Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Ischgl

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Naslednja
 Ischgl « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
pelican
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 11, 2011 8:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2008 8:00
Prispevkov: 61


Zato jaz nisem dala slik gor, ker je že predhodnik "zabasal" celo stran
_________________
Sezona 2009/10 > 1x Nassfeld, 2x Stari Vrh, 7x Dolomiti

Sezona 2010/2011 - 2x Krvavec, 1xKranjska Gora, 1xNassfeld, 3xStari vrh, 4xIschgl, 1xGerlitzen

Sezona 2011/2012 - 1x Mölltal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MILAN
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 11, 2011 10:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2010 17:24
Prispevkov: 16


Kakor koli že preveč ali premalo slik, so pa vrhunske, prav tako kot so tereni na njih. Fino je da tudi ostala raja malo vidimo razsežnosti in terene teh smučišč. Sploh če jih za hec malo primerjamo z Voglom vidimo, da ima glede na nekatere divje terene s slik tudi Vogel vsaj še neslutene možnosti, zatorej naši traserji in ostali strokovnjaki zavihajte rokave in nam pripravite kaj podobnega ne samo jamrat da se ne da..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pelican
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 12, 2011 6:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2008 8:00
Prispevkov: 61


Končno smo na drugi strani, da se še jaz pohvalim s parimi slikami



kar nekaj različnih kostumov smo srečali, med drugim tudi tigrico, skupino smučarjev v rožastih hlačah na zvonec - 70-ta, ekipo v hokejskih dresih...


pa skupino smučarjev v kožuhih




Proge





Polne gostilne, folk 'ma dnar ...



Dvonadstropna gondola na švicarski strani

_________________
Sezona 2009/10 > 1x Nassfeld, 2x Stari Vrh, 7x Dolomiti

Sezona 2010/2011 - 2x Krvavec, 1xKranjska Gora, 1xNassfeld, 3xStari vrh, 4xIschgl, 1xGerlitzen

Sezona 2011/2012 - 1x Mölltal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lukiluke
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 22, 2011 3:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Feb 2011 20:05
Prispevkov: 9


Trenutno je v Ischglu nenormalna gneča. Pijanih Rusov in Nizozemcev na smučišču 80%. Da ne govorim o nekulturi smučanja kakršne nisem navajen. Kljub temu, da vrste pred sedežnicami niso pretirane saj se ne čaka več kot minuto ali dve, se tam preriva, odriva, hodi po smučeh. Na samem smučišču so bližnja srečanja z ostalimi smućarji prej pravilo kot izjema, tako da ni nobenega veselja. Res kaj takega v življenju še nisem doživel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 22, 2011 4:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Jaz sicer še nisem bil v Ischglu, vendar pa sem letos kar pogosto v Kaprunu in tudi tu situacija ni ne vem kako boljša, pijanih rusov še nisem srečal, je pa prav tako nenormalen (za to regijo verjetno običajen) naval nizozemcev, tako, da nepredvidljivih in čudnih situacij na smučišču ne manjka, prav tako v vrsti, kar lezejo na vse konce.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
flora1
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 22, 2011 5:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Sep 2010 11:21
Prispevkov: 33


Ok. Ni tema Kaprun, pa vseeno. Ja, Polh, se strinjam. V Kaprunu sem jaz dostikrat in je res vedno poln Nizozemcev, jeseni, pozimi in tudi za prvi maj. Na srečo nisem še doživela prerivanja pred vlečnico z njimi, ker to pa čisto pop... popenim. Zdaj pozimi je tudi veliko Čehov pa mafijozov Romunov. S Čehi imam slabše izkušnje, kar se tiče prerivanja. Posebej dol ko se čaka na gondolo, bi oni kar čez tebe šli. P.... jim
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pelican
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 23, 2011 7:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2008 8:00
Prispevkov: 61


O katastrofa tole z Rusi. No, mi smi bili gor za Prešerna in moram reč, da teh težav res nismo imeli, tako da škoda, da ste ravno na tak termin naleteli...
Ste bili kaj zvečer v Apres-ih?
_________________
Sezona 2009/10 > 1x Nassfeld, 2x Stari Vrh, 7x Dolomiti

Sezona 2010/2011 - 2x Krvavec, 1xKranjska Gora, 1xNassfeld, 3xStari vrh, 4xIschgl, 1xGerlitzen

Sezona 2011/2012 - 1x Mölltal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 23, 2011 8:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


pelican je napisal/a:
O katastrofa tole z Rusi. No, mi smi bili gor za Prešerna in moram reč, da teh težav res nismo imeli, tako da škoda, da ste ravno na tak termin naleteli...
Ste bili kaj zvečer v Apres-ih?

mah jst nisem doživel kakih slabih izkušenj , na koncu sem se z vsemi poznal, itak je pol "naših". je pa res , da če je mal mlajš baba zraven misljo , da si iz sibirije. sam sej beseda ni konj. se da luštno zment, da si iz avtroogrske. Ko pa spoznaš kako švicarsko druščino je pa sploh veselje in smeh.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lekarnar
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2011 1:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2011 11:23
Prispevkov: 3


Pozdravljeni.

1.aprila grem v Iscghl, pa me zanima kakšna je smuka takrar?

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
starac84
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2011 10:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Okt 2011 22:39
Prispevkov: 2


Jel zna netko za dobar i povoljan smještaj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 19, 2012 11:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


V Iscghlu od nedelje oz. ponedeljka do srede. Trije perfektni smucarski dnevi. Brez oblacka, brez vetra in predvsem brez guzve. Rusom so se prazniki koncali prejsnji vikend, tako da jih je bilo manj kot prejsnje tedne. Na napravah cel dan brez cakanja, proge (razen glavnih najbolj prometnih) dobre do konca..skratka odlicno.








Tudi sredi dneva si bil lahko sam na progi


Takole je izgledala proga v dolino okoli 1h


"Vrsta" na napravah
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2012 9:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Smucisce Janina + slatnski stolp: prosim če nehata smetiti po forumih! Vajine debate niso imele več nobene zveze z Ischglom, zato sem jih pobrisal in zraven še dva komentarja ostalih uporabnikov foruma, ki sta bila sicer povsem upravičena, ampak brez zbrisanih prispevkov seveda nista več aktualna !
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
spicek
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 28, 2012 9:22 am    Naslov sporočila: Kam zvečer Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:29
Prispevkov: 142
Kraj: Krim

Pozdravljeni,

v sredini Januarja se odpravljamo smučat v dolino See, Kappl, Ischgl. Od samih smučiščih sem našel dovolj informacij tako da to ne bo problem, bolj imam problem kam še kaj drugega pogledati. Ali so kakšne vasice oz. mesta (tako kot Brunico pri Kronplatzu), da greš lahko malo pogledat center in kakšno zanimivost. Za pojest pa rabim kakšno preverjeno restavracijo (picerija, žar, ribe....) ker moram plačati eno večerjo ker sem nekaj zafrknil pri rezervaciji apartmaja.
Hvala lepa za info.
SREČNO 2013
Matija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 28, 2012 10:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Tam je kar nekaj zelo dobrih restavracij, ki znajo tudi pošteni izprazniti denarnico. Poglej si tele Genuss rute. http://www.ischgl.com/de/relax/kulinarik/kulinarischer-jakobsweg/genussrouten-paznaun
Sicer kuharji z mišelinovimi zvezdicami ponavadi ne delajo pic in žara. Se mi zdi škoda, da bi tam iskal picerijo, pe na de ne bi znali narediti dobrih pic.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
spicek
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 28, 2012 5:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:29
Prispevkov: 142
Kraj: Krim

No sej zato pa sprašujem, ker moja denarnica ni tako velika, da bi podpirala kuharje z mišelinovimi zvezdicami, pa vendar ne tako majhna da nebi šli kam kjer se dobro je. Ker tisto kar skuhajo omenjeni kuharji je predvsem lepo za videti, tudi okusno, sam kaj ko greš iz restavracije potem običajno z praznim želodcem in prazno denarnico . Hvala za povezavo, kaj pa je tej dolino za pogledat po smučanju, da ko si že enkrat na tem koncu, obvezno ne smeš iti mimo....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Naslednja Stran 9 od 12

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Ischgl
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB