Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Prometne nesreče

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Prometne nesreče « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2007 2:49 pm    Naslov sporočila: Prometne nesreče Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Ste že doživeli kakšno?
Povod za odprtje te teme sem dobil, ker sem pred kratkim sam doživel nesrečo. Peljal sem se po cesti, nakar je tovornjak, ki ni zvozil ovinka, zapeljal na moj pas in v mene. Nakar me je tiščal še 29 metrov. Nato so me izrezali iz avta in me peljali v bolnico. Hvaležen sem jim, da so tako hitro posredovali! Ob sprejemu v bolnico nisem več bil pri zavesti. Nesreče in prvih nekaj dni v bolnici se ne spomnim popolnoma nič.
Imel sem zlom dlančnic, čeljustnice in golenice.
Tako sem preživel 2 tedna v bolnici in vsak naslednji dan sem bil boljši. Včeraj sem prišel domov. Zelo sem vesel, najprej da sem sploh preživel, potem kako sem okreval in na koncu, da bom lahko smučal (upam, da brez večjih problemov)!

Tukaj pa je avto slikan na odpadu:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dolenc
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2007 4:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Imel si veliko sreče da ni bilo kaj hujšega glede na to kašn je avto. Sam zadnje cajte je čist preveč teh nesreč...kr neki
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gas100
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2007 5:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 15:03
Prispevkov: 53
Kraj: Kočevje

Želim ti čim hitrejše okrevanje in čim hitreje na smuči!
_________________
Elan - Slovenija
08/09:
1x Vogel
2x KG-nočna
3x Krvavec
2xStari vrh - nočna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2007 5:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Hvala ti! Sej do zime bo dobro .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2007 7:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


mojga prijatla je pa pri klaseki ,ko je koroška ulica potem pa je tisti dol hrib in je šau dol brez bremz rezultat zlomljena ključnica in zlamano vetrobansko steklo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2007 8:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

sem ze dozivel nesreco...in to v torek, ko me je obrnilo na streho sicer ne vem ce samo 1x ali 2x vem samo da sem ostal na strehi meni nic razen nekaj bolecin v vratu in hrbtenici..clio pa totalka...hvala bogu

pa Jack...cimprejsnje okrevanje!!
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2007 9:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


everts zanimivo ... še dobro, da ti nič ni. In tudi jaz ti želim, da bolečine čimprej minejo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 07, 2007 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Uh si pa imel res srečo kr od avta sodeč po slikah ni ostalo kaj dosti.

Jas sam nisem še v nobeni nesreči bil resno poškodovan sem pa bil udeležen pri nesreci na avtocesti mb-lj.Pri 160 kmh me je berlingo (170kmh) nakar se je 50 metrov pred mano zapeljall v levi zadnji del šleperja ki je vozil tik pred mano nakar ga je dvignilo in po nekaj obratih pristal na ograji ki ločuje obe strani avtoceste in se nato odbil na prehitevalni pas nasprotne smeri .V vozilu je umrl sopotnih voznik pa je bil huje poškodovan.Edina sreča da na nasprotni strani ni prehiteval nobeden tako da so se vsi pravočasno zaustavili ,sicer bi bilo še več smrtnih žrtev Jas sem´fasal´samo levi tovornjakov blatnik kateri mi je razbil vetrobransko steklo inmel sem pa tudi poškodovano podvozje zaradi delov preko katerih sem peljal Od takrat dalje sem bol pazljiv na avtocest glede hitrosti.Še sreca da se je tako izteklo.

Sicer pa tebi Jack želim čimhitrejše okrevanje.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 09, 2007 5:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Hvala tudi tebi .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Prometne nesreče
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB