Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Vzdrževanje smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 33, 34, 35  Naslednja
 Vzdrževanje smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 16, 2006 6:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


A ni en speašval po nogavicah x- sox.. nevem kje...ima jih evrosport. Mašera spasiča- bivši labod-za merkator stavbo za bežigradom
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 16, 2006 7:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Dare, jaz sem spraševal. Tole je uvoznik za Slovenijo (tudi piše na strani od x-socks), pa v Intersportu v centru jih majo (samo cena je pa lepa ).
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 16, 2006 7:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


imajo tud svojo trgovinco zraven. Jest imam te nogavise tako za pohodništvo, kolesarstvo in rolanje lpa sem zadovoln se ne strgajo!!!!
pa še označen maš kje je leva kot dasna saj dajejo ojačitve na tista mesta glede na vrsto športa. Za smučat imam od tecnice nogavice NE-podložene na nartu ker me ko stisnem še tist plac uzame oz. imam visok nart. Bom pa prečekiral kakšne so od X- so....
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 16, 2006 7:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Okrog 5k so imam prav? Jaz sem jih kupil lansko oz predlansko sezono in moram rect, da me zebe po novem v pancarjih ne, so pa tudi fletno ojacane tam kjer zna najbolj tiscati..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Leopold
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 16, 2006 8:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Je že mal off topic, ampak, imam en par sezono in pol in sem res zelo zelo zadovoljen, samo bi rabil še en par. Cene pa so 5500 za običajne smučarske, in 7500 za tiste z srebrnimi šivi.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 8:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Dons sem jih kupil v evrosportu 6.990 ski carving (silver) pa dve leti garancije majo
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
smučač
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 21, 2006 6:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 22:56
Prispevkov: 76


majstri, mene zanima kje je najbolš met spravlene smučke.
u sobi na toplem in suhem al u kkleti k je bl vlažno? isto za pancerje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 21, 2006 6:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Mislim da si si že zam odgovoril če pozorno prebereš svoj vprašanje
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 21, 2006 9:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Torej na toplem in suhem. Še posebno pancerje, razen če ti odgovarja, da daš nogo zjutraj v hladen in vlažen pancer. Jaz vsake toliko časa v pancerje 'nafilam cajtng papir', da malo potegne vlago iz notranjega čevlja. Potem pa lepo k radiatorju na toplo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 22, 2006 7:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

uff...tale z radiatorjem pa pomoje ni najboljša! se potem plastika preveč zmehča in pancar izgubi svojo prvotno trdoto.
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 22, 2006 7:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


saj daš vložek vn pa k radiatorju. Kaj pa jest ko ti pogrejem nov pancar na mašinci po predpisu vseh firm , na kar 3x več stopin
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 29, 2006 6:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Fantje žal letos nebo nič s servisom. Če se pa kaj zjasni pa sporočim.
Dober serviser je Dedra sport v Kranju serviser Peter -ima keramiko -predvsem pa je nežen ,do vaših ljubljenčkov - pa povejte da vas Dare pošilja pa se probite dogovort da bi blo čez kakšno uro , če nima preveč dela
Tel.: 04 280 84 00
GSM: 041 651 090
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 29, 2006 10:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

O kriza kriza, ja prov zal mi je dare, da nemorte zrihtat.. Se kak drug predlog kam bi nesel moje ljubljenke (slx), ker v hervisa jih ravno nebi nosil, bi pa nekje v lj, ker kranj je res spoti..

hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pr0ph3t
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 30, 2006 12:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 18:37
Prispevkov: 65


kako je pa z brušenjem robnikov pri Fischer smučeh? Ker neki sem slušal, da se jih ne da ročno s pilo pa kotnikom obdelovat. A je to res?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 30, 2006 10:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Vem samo, da so ekstremno trdi..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 33, 34, 35  Naslednja Stran 9 od 35

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Vzdrževanje smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB