Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Val'd Isere, Val Thorens

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Val'd Isere, Val Thorens « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 18, 2006 1:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

plavi je napisal/a:
No ja za 40 jurjov tut js skočim zraven... drugače pa za 60 je čist nekaj normalnega za Tignes (prevoz, karta, apartma)....7dni...
lp

Daj razloži kje pa kako pa kdaj. Zelenec je nekaj obljubljal, pa ga čakamo že od januarja. Jaz bi šel še najraje za kakšnih 4-5 dni kamorkoli od večjih smučišč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
plavi
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 3:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2005 14:04
Prispevkov: 52


marko je napisal/a:
plavi je napisal/a:
No ja za 40 jurjov tut js skočim zraven... drugače pa za 60 je čist nekaj normalnega za Tignes (prevoz, karta, apartma)....7dni...
lp

Daj razloži kje pa kako pa kdaj. Zelenec je nekaj obljubljal, pa ga čakamo že od januarja. Jaz bi šel še najraje za kakšnih 4-5 dni kamorkoli od večjih smučišč.

Ski & fun
Prevoz do ValThorona je 75 ?, kar toplo priporočam, saj z avtom pride mučos preveč... bencin še ne toliko, sam cestnine in tunelnine pa ubijajo, pa še parking moraš vzet v ValThoronu za cel teden,,, nanese res preveč.
Torej Ski & fun, zame najboljši termin 1 in 2. teden januarja... ful pocen in dobre snežne razmere.
Lani smo dali za 7 dni apartma + karta = 51.900 SIT... letos je pa kolkr čist podobno...
Naroči si katalog...
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2006 9:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

No ja sem pogledal katalog te agencije. Če se jih 6 natrpa v apartma je najcenejši termin najem+karta letos 60.000. To velja le za termin 6.1., vsi naslednji so že dražji. Potem pa še prevoz, se mi zdi da je 17.000. Pa to je 6 dni smučanja. Sicer kar ugodno, ampak daleč od tega, kar je obljubljal zelenec in kar nekaj dražje od tvojih lanskih cen. Da ne govorim o cenah februarja, več kot x2. Žal si nisem jaz spomnil, kdaj imajo otroci počitnice.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2006 4:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


Marko še kar sitnariš s tvojimi cenami za Francijo. Če se prav spomnim si prav ti napisal, da v Franciji se moreš smučati pod 100 tisočakov, sedaj pa sam ugotavljaš nasprotno. Jaz ti nisem kriv, če moraš zraven voziti še otroke, in zato ne moreš iti v najcenejšem terminu in delti določene stroške z štiri.

PS: v tem kontekstu me ne omenjej več, že pomladi sem ti napisal da se o tem ne bom več pogovarjal (žal se nisva mogla zment... ), ti pa spet provociraš....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 27, 2006 11:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

zelenec je napisal/a:
Marko še kar sitnariš s tvojimi cenami za Francijo. Če se prav spomnim si prav ti napisal, da v Franciji se moreš smučati pod 100 tisočakov, sedaj pa sam ugotavljaš nasprotno. Jaz ti nisem kriv, če moraš zraven voziti še otroke, in zato ne moreš iti v najcenejšem terminu in delti določene stroške z štiri.

PS: v tem kontekstu me ne omenjej več, že pomladi sem ti napisal da se o tem ne bom več pogovarjal (žal se nisva mogla zment... ), ti pa spet provociraš....

Zelenec, najbrz nisi neumen, ampak hudoben in nesramen. Tukaj smo v glavnem kolegi, ki si pomagamo z nasveti. Ti ocitno ne mislis tako in se hoces tukaj prepucavati, kdo je boljsi. Nekoc si napisal neko povsem nerealno stevilko, obtozil druge (tudi mene) za laznivce in podal nobenega dokaza. Tudi jaz bi rad smucal dobro in za malo denarja, zato sem plavega vprasal, kje je nasel ugodno ponudbo. Ker sem to preveril in se je od lani ocitno spremenilo, sem v vednost drugim napisal tocen podatek konkretne agencije, ki je bila omenjena. Tvoje ime je bilo omenjeno cisto slucajno samo kot primer nekoga ki nekaj napamet govori, zavaja in obljublja, potem pa namesto da bi podal informacije zacne zaliti in utihne. Zares cudno, saj pri drugih temah si bil prav primeren sogovornik. Ce bi imel otroke, bi vedel, da jih lahko vzames tudi za 1 teden iz sole. Omenjal pa te bom kadarkoli se bo to meni zdelo potrebno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 07, 2006 10:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

a je kdo potoval že s kompasom ali s kako drugo agencijo?

mi smo šli v privat režiji, pa me zanima, če je dou bistveno več pa kko zgleda tista vožnja z busom...

hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 08, 2006 12:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Primerjal sem nekatere Kompasove cene v Italiji in Avstriji (v Franciji je najbrž podobno) z lastno režijo. Cene so v točno istem hotelu v glavnem enake, očitno oni služijo z rabati. Lahko pa dobiš ugodnejše aranžmaje v kakšnem majhnem penzionu, ki je tako majhen, da se Kompas zanj ne zmeni ali če si spreten pogajalec in si sam izboriš popust.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zibko
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 11, 2006 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


morel je napisal/a:
a je kdo potoval že s kompasom ali s kako drugo agencijo?
mi smo šli v privat režiji, pa me zanima, če je dou bistveno več pa kko zgleda tista vožnja z busom...
hvala


Lani sem šel z Globtourjem, ki je cenejši tako od Kompasa kot Ski & Fun, v Tignes drugi teden januarja in sem bil nadvse zadovoljen.

Prevoz z avtobusom zgleda tako, da se poln avtobus (ni praznega sedeža) odpravi v petek ob cca. 23.00 iz Ljubljane proti Franciji, kamor se na smučišče pride ob cca. 16.00, moraš pa vedeti, da se avtobus za 1,5 ustavi v Albervillu, ker bi sicer prišli prekmalu v apartma in bi moral čakat na ključe. Zadeva funkciora dobro (postanek v Albervillu), saj lahko tam še malo pogledaš po francoski trgovinah, si ogledaš vse v zvezi z Olimpijskimi igrami (so jih leta 1992 gostili), tako da ti ob dobri družbi tistih 1,5 ure hitro mine.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 11, 2006 9:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

ja Albertville ma dobr shoppingcentre, kjer se vedno ustavimo, ko gremo v 3 Doline ali Val d'Isere. Obložiš se z francoskimi siri, delikateso in vinom, spiješ dobro fr. kavo in se odpelješ na smučišče.


Kolk si pa dou, če ni skrivnost? to za 7 dni?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 12, 2006 1:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Tudi jaz sem pregledal Globtourjev cenik. Za Italijo zelo temeljito (ker grem tja), za Francijo bolj počez. Globtour je v glavnem res nekaj cenejši, čeprav ima večino cen objavljenih brez končnega čiščenja, t. takse, ponekod tudi parkirišča in elektrike. Tako v končni fazi prideš približno na isto. Mimogrede, med počitnicami so ugodnejši aranžmaji v glavnem že prodani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 12, 2006 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

mi smo najdli dokaj ugoden aranžma v la plagne-ju apartma za 4 osebe na smučišču....dost komot apartma (za tiste k ste že bli v francoskih apartmajih ) za 345 000 SIT med zimskimi počitnicami 07.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
plavi
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 13, 2006 10:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2005 14:04
Prispevkov: 52


Naročite si katalog Ski&Fun, pa boste videli, kaj so ugodne cene
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 13, 2006 4:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

plavi je napisal/a:
Naročite si katalog Ski&Fun, pa boste videli, kaj so ugodne cene
lp

Saj so tudi na netu. Meni se ni zdelo nič ceneje kot pri drugih operaterjih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zibko
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 15, 2006 10:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


morel je napisal/a:
Kolk si pa dou, če ni skrivnost? to za 7 dni?


apartma + karta za celotno področje (Tignes + Val di Isere) + avtobusni prevoz je bilo lani cca 85000 SIT

končno čiščenje ti ne zaračunajo, če apartma očiščiš, kar smo mi storili. če si tolk len pol pa plači.
turistična taksa pa ne moreš plačati pri agenciji, ampak izključno na mestu samem.
Ski & Fun pa je vsaj za smučanje v Tignesu dražji kot Globtour, tko da mi ne govorit o tem kdo je cenejši.

Že pri prevozu z avtobusom so dražji, žal je tako.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 15, 2006 4:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

85 000 to je pa pocen za francijo.....kok vs je pa šlo to? štirje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 3 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » Val'd Isere, Val Thorens
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB