Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Ischgl

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Naslednja
 Ischgl « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Sre Maj 23, 2007 4:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

fimbabahn gre v pokoj,v sezoni 2007/ 2008 nova 8sedežna gondola se vidimo na otvoritvi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Pon Jul 30, 2007 8:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


ojla vsem...
ker že iščem apartmaje za to sezono smučanja in ker smo letos izbrali Ischgl, vas prosim, če mi malo pomagate in svetujete pri izbiri apartmajev.
Gledam za število od 6 do 8 oseb. Če ima kdo kakšen link ali priporočilo bom zelo vesela.
Tudi če mi kaj priporočate, odsvetujete ....vse je dobrodošlo.
Hvala in lep deževen pozdrav.

Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smitko
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 2:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

cene apartmajev v ischglu so kar visoke,poglej na ischgl.com priporočil bi ti apartmaje v nederlu cca 5km pred ischglom frau rudriger 0043544520023,tu se dobi ok apartma za 4-6 cca 80eur,8-12 cca 100-120 eur na dan ,karta je malo dražja voziš se lahko tudi s ski busom,sveže žemljice zjutraj ful komfort,v ischglu najman še enkrat dražje,če pa vstrajaš za ischgl pa si najdi samo v centru,maton.versahl,ebene itd.. so zaselki okrog ischgla in tako zopet ski bus,avto.odsvetujem del versahlla,zaradi plazov posebno ko močno sneži,je ta del zaprt in ne moreš do centra ter nazaj.drugače pa poglej še kaj je v kaplu,cca 10 km stran tudi ski busin dosti bolj poceni.Upam da sem bil kaj v pomoč
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 8:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


Smitko, zaenkrat ti hvala. Bom malo pobrskala po tvojih nasvetih. Mi ponavadi se itak z avti vozimo do smučišč, tak da nam ni problem če nismo čist pri smučiščih.
Da je karta draga sem že opazla ja. Tudi apartmaje sem gledala in so vmes kar fajn "solene" cene.
Hvala za enkrat in se še oglasim:)

Vsaka informacija mi pride prav.

čao Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 02, 2007 3:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Smitko, jaz tudi malo razmišljam, da bi šel tja. Me zanima, ali obstaja kombinirana karta s St. Antonom, ki je čisto blizu. Ischgla sicer ne poznam, ampak po zemljevidku sodeč bi mi bilo po 1 tednu že malo dolgčas. Kakšna pa so kaj tista manjša smučišča (See, Kappl, Galtur). Po moje so za kakšen dan kar vredni obiska, po bergfexu ima vsako od njih za 40 km prog. Kaj meniš ti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 02, 2007 4:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

kombinirane karte z st. antonom ni,splača pa se ti vzeti karto za celi pazznau,to je optimalna varianta za smučarske navdušence za bazo se splača biti v Kapplu malo nazaj je SEE manjše vendar dobro smučišče,tudi Galtur je super,problem pazznaua so plazovi ko je dosti snega in sneži hitro zapirajo cesto precej tunelov je že zgrajenih hočejo imeti prevozno cesto do Landecka tudi ko je dosti snega.Če imaš srečo z vremenom ti bo Ischgl za vedno ostal v spominu,pa denarnica se ga bo tudi zapomnila
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polde
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 02, 2007 6:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2005 9:25
Prispevkov: 354
Kraj: Dunaj

Ja, denarnica si bo zapomnila obisk Ischgla, posebej, če te bo na zimskem dopustu spremljala boljša polovica. Švicarski del smućišča (Samnaun) je namreč Duty Free cona. To ne pomeni, da so tam kaj nižje cene, temveč samo to, da imaš v vsaki hiši vsaj dve DUTY FREE trgovini.
Švicarji svoj del premeteno oglašujejo, kot na primer (upam da razumete vsaj malo nemško):
ACHTUNG MEINE HERREN: DIESES AUSFLUG KANN TEUER SEIN.
ali pa:
40 DUTY FREE SHOPS UND KEIN FLUGHAFEN.
Vsekakor, tisti, ki se vam kolena šibijo pred zlatnino, dragimi parfumi, viskijem, Breitlingi in podobno šaro: Ne hodite v Samnaun.
Tisti, ki pa želite uživati v odlični smučariji, pa to le storite. Splača se!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2007 7:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


A mi lahko kdo pomaga do kakšnih naslovov izven centra Ischgla? Kako naj najdem tam appartmaje? Hvaležna bom vsake pomoči.

Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smitko
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2007 2:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

www.ischgl.com ,nato izberi prenočišča 1 okno,klikni,klikni na apartmaje,potem izberi lage,in prikazali se ti bodo zaselki ebene,mathon, versall nato si poišči ustrezno varianto.priporočam ti da si na viamischelin izbereš pot od doma do ischgla potem pa si na karti pomagaj z zoomom,da boš videla kje so ti zaselki.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2007 3:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

probaj na netu še -nederle ,tu dobiš kar nekaj naslovov
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2007 8:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


ojla smitko, hvala ti. bom poskusila še tako....

lp, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
baltic
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 23, 2007 12:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Kot je že smitko predlagal poglej na ischgl.com, tam smo ga tut mi našli.

Za lego pa si lahko pomagaš še z to karto: http://www.ischgl.com/sommer/ViewLink.asp?Link=http://area1.intermaps.com/paznaun/index.asp?zreg=3~~amp~~chn=Ischgl&Site=ISCHGL-WINTER
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Nataša
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 21, 2008 7:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


Evo še nekaj dni in odhajam v Ischgl:)
Apartma imamo v Kapplu, karte pa bomo verjetno vzeli za vsa 4smučišča.
Povejte mi, a so cene na smučiščih različne med kraji? Tam se verjetno ne splača hodit ven kajne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
joc
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 9:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 11:16
Prispevkov: 43
Kraj: Zbilje

Cene so čisto primerljive z drugimi avstrijskimi smučišči Mi smo šli na pir v Samnaun (prostocarinska cona) pa smo tud preživeli. Sicer ni poceni, vendar kje pa je....Kar se tiče kart za vsa štiri smučišča nisem prepričan, da je potrebno saj je po mojem za en teden Ischgl čisto dovolj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 10:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Res, Ischgl/Samnaum je ogromen sistem, ki ga skoraj tezko celega obdelas v enem dnevu. Tako da za en teden, mislim da je karta samo za njega cist dovolj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Naslednja Stran 2 od 12

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Ischgl
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB