boljša polovica ki se je Pohorja že rahlo preobžrla. Morda bo tudi meni eno leto pavze od Pohorja prišlo prav. Dalje pa bomo videli (moja prognoza: v prihodnji zimi se bova do sitega nažrla vožnje in butaste ceste Maribor - Dravograd, zato bom v sezoni 08/09 spet smel kupiti sezonske za Pohorje ).


Sam sem v preteklem letu dovolj nazorno opisal razloge za nakup Koroške karte. Ne mislim s tabo na tem mestu ponovno polemizirat. Jaz nisem nikjer vsiljeval svojega mnenja, ali pa si kaj narobe prebral. Kakorkoli, lani se nam je vsem izšlo (seveda zaradi količine snega). Letos se mi ne bo izšlo, razen če slalomiram med zaplatami ledu in zemlje oz. travnikov. Tudi to sem že opisal, da se mi zdi malo prenevarno. Tudi robnikov se mi ne da vlačit po vsakem smučanju in jih "glihat" zaradi kamnov.....Nikjer nisem napisal, da so Pohorci krivi za pomanjkanje snega. Moj namen je bil samo opozoriti, da se mi ne zdi primerno šteti za noramlen smučarski dan, če dela Bellevue, Sleme in Cojzarica. Razlog zakaj imam letos sezonsko na Pohorju je ta, da hči hodi v 9 razred in se pripravlja na vstop v srednjo šolo (saj veš kakšni so tovrstni pritiski-posledično imamo manj časa za Avstrijo), sin pa trenira nogomet in smo skoraj vsak vikend na turnirjih v Sloveniji in Avstriji. Če bi midva z ženo smučala sama (tako kot vidvda) in se ne bi rabila ozirati na mulce- sploh ni več dileme, Avstrijska Koroška in basta. Kar bova tudi takoj storila, ko bodo najini mulci prenehali smučati z nama...Na koncu pa bi ti predlagal, da si mogoče malo manj pokroviteljski, saj tudi mnogi med nami ogromno smučamo (po letih in po prevoženih dnevih in km, tujina, Slovenija), skratka podobno kot ti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 19, 2007 12:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

S tem štetjem dni je res bolj križ. Jaz sem pred leti v eni slabi zimi imel sezonsko karto za Krvavec. Nekako na silo so našteli 40 smučarskih dni. Jasno, da običajen človek ne more vzeti 40 dni dopusta (ali pavze na faksu), ker je takrat pač sneg, pa tudi ne vem, če bi mi pasalo smučati npr. 20 dni zapored na Krvavcu, v slabi zimi, ne glede na vreme. Uspelo mi je nabrati nekih 15 smučarskih dni, uprava pa je (čeprav ji formalno ni bilo treba) bila tako "velikodušna", da je za naslednje leto priznala pri nakupu 20% popust. Jasno, da nisem kupil karte še enkrat.

Tisti smučarski dnevi so bili zelo dragi (kot so tudi letošnji za imetnike sezonske), ampak jaz gledam zadevo drugače: če ne bi imel sezonske vozovnice, zanesljivo ne bi nabral toliko smučarskih dni. Še Miki najbrž ne bi hodil na Pohorje na tisti 2 vlečnici, če ne bi imel sezonske. Zato pravim, da se mu sezonska tudi letos splača, sploh ker je dober občutek videti, da se žičničarji tokrat močno trudijo, da usposobijo vsaj par prog.

Je pa res, da je Koroška sezonska bistveno varnejša, ker so smučišča na različnih koncih, nekatera imajo dobro lego in izvrstno zasneževanje, tu je ledenik. No moji so se že po 1 letu naveličali vozakanja 2 uri tja in nazaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 21, 2007 3:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

štetje smučarskih dni je neke vrste psihološko nategovanje ,kajti če 110 dni smuke množiš z ceno dnevne karte se ti sezonska karta zdi izredno poceni pa če stane 600eur,naj si kdo izračuna število smučarskih dni enega avstrijskega smučišča pa to pomnoži z ceno dnevne karte, pa ta znesek deli s ceno sezonske vozovnice tega smučišča pa bote videli da si jih lahko kupite od 8kom pa navzgor za družine z več otroki pa raje ne računajte in primerjajte s pohorjem ker to preveč boli.Avstrijci že dalj časa skrbijo za podmladek z prijazno ceno kart za otroke in gratis kartami nad 4.člane v družini,njim na tak način smučarjev ne bo zmanjkalo in tudi koče na smučišču bodo vedno polne,to pa našim pri ŠCP ne bliskne v glavi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 25, 2007 9:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Še en podatek v razmislek: 20.01.2007 so na Pohorju znižali cene oz. so celo na vlečnici Bellevue omogočili smučanje zastonj. (na Arehu je bilo mogoče smučati za ceno 2300 tolarjev cel dan, predhodno pa je še enkrat bila znižana cena). Pustimo sedaj razloge in vse ostalo za to potezo. Zanima me, kako bodo imetnikom celoletnih vozovnic povrnili to ugodnost? Namreč sam sem plačal karto za celo sezono, medtem ko je bilo nekomu, kar nekaj dni omogočeno smučanje zastonj oz. za polovično ceno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 25, 2007 10:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

smitko je napisal/a:
štetje smučarskih dni je neke vrste psihološko nategovanje ,kajti če 110 dni smuke množiš z ceno dnevne karte se ti sezonska karta zdi izredno poceni pa če stane 600eur,naj si kdo izračuna število smučarskih dni enega avstrijskega smučišča pa to pomnoži z ceno dnevne karte, pa ta znesek deli s ceno sezonske vozovnice tega smučišča pa bote videli da si jih lahko kupite od 8kom pa navzgor za družine z več otroki pa raje ne računajte in primerjajte s pohorjem ker to preveč boli.Avstrijci že dalj časa skrbijo za podmladek z prijazno ceno kart za otroke in gratis kartami nad 4.člane v družini,njim na tak način smučarjev ne bo zmanjkalo in tudi koče na smučišču bodo vedno polne,to pa našim pri ŠCP ne bliskne v glavi


Respect!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 27, 2007 11:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

ischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 25, 2007 8:59 am Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vadi osnovno vijuganje
Vadi osnovno vijuganje

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 10:32
Prispevkov: 94
Kraj: sun city


Še en podatek v razmislek: 20.01.2007 so na Pohorju znižali cene oz. so celo na vlečnici Bellevue omogočili smučanje zastonj. (na Arehu je bilo mogoče smučati za ceno 2300 tolarjev cel dan, predhodno pa je še enkrat bila znižana cena). Pustimo sedaj razloge in vse ostalo za to potezo. Zanima me, kako bodo imetnikom celoletnih vozovnic povrnili to ugodnost? Namreč sam sem plačal karto za celo sezono, medtem ko je bilo nekomu, kar nekaj dni omogočeno smučanje zastonj oz. za polovično ceno.

Žal ne vrjamem,da bodo pohorci povrnili kaj več kot 10odstotni popust pri nakupu nove sezonske vozovnice.Je pa DNEVNA OD 25.1 DALJE 1,40 EUR ,cenejša,sedaj pa vsi mariborčani-ke,na smuči da pomagamo ŠCP rešiti to sezono,sedaj ko ni več njihovih gostov-malo morgen ,lep dan za smuko,mi gremo jutri v NASSFELD
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 21, 2007 3:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Iz včerajšnjega Večera (Link: http://bor.czp-vecer.si/Vecer2000_XP/2007/03/20/2007-03-20_STR-17-17_MX-01_IZD-01-02-03-04-05-06_PAG-SLOVENIJA.pdf

Citiram:

Na Mariborskem Pohorju in Arehu se je letošnja smučarska sezona
končala že 9. marca. ?Kljub tako imenovani zeleni zimi smo
zabeležili 80 dni smuke. Lanska sezona je bila imenitna, najboljša
v zadnjih desetih letih, pretekla ena najslabših. Snežne padavine
so se izognile vzhodnemu Pohorju, medtem ko je drugje zapadlo
tudi do meter snega,? je pojasnil Srecko Jesenšek, direktor Pohorske
vzpenjače. Ali gre za katastrofo? ?Nikakor, čeprav beležimo
okrog 60odstotni izpad števila smučarjev,? odvrne Jesenšek in
doda, da so bile prenočitvene zmogljivosti, ki jih ima na voljo
Športni center Pohorje, povsem zasedene. ?Wellness, pohodništvo,
kolesarjenje, obisk Maribora so bile aktivnosti, ki so jih gostje
zamenjali za smuko,? razloži Jesenšek in obljublja, da bodo lahko
lastniki celoletnih vozovnic (ki zagotavljajo vsaj sto dni smuke)
pri nakupu novih za sezono 2007/2008 dobili določene popuste.

Hkrati si želi, da bi lahko na Kopah slednjič uredili drugo jezerce
z vodo za zasneževanje. Sicer pa kaže diagram Pohorske vzpenjače
o višini snežne odeje (naravni in kompaktni sneg) za obdobje
1957 - 2006 na Bolfenku (1050 metrov), da je bilo v tem obdobju
zelo malo snega le štirikrat, in sicer v sezonah 1958/1959 in 1960
ter 1988, 1989 in 1990. (mer)


Hmm, obljublja, zanimivo ... Nič pa ni govora o procentih popusta. Tisto z drugim jezercem na Kopah se sliši zanimivo, čeprav se mi zdi, da še tri nova jezera ne bodo pomagala, dokler bodo zasneževanje na Kopah vodili isti ljudje kot do sedaj.

Skrbi me pa podatek, da si slabe zime očitno sledijo v skupinah (1958 - 59 - 60 in ponovno 1988 - 89 - 90). Ali to pomeni, da lahko pričakujemo še eno ali celo dve zimi podobni letošnji ??
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2007 4:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

res ne vem kdo komu meče pesek v oči,60 odstotni izpad pa to ni katastrofa ja vrjetno res ne če dobiš par miljonov eurov nepovratnih sredstev,šcp je genij za pridobivanje takšnega denarja,posledice te zime bodo občutili v naslednjih letih,tako dobro pa spet ni bilo za goste ki so pri njih spali,smo jih kar nekaj čuli po mariboru pohval ni bilo dosti.Na kopah pa naj postavijo kitajski zid ,ves sneg je razpihalo na povezavi je že klasika. Jesenška pa predlagam za maserja ali animatorja v welnes centru.O popustih za drugo leto bomo vrjetno zvedeli novembra,prej ne,ker je zopet padel sneg in mogoče še bo 100 dni smuke
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 22, 2007 5:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

smitko je napisal/a:
res ne vem kdo komu meče pesek v oči,60 odstotni izpad pa to ni katastrofa ja vrjetno res ne če dobiš par miljonov eurov nepovratnih sredstev,šcp je genij za pridobivanje takšnega denarja,posledice te zime bodo občutili v naslednjih letih,tako dobro pa spet ni bilo za goste ki so pri njih spali,smo jih kar nekaj čuli po mariboru pohval ni bilo dosti.Na kopah pa naj postavijo kitajski zid ,ves sneg je razpihalo na povezavi je že klasika. Jesenška pa predlagam za maserja ali animatorja v welnes centru.O popustih za drugo leto bomo vrjetno zvedeli novembra,prej ne,ker je zopet padel sneg in mogoče še bo 100 dni smuke

Če je 60 % izpad napram lanski rekordni zimi, je napram povprečni razlika dosti manjša. Izpad je bil največji pri smučarjih, manjpi na gostinskem in drugem delu. Najbrž so imeli tudi precej manjše stroške za osebje in energijo, saj niso mogli delati snega, žičnice so delale le nekatere itd. Imajo še izgovor, da jim ni treba v nove investicije...Če to sešteješ katastrofa mogoče res ni tako velika.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 27, 2007 3:18 pm    Naslov sporočila: Kako je to možno?!?!?! Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Sezonska za MB Pohorje je letos 483 EUR za stare kupce (upoštevanje lanske slabe zime!!) oz. 568 EUR za nove kupce (to je za mene "realna" cena).
Koroška karta pride 449 EUR, poleg tega nudijo še razne družinske pakete.
Ski Amade sezonska pride 400 EUR.
Salzburg Super Ski Card 482 EUR.

Kako je to mogoče, ko pa omenjene avstrijske karte nudijo dosti več?!?! Pa kje je tu sploh kaka logika, ko pa so dnevne karte v Avstriji (upravičeno) dražje?!?! Jaz tega ne razumem... Svinjarija!!!

Če bo kdo komentiral v smislu, da se je treba do avstrijskih smučišč vozit in so to dodatni stroški - to je res, ampak ne more pa to veljati kot argument, da je karta v MB tako draga.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stefan II.
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 27, 2007 4:14 pm    Naslov sporočila: Re: Kako je to možno?!?!?! Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 22:46
Prispevkov: 42


mariborcan je napisal/a:
Sezonska za MB Pohorje je letos 483 EUR za stare kupce (upoštevanje lanske slabe zime!!) oz. 568 EUR za nove kupce (to je za mene "realna" cena).
Koroška karta pride 449 EUR, poleg tega nudijo še razne družinske pakete.
Ski Amade sezonska pride 400 EUR.
Salzburg Super Ski Card 482 EUR.

Kako je to mogoče, ko pa omenjene avstrijske karte nudijo dosti več?!?! Pa kje je tu sploh kaka logika, ko pa so dnevne karte v Avstriji (upravičeno) dražje?!?! Jaz tega ne razumem... Svinjarija!!!

Če bo kdo komentiral v smislu, da se je treba do avstrijskih smučišč vozit in so to dodatni stroški - to je res, ampak ne more pa to veljati kot argument, da je karta v MB tako draga.


Upam, da kdo od junakov, ki določajo cene v Mariboru, to temo bere ali pa jo je prebral

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 27, 2007 5:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

Upam, da kdo od junakov, ki določajo cene v Mariboru, to temo bere ali pa jo je prebral


berejo že berejo,sam ta mafija ma debelo kožo jih nič ne gane sami in zaslužni jih dobijo zastonj ,za druge jih nič ne briga njih zanima samo denar.res pa je da je treba tudi vstopnino za muzeje plačat zato pa za te stare naprave zahtevajo takšno ceno kart
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 27, 2007 5:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 359


V muzejih je tako, da starejši ko so eksponati, bolje je
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja Stran 4 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Predraga karta!
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB