Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » bo letos spet organizirano?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 bo letos spet organizirano? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
ste za to?
da
52%
 52%  [ 13 ]
ne
8%
 8%  [ 2 ]
nevem
40%
 40%  [ 10 ]
Skupaj glasov : 25
Avtor Sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 15, 2006 7:55 pm    Naslov sporočila: bo letos spet organizirano? Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


bo letos spet organizirano skupno smucanje v avstriji ali pa v italiji? kr me ze malo mika
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 9:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Bi bilo vsekakor interesantno ja, ni zdaj treba glih preko meje lazit...razen če se za kako sezonsko otvoritev v tujini zmenimo, katerih bo se vse prevec:)
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2006 12:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Jaz bi bil za to, da organiziramo kakšno pot v bolj oddaljene kraje (Francija, Švica, Tirolska) za kake 4 dni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lan__
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2006 1:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Hmm ja, samo to pa ne mores kar tako, to bi se pa mogli že resni vsest pa zmenit. Poleg tega tudi vprašanje komu se bo dalo okol 1000km prevozit da pride do francije:) Po moje je avstrija dosti boljša rešitev, ni daleč, draga tudi ni pretirano, pa si tam organiziramo kaki podaljšan vikend ali pa kako tako varianto.
Francija res da je cenejša kar se namestitev tiče, samo se vozit za to potem pol dneva pa tudi vprašanje:)
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
matiček
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2006 8:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Najboljš bi blo v SLO.
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PEK
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2006 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

Da... slovenija ni slaba ideja... ampak je pa problem ker je med vikendom v slo smucat za en kurc...
_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 9:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Lan__ je napisal/a:
Hmm ja, samo to pa ne mores kar tako, to bi se pa mogli že resni vsest pa zmenit. Poleg tega tudi vprašanje komu se bo dalo okol 1000km prevozit da pride do francije:) Po moje je avstrija dosti boljša rešitev, ni daleč, draga tudi ni pretirano, pa si tam organiziramo kaki podaljšan vikend ali pa kako tako varianto.
Francija res da je cenejša kar se namestitev tiče, samo se vozit za to potem pol dneva pa tudi vprašanje:)

Po svoje imaš prav. Ampak v Avstrijo grem lahko tudi sam ali pa s familijo, do Francije pa je predaleč in predrago, da bi se sam vozil, otroci pa tudi ne morejo kar tako manjkati v šoli. Vsi, katere poznam, organizirajo za 1 teden, kar je meni preveč časa. Jaz bi šel smučat tudi v kakšno totalno eksotiko (npr. Iran, Rusija, Skandinavija, Amerika).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Goma
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 16, 2007 12:03 am    Naslov sporočila: Sicer sem nova... Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 20:24
Prispevkov: 65
Kraj: Idrija ali Ljubljana

...ampak sem za! Sam' da se smuca!!!

Drugac pa sem za Avstrijo. Nassfeld!?
_________________
Sezona 07/08: 2x Heiligenblut, 1x Cerkno, 2x Nassfeld, 2x Molltaler, 1x Kanin
----------------------------------------------------
Sezona 06/07: 9 smucarskih dni
5x Trevalli, 1x Fiemme-Obereggen, 1x Nassfeld, 2x Molltaler
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Goma
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2007 10:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 20:24
Prispevkov: 65
Kraj: Idrija ali Ljubljana

Ojla!

Eno vprasanjce..kdaj obicajno organizirate tole zadevco? In bo ali ne bo...oz je ze bilo!?!?
_________________
Sezona 07/08: 2x Heiligenblut, 1x Cerkno, 2x Nassfeld, 2x Molltaler, 1x Kanin
----------------------------------------------------
Sezona 06/07: 9 smucarskih dni
5x Trevalli, 1x Fiemme-Obereggen, 1x Nassfeld, 2x Molltaler
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » bo letos spet organizirano?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB