Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » tečaj za brušenje, mazanje ter pripravo smuči?????

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 tečaj za brušenje, mazanje ter pripravo smuči????? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
_mistral_
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2007 2:51 pm    Naslov sporočila: tečaj za brušenje, mazanje ter pripravo smuči????? Odgovori s citatom

Živi za ekstrem
Živi za ekstrem

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 17:08
Prispevkov: 9


Hej smučarji !!!

Zanima me,če še koga na forumu zanima ter bi se rad naučil rihtanja svojih smuči.


Nazadnje urejal/a _mistral_ Pet Sep 23, 2011 7:43 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2007 3:20 pm    Naslov sporočila: Re: tečaj za brušenje, mazanje ter pripravo smuči????? Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

_mistral_ je napisal/a:
Hej smučarji !!!

Zanima me,če še koga na forumu zanima ter bi se rad naučil rihtanja svojih smuči. Je kdo na forumu kateri res obvlada te zadeve,da bi lahko meni oz. skupini pokazal ter demonstriral pripravo smuči.
Sam ne poznam nobenega strokovnjaka za pripravo smuči. Poznam jih veliko kateri si to rihtajo doma sami nekaj na pamet in to ni to kar jaz želim. Želim, da če je kakšen res pravi strokovnjak tukaj naj se javi ter če lahko meni oz. mogoče bi se oblikovala skupina SMUČIŠČA. NET kateri bi potem pokazl ter bi lahko sami tudi probali.

lp,jure


Za začetek bi lahko malo prečekiral teme kot so Vzdrževanje smuči in Oprema za rihtanje dilc. Drugače si pa poglej tole: http://www.swixschool.com/ (poplnoma korekten film o rihtanju dil). Dvomim da ti bo kdo organiziral poseben tečaj glede rihtanja dil. Pilo in peglajzl v roke in veselo delaj sam. Mogoče je dverbnik pravi naslov zate.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_mistral_
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2007 4:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živi za ekstrem
Živi za ekstrem

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 17:08
Prispevkov: 9


Pregledal sem kr nekaj strani o pripravi ter opremi za rihtanje smuči .

Nazadnje urejal/a _mistral_ Ned Jan 13, 2013 8:48 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2007 6:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

V živo prikaza ni (razen če imaš kakšnega serviserja za frenda), al pa jaz ne vem za to. Mene je ogromno naučil bivši SLO smukač Janez PLETERŠEK. Samo me je stalo ogromno nekih pirov pa jezikove župe doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2007 7:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


@_mistral_: na začetku sezone (konec septembra) je bil menda neki seminar v Ljubljani, vsaj prijavnico sem še našel med e-pošto. Nisem pa bil tam in ne vem kako izgleda. Morda pred naslednjo sezono spet organizirajo kaj podobnega... Saj si verjetno tudi ti dobil to prijavnico...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mato12
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 23, 2007 9:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 14:38
Prispevkov: 167


Lahko pa greš na www.tesmasport.si in si naročiš priročnik za pripravo smuči.
_________________
-Sezona 06/07: okoli 111 smučarskih dni

-Sezona 07/08: 28 smučarskih dni
~2x_Hintertux~1x_Kaprun~2x_Turacher~3x_Wainebene~2x_Ribniška~4x_Koralpe~1x_Poseka~2x_Ošven~1x_Rogla~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » tečaj za brušenje, mazanje ter pripravo smuči?????
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB