Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Koliko krat ste bili na smučeh to sezono?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 Koliko krat ste bili na smučeh to sezono? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Peterc
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 23, 2006 4:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Feb 2006 10:16
Prispevkov: 4
Kraj: Celje

cca 30 X ROGLA
2X Krvavec

LP Peter
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 29, 2006 8:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


70 dni do zdaj pol pa se ledeniki pa kaksna kanina
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 30, 2006 11:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

ledenko1 je napisal/a:
70 dni do zdaj pol pa se ledeniki pa kaksna kanina

A ti nimaš nič drugega za početi? Kako ti uspe naklemfati toliko dni?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 31, 2006 11:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Ja to je kr velik, no jest letos ne štejem, sam sm turn in alpski.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 31, 2006 2:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Hja, nism bil prov uspešen letos , do zdej vsega skup 11dni , tok mal mam tut zato, ker sem pač bil 2 X na zlo pomembnih datumih bolan (božični prazniki, na dopustu), tko da sm s tem sigurn zgubu ene 6 dni,pol pa še kšni vikendi z slabim vremenom, tko da ni šlo prov dobr .Bo pa upa letos še dolga sezona, pa se bom tut potrudu polet če bo šlo s kakšnim ledenikom not prnest
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Lux
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 31, 2006 6:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Do sedaj sem nabral 57 smučarskih dni. Bom pa letos po vsej verjetnosti prvič presegel številko 60. To pa je že kar nekaj.

Pa če kdo dvomi v moje znanje seštevanja, ker se ne ujema št. smučarskih dni in seštevek obiskov posameznih smučiš - nekajkrat je naneslo tako, da sem v istem dnevu poleg dnevne smučal tudi na nočni smuki.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jakec
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 18, 2006 2:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:48
Prispevkov: 115


121
_________________
121 smucarskih dni 71 mb pohorje 30 dachstain in 20 vogel v planu se ledeniki poleti in se kaken krvavec8)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 18, 2006 2:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


jakec je napisal/a:
121


Torej, kot da bi 4 mesece neprekinjeno vsak dan smučal. Majstor .

Ampak še vedno nisi povedal, kako je v Dachsteinu .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jakec
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 18, 2006 3:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:48
Prispevkov: 115


ko bo cas bom porocilo povedal ampak je zelo dolgo in si bom vzel cas
_________________
121 smucarskih dni 71 mb pohorje 30 dachstain in 20 vogel v planu se ledeniki poleti in se kaken krvavec8)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 19, 2006 8:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

jakec je napisal/a:
ko bo cas bom porocilo povedal ampak je zelo dolgo in si bom vzel cas

A imaš to kakšno smučarsko šolo (ali morda klubske treninge)? Drugače si res ne znampredstavljati toliko dni na smučeh, pa vse na 3 različnih (jaz sem smučal med 20 in 25x in to na 12 različnih smučiščih). Pa tudi če je šola, se mi zdi neverjetno in je res občudovanja vredno, da po toliko dneh na snegu imaš še voljo za ledenike. Dobra mora biti tudi šola, da se uspe prodati toliko dni. Če bi bili pa klubski treningi, bi pa verjetno bil nabor različnih smučišč večji. Saj bi vendar hodili kam tudi na tekme. V glavnem, meni je tale številka en velik misterij in me prav zanima, kako ti je to uspelo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jakec
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 19, 2006 1:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:48
Prispevkov: 115


z ravnateljem smo se zmenili da sem lahko do konca moje smucarske sezone na smuciscih! ne nikjer ne treniram . ce se pa vidimo pa vas vabim na
_________________
121 smucarskih dni 71 mb pohorje 30 dachstain in 20 vogel v planu se ledeniki poleti in se kaken krvavec8)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 21, 2006 1:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Ravnateljem česa? Mogoče si pa v penziji? Poznam modele iz MB, ki jim je letos ratalo naklepat 135 (od 144 dni) na MB Pohorju (samo so vsi že par let v penzionu....). Tako, da je vse skupaj.......????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 21, 2006 2:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Moje smučarske dneve tako ali tako vidite, tudi če ne bi nič napisal v sporočilu. Sem pa tudi jaz postavil rekord, sicer ne glede števila smučarskih dni v sezoni, pač pa glede smučarskih dni na pohorsko sezonsko (49). En dan še planiram ta vikend, šest za praznike, potem pa po vsej verjetnosti pospravim smučke ... ali pa tudi ne, kak Hintertux junija ali julija tudi paše .
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 18, 2019 4:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Po sanirani hudi poškodbi letos že 29 smučarskih dni!!!!(po skoraj 4 letni abstinenci od smučanja), pa seveda prehod h končnemu delogajalcu.....

3 x Saalbach
26 x Rogla

pa še ni konec sezone!!!

LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
some1
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2019 12:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2018 7:48
Prispevkov: 27


Letos cca. 18 dni. Kar je več kot 40 se mi zdi ogromno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja Stran 5 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Koliko krat ste bili na smučeh to sezono?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB