Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Innerkrems

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Innerkrems « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
blajo
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 16, 2009 12:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 23:54
Prispevkov: 213


Age je napisal/a:
Hojla, blajo!

Sej je super smučišče, če nisi preveč zahteven smučar, kar ti nisi, hehe.


Res je. Nisem (se)



Citiram:

z vmesnim postankom na Hrušici.


a to je za vinjeto / bencin, ali se tudi karte kupuje?



Citiram:

Če si pa zelo hiter voznik, lahko startaš pozneje.


Ah, kje pa ...
... minila leta ...




Citiram:

Jaz sem na smučišču rajši že zgodaj zjutraj, ker so mi jutranje proge najboljše.

mhm ...
... nas je ze vec ...


Citiram:

Če boš kdaj šel smučat sem, vedno pazi pri vremenski napovedi za veter.


aha, ok, hvala!

Ce mi uspe se letos, porocam!

lp, b

.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 16, 2009 9:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

blajo je napisal/a:
a to je za vinjeto / bencin, ali se tudi karte kupuje?


Vinjeto/bencin večinoma vsi tukaj kupujejo, seveda dnevne karte. Vendar pri Skipasstravelu,
ki prodaja karte na bencinski, za Innerkrems ne prodajajo kart. Je pa kar nekaj prodajnih akcij
za druga smučišča, ki pa znajo mogoče biti zanimive zate. Edini problem pri teh akcijah je vcasih spremljajoča gneča.
Skipasstravel

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 13, 2009 8:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Zaradi slabih razmer sva v nedeljo pobegnila S Katschija. Tukaj pa je ob sedmi uri proga izgledala takole:





Današnjih jutranjih posnetkov nimam, proge pa so kar dobro zdržale. Odlično pa je bilo smučati pod sedežnico. Okrog enih nas je obiskala teta Zima



Nekaj časa je bilo potem pravo spremenljivo aprilsko vreme, popoldne pa se je spet zjasnilo. Slike spet kažejo stanje ob koncu dneva:





Strma vlečnica sicer ni delala, a progo so prejšnji dan poteptali:



Še pogled od zgoraj:



Smučišče bo delalo še ta teden, toplo priporočam

Mogoče je pa kakšen kandidat za jutri



Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 31, 2010 8:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Zadnji dan smučanja je padla odločitev za Innerkrems, pot iz Margarete (Aineck) v Lungau je cca 20 km. Imel sem občutek, da bo kar lahka pot, pa se je izkazala za čisto sranje, vsaj kar se tiče vožnje med Shönfeldom in Innerkremsom, pot navzdol, slabo plužena cesta, led, zmrznjena zemlja, sneg, temperatura pa -14 in veter je pihal, nas pa poln avto, prava mora. Ko smo končno prispeli, pa še slabo vreme kljub drugačnim napovedim, Avstrijcev pa ko dreka, še nikoli nisem srečal toliko smučarjev tukaj. Izgleda da Osterajharji rajši smučajo Pri -11/12 in hudem vetru, kot na sončku. Popoldne, ko se je popravilo vreme so skoraj vsi nehali smučat, ne marajo sonca, ali pa so bili že vsi zmrznjeni, hehe, tako kot jaz (tomi me pa obtožuje, da me ne zebe, hehe ), dvakrat sem se šel gret, pa ni nič pomagalo, vse kar imam še od mišičevja je bilo otrplo, ostali člani moje družine pa niso imeli nobenih problemov, kar niso nehali, prokleti norci, infilrtrirani ostiji, stoposto.

Na poti iz Margarete v Innerkrems smo se peljali mimo bližnjega smučišča Shönfeld, delujejo 2 vlečnici, škoda ker tole ni povezano z Innerkremsom, pa samo dve sedežnici bi rabli, tole vlečnico zamenjajo in podaljšajo, pa še z druge strani isto, noben problem, saj to je bilo Heiderjevo gnezdo.

Pogumna jutranja smučarja, mrzlo kot pes, nas je pa od tukaj čakala pot navzdol v Innerkrems, juhu

Sta me pa v dobro voljo spravila tale dva dobrovoljna gasilca s svojim Papas Gulashkanonom

Tale najbolj strma proga je bila prazna, še nisem videl silnih anti zmrzovalnih Ostijev

Na vrhu sedežnice, pa smo prišli do trenutka resnice, zgoraj mrzlo kot pes, pa še smučarjev ko dreka, vsaj za moj okus

Tudi na najboljšem delu nič boljše, vreme pa ne prav sončno, hehe. Na dvosedežnici preko si na vsakih 20 sedežev videl kakšnega pogumneža, ki se je prepričal, da ni mrzlo, in se je peljal skoraj 2 km na mrazu uf

Druga proga z vrha je bila pa precej prazna, samo mrzlo je bilo pa še vedno.

Za tole tihožitje sem dobil ozeble prste.

Enim ni bilo zadosti mrzlo na vrhu sedežnice, pa so šli še višje, da so prišli do ledene ekstaze.

Po drugem počitku se je vreme končno začelo popravljati, pogled iz Grünleitennocka na drugo stran smučišča

Tudi na prej polnih progah se je razredčilo


Vrsta na sedežnici je sicer bila samo občasno

Na dvosedežnici pa tudi potem, ko se je izboljšalo vreme in malo otoplilo na -9, še vedno malo smučarjev.


Na poti domov pa je temperatura v Gmündu narasla na 0 stopinj in se je obdržala vse do Karavank, kot tudi sonček, v Ljubljani pa presenečenje, napadlo je več snega kot na Avsrtijskem Koroškem v zadnjem mesecu, hehe.

Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2010 1:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Imel sem občutek, da bo kar lahka pot, pa se je izkazala za čisto sranje, vsaj kar se tiče vožnje med Shönfeldom in Innerkremsom, pot navzdol, slabo plužena cesta...

Danes zjutraj je s te ceste v graben zdrsnil madžarski dvonadstropni avtubus s 83 otroci, 2 sta težje, 23 pa lažje poškodovanih.

http://kaernten.orf.at/stories/424300/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
velenjčan
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2010 2:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Feb 2010 0:58
Prispevkov: 50
Kraj: read my name

Ja res sranje, ta cesta je drugače pozimi kr loterija, verjetno nisi mel druge variante - sej verjetno veš, če greš iz Slo greš v Spitallu proti Salzburgu (na sever), po kakih 20 km greš pa dol v Gmundu in potem preko Vorderkrems v Innerkrems, lp
_________________
če znaš, znaš HC
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2010 2:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

@velenjčan, če misliš mojo pot iz Margarete, je to tako, da me je lastnica biohofa v katerem smo bili nastanjeni, prepričala, da je cesta iz Margarete v Innerkrems ćisto Ok, hehe, pa ni bilo tako. Tudi Marko je na forumu napisal , da je včasih vozil skibus med Shönfeldom in Innerkremsom, pa se mislil, da bo to super, pa še precej vožnje prišparaš, iz Magarete okoli čez Katschberg pass, pa potem po stari cesti do Vorderkremsa, je kar dolga. V prispevku (link od tomija), pa niti ne izgleda, da bi avtobus zdrsnil s ceste na kakšnem prav nevarnem mestu (strmina, ovinek). sicer pa mislim, če bi takrat imel 4WD avto, ne bi bilo problemov z vožnjo navzdol pri teh pogojih, ali pa...

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 24, 2010 10:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

V ponedeljek sva bila v Innerkremsu, kljub slabi napovedi so se pred Spittalom že pokazali s soncem obsijani hribi. Sneg je bil odličen in proge dobre vse do konca. Ljudi ni bilo preveč, prevladovale so rumene tablice, na avtih NL, na busih pa H. Na štirisedežnici ni bilo prav nič čakanja vse do druge ure popoldan , presenetljivo pa se je nabralo nekaj vrste kasneje. Izgleda, da imajo tamkajšnji smučarji čudne navade, že Age je napisal, da kar nočejo zaključiti s smuko . Saj vrsta ni bila tako dolga, a sedeži so precej narazen in sicer moderna žičnica nima velike zmogljivosti. Drugje je bilo cel dan prazno, pozna se, da so Avstrijci zaključili s počitnicami. Na dvosedežnici sva naredila le eno vožnjo, pihal je namreč močan JZ veter in na zgornjem delu je močno upočasnjeval smučanje, tudi vlečnici zato nista delali. Na drugi strani veter ni bil pretirano moteč, pa še to le na zgornji strmini.
















Vrsta pred sedežnico po tretji uri:



Ovinkasta vlečnica ni delala, se je mogoče zgodilo kaj takega, kot na Pohorju :



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 27, 2010 10:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Danes smo se odločili za tole smučišče, kar med vožnjo. Že na Hrušici ogromno smučarjev v vseh mogočih vozilih, in Innerkrems je že več sezon naše pribežališče, kadar se pričakuje veliko smučarjev. Odločitev je bila pravilna, zjutraj malo smučarjev, med 10:45 do kosila kar nekaj vrste na štirisedi, po kosilu pa spet brez vrst in prazne proge. Sneg je zdržal cel dan, razen spodnji kilometer proge na dvosedi, ki je obrnjena proti soncu, pa še to je popustil samo malo. Temperature pa v primerjavi z mojim zadnjim obiskom taprave. Je tudi nekaj minusov, proge na določenih delih slabo pripravljene ali sploh ne. Nekaj taboljših prog delno zaprto zaradi treningov, po kosilu je bilo na voljo celotno smučišče, tudi skibus še vedno vozi do Shönfelda.

Bom pokomentiral današnji dan preko slik
Leva proga štirisede, prijeten začetek

Tekmovalci so nam dopoldne vzeli kar nekaj kosov prog

Jutranja iz srednje proge, zadnja strmina

Desna proga iz štirisede, daljša varianta, po tej smo šli kar nekajkrat, ker je bila vsaj proga brez tekmovalcev in v celoti naša, hehe
Tudi nekaj 'ceuca' se je tu našlo

Pogled proti Grünleitennocku, zgornji postaji in zgornjemu delu proge

Sredina

Zaradi (za mene), prevelike vrste smo odšli na drugo stran, na dvosedo, z njo se pelješ tudi malo dol, precej dolga je, in če si na njej, ko je -15 stopinj in veter si ga naje...

Desno vrsta na vlečnici Zechnerhöhe, še naprej so v hribu vidni stebri in zgornja postaja še ene vlečnice Mattehanshöhe, ki je dve sezoni nazaj še delovala. Imela je fino progo, kar nekaj prog manj je zdaj, ko ne obratuje več.

Zgornja postaja sedežnice Blutige alm

Na zgornjem delu proge, akumulacija in na drugi strani Grünleitennock

Willi's hütte, meni najboljša krmilnica tukaj, čeprav lahko rečem, da razen ene koče od šestih, nima nobena slabe hrane.

Proga naprej, nižje od koče, meni je tukaj čisto v redu proga, če le ni preveč skijašev, kar jih danes ni bilo.

Spodnji del proge na dvosedi

Pogled na osrednji progi, po kosilu ob 12:30, čista praznina

Popoldne osrednji del prog na štirisedi, ne duha ne sluha o tekmovalcih.

Še podrobnejši opis najboljše proge v Innerkremsu, ki nam jo vedno pohrustajo tekmovalci, danes pa smo jo dobili na voljo navadni smrtniki, tole je zgornji del najpoložnejši. Mislim, da se proga imenuje Kärnten slalom 2006, nisem ziher.

Malo nižje dol, bolj se bližaš dolini bolj je strma, majka, pa še široka fajn.

Pogled navzgor

Spodnji del, najboljši, da fajn pečejo noge, hehe

Tale je narejena bolj na koncu, ob 15:30, še zadnji užitki


Lep smučarski dan, v Sloveniji pa kolone na Brezju, konec počitnic, lepo vreme.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s1
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 30, 2010 7:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

Eto, danes bil prvič na Innerkremsu.

Za moje pojme je tole prav fajn smučišče, brez pretirane gužve:)) Samo naši južni mejaši so prevladovali...

Kompliment...po krivem sem ga zapostavljal:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 30, 2010 8:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


Ko vsaj ne bi bilo vedno tako hudičevo mrzlo v tem Inerkremsu...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s1
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 30, 2010 8:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

Ma sploh ni blo mraz. Spodaj v senci je blo čez dan znosnih -3)) SOnček pa okoli 0

To pa ni tko hudo, pa napoved tud ni tko mrzla za naprej...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 15, 2011 9:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Danes sem mislil, da je skoraj vseeno, kam greva na smučanje, sicer sem imel štiri favorizirana smučišča, dva sta odpadla (Goldeck, Katschi) že doma pri ogledu na spletu, Turrach pa v gneči na bencinski postaji Hrušica. Gneča na cesti, Voklem in Hrušici nepopisna. Smučišča Mokrine in Osojščica, pa Heiligenblut (akcija), so sigurno imela invazijo vrlih Slovencev. Pri zelo zgodnjem prihodu najprej razočaranje, štirsedežnica Grünleitennock ni obratovala zaradi hudega vetra, so pa zato delale vse tri vlečnice na pripadajočih progah. proge pa ledene kot pes, meni neprijetno za ogrevanje, pa še vlečnic ne maram, zato smo odšli na drugo stran in se skoraj celo dopoldne vozili na sedežnici Blutige Alm, kjer so bile proge odlično pripravljene. Popoldne pa smo dobili za nagrado štirisedo in frišne proge na zgornjem delu, fantazija.

Bom danšnji dan opisal kar v slikah:
Zgodnji prihod, ker sedežev ni bilo na zajli, sva se odločila da greva kar na vlečnice, kjer so bile prazne proge.

Slalom Kärnten 2006, strma, trda, tudi ledena, mislim da po pisanju sodeč, ravno prava za Fischerpro3-ja , tukaj Kostelič raztura na treningih.

Ker so nam bile proge vseeno preveč ledene sva odšla na drugo stran na Blutige Alm, kjer je zgoraj bril veter, na srečo bolj topel.

Proge na sedežnici za te razmere solidno pripravljene, naj tej strani so bile grude samo v spodnjem delu, pa še to na krajši razdalji.

Jezero se kar lepo izpraznilo, ni čudno ob tem vremenu.

Letos je nastal manjši park pri spodnji postaji dvosedežnice

Panorama na nedelujočo vlečnico Mattehanshöhe, tukaj je mesto za eno sedežnico in vsaj tri pripadajoče proge, na drugo stran pa v Shönfeld, spet sanje

Spet na vlečnici Slalom Kärnten 2006

Proga, tudi navadni smrtniki jo lahko preiskusijo, samo vprašat je treba.

Prazne proge, smučarji kam ste šli, hehe.

Koča na Blutige Almu, odlična prehrana in vzdušje

Panorama izpred koče Blutige Alm na senčni Grünleitennock

Zgornja postaja sedežnice Blutige Alm, danes sem se na njej navozil, kot še nikoli, se mi zdi da samo danes večkrat kot vse smučarske dni skupaj, ko sem bil tukaj, hehe.

Taka je bila proga ob 13:15 na sedežnici, kar ne moraš verjet.

Iz štirisedežnice Grünleitennock, pogled nazaj

Tekma mladih hrvaških tekmovalcev, pridno trenirajo, prevsem so skromni, za pohvalo, vedno so ti vsi pripravljeni pomagat stari ali mladi, vsaj jaz imam take izkušnje iz tukaj

Lepa panorama iz konca smučanja na nasprotni breg, na moj dopoldanski del smučanja

Desna proga iz Grünleitennocka, smuk na lastno odgovornost, ni slik ampak užitek.

Še ena neverjetna 14:30, proga še nenačeta, kaj še hočemo


Na koncu se je dan smučarsko izšel precej boljše, kot ob mojem razočaranem jutranjem prihodu, snežne razmere niso bile vrhunske, kdo jih je pa pričakoval ob tem vremenu. Moji ženi je bilo itak spet najbolj všeč mala količina obiskovalcev, lagodna smuka, ki je tukaj prisotna in dobra kulinarika. Jaz sem se pa na koncu fino izživel in tako odšel dobre volje nazaj v Slovenijo v kolono pred tunelom pri Brezju, hehe.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 20, 2011 9:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Danes lep sončen, kar malce mrzel dan (+1 do -10), na vrhovih je pihal veter, tako da so imeli čisto zimski občutek, sneg pa v spodnjih delih smučišča betonaža z ledenimi ploščami hehe, zgoraj pa zjutraj precej trd naravni sneg. Zaradi vetra prav popustilo ni niti na enem delu prog, tako da je bila popoldanska smuka zelo užitna. Kondicija je sicer v redu, samo pri taki trdoti si kar zmatran na koncu dneva. Smučarjev malo, še največ tekmovalcev iz AUT, CRO in SLO, ki so zasedli tradicionalne tekmovalne proge dopoldan. Štirisedežnica z malo kapaciteto je tukaj dobro merilo števila smučarjev, danes nam je povedala, da jih je bilo res malo, največ tri sedeže čakanja. Spet sem imel skupno smučanje s tomijem, letos kar precej kilometrov narediva skupaj, dobra družba paše.

Sončni pogled na Königstul, najvišji vrh tu okoli.

Pogled na desno progo iz Štirisedežnice Grünleitennock, naravni sneg, odlično.

Še pogled od spodaj navzgor.

Osrednji progi na štirisedi.

Pogled na zgornjo postajo sedežnice Grünleitennock

Betonarna pri Jožetu - Slalom Kärnten 2006, fajn proga za vse tiste, ki tu na forumu pišete, da ste mojstri tehnike smučanja na robniku, da vas vidimo. Meni taka ledena, trda in strma proga ne predstavlja posebnega užitka, nogice faj pečejo.


LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 04, 2011 9:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Včeraj je bil zadnji dan obratovanja, pa ga nisem hotel zamuditi, čeprav so se v dveh tednih razmere drastično spremenile. Jutranji pogled z dvosedežnice:



Ja, na začetku sva šla pogledat ˝krvavo planino˝ , spodaj je zgledalo normalno, žičko je sicer nekaj omenjal ˝piste˝, pa ga nisem razumel. Zgoraj pa takole, sneg je bil že zjutraj južen. Age in miki, vaju to na kaj spominja:









Ni mi jasno, zakaj je žičnica sploh delala, ne vem, če se je gor peljalo 10 ljudi, povrhu pa še zgornja vlečnica, kjer tudi ni izgledalo nič bolje.
No, na drugi strani je snega več. Jutranji beton:





Vzhodna proga ob štirisedežnici je bila na vrhu že mehka, spodaj pa še dolgo trda:





Ob pol enih je bilo spodaj tako:



Kostelić je zjutraj treniral super G, je bil prehiter za sliko :

,

dopoldne pa slalom:





Še enkrat sem ga videl okrog enih, ko je šel v poletni opremi laufat.

Špajka:




Dopoldne je še bilo nekaj ljudi, na štirisedežnici je bilo treba zaradi razredčenih sedežev včasih malo počakati, popoldne pa se je čisto spraznilo, čeprav se je dalo lepo smučati vse do konca:





Strmina pol ure pred koncem sezone:



In bridki konec , so že pospravili avtomate:




Lp, Tomi
_________________
Sezona 2010/11: 73 x = 18 x Mölltal, 9 x Sillian, 9 x Turrach, 9 x Osojščica, 8 x BKK , , 6 x Mokrine, 3 x Goldeck, 2 x Katschberg, 2 x Lienz, 2 x Innerkrems, 1 x GG Resort, 1 x St. Jakob, 1 x Tromeja, 2 x Kranjska gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 2 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Innerkrems
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB