Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Proga iz Vrha Vitranca

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Proga iz Vrha Vitranca « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Ali menite da bo kdaj proga iz Vrha Vitranca odprta za smučarje in umetno zasnežena?
Da
22%
 22%  [ 8 ]
Ne
5%
 5%  [ 2 ]
Čez par let
62%
 62%  [ 22 ]
Čez 10 let
8%
 8%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 35
Avtor Sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 19, 2005 8:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

res je. pa apre-ski v kaki hudi ski - restavraciji v alpskem stilu pr dolenčevem rutu.

to bi blo zakoooooooon. vm rečm. pa uredit z lokalčki, diskom, štancuncami, mestno jedro, ga zapret za promet, možn promet s tistimi vpregami - parking zuni mesta

to je prihodnost Kr. Gore - sam če bodo delal tko kt zdj, bomo/jo šli turisti vija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 19, 2005 9:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Se strinjam, da bi kakšno diskoteko naredli v Kranjski .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 19, 2005 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

kne? to je perspektiva

pa na Krvavcu je čs da se use tiste kolibe podrejo pa se nardijo ornk uštarije s terasami in notr lepo za sedet za pojest...

edina restavracija, ki je dokaj primerljiva evropskim smučarskim restavracijam je koča na vrhu Jurgovega na Rogli
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 19, 2005 10:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Sej oni A&S Hotel na Krvavcu tudi ni slab...sicer nima ravno diskoteke ampak dobro...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 19, 2005 10:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

sjni treba zj povsod diskača, sam Kr. Gora je turistično mesto pa so brez diskača, brez puba k bi biu odprt tko do ene 3 - 4 like guinness u lublani..

ja hotel je kul, sam je to premal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
popeU2
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 14, 2007 10:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Mar 2007 19:02
Prispevkov: 20


Oni bi se mogl najprej zment kdo bo vodu projekt kako bo ne pa kdo bo mel največ od tega. Če bojo pa delal bo pa itak za en kurc narjen k bodo kupil najcenejšo žičnco tko k za na fis gor. Na vrh bo pa ena restavracija pa se spet nc ne bodo mogl zment k so vsi ene navadne riti...
_________________
Pridružite se na

www.lj-party.com

Sezona 2007/08
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
popeU2
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 14, 2007 10:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Mar 2007 19:02
Prispevkov: 20


morel je napisal/a:
sjni treba zj povsod diskača, sam Kr. Gora je turistično mesto pa so brez diskača, brez puba k bi biu odprt tko do ene 3 - 4 like guinness u lublani..

ja hotel je kul, sam je to premal


Drgač mas res hud vopa pub al pa godec pub k je tut po celo noč odprt pa prou hudo je not
_________________
Pridružite se na

www.lj-party.com

Sezona 2007/08
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Proga iz Vrha Vitranca
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB