Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Osebje v KG

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Osebje v KG « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 11, 2007 9:58 pm    Naslov sporočila: Osebje v KG Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Odprl sem novo temo v kateri se bomo pogovarjali o osebju v KG. Za začetek moram odbiti kritiko češ, da ne podajajo sedežev. Ravno v KG jih podajajo skoraj povsod. Najbolj prijzni so v sektorju KG. Na krvavcu pa na Njivicah niti enkrat niso podajal zicov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kiki69
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 11, 2007 11:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2007 21:25
Prispevkov: 45
Kraj: LJUBLJANA

Tim s teboj se bolj težko strinjam.Letos bil v Kranjski Gori samo trikrat ,bolj sektor PODKOREN-poligon.Obiskal sem tud vlečnico v KG Preseka.Prisoten samo en žičničar,enkrat podaja enkrat ne.Sm videl dosti neizkušenih smučarjev tam.Vlečnica se dosti ustavlja,zaradi padcev pri štartu.Za začetnike ima težaven dostop pod pravim kotom,tako ,da se nekateri ne uspejo namestiti,sidro pa že pride.sidra ponavad pol ne ujamejo,ali pa se vozijo sami gor.Prav tako se dogaja tudi na Brsnini,le da so tam malo bolj izkušeni smučarji in gre lažje.Mene ne moti,če ne podajajo sider,ker meni ga ni problem ujeti,vendar bi morali žičničarji bolj pomagat.Če se spomniš včasih so to moral delat skozi,saj ni bilo samopostrežnega podajanja sider.Glede podajanja sedežev na KRVAVCU-NJIVICE imaš tam vratca ki se odpirajo,samo pravi čas se moraš spustit,sedež pa te samo pobere,seveda se moraš spravit v pravi položaj.Priznam ,da se nisem vogzil na MOJCI in KEKCU.Glede sedežnic v KG pa ne vidim posebnega problema,saj so vse razen Velike doline opremljene z vratci in tekočimi trakovi.
_________________
POMA JE ZAKON!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 14, 2007 4:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

No ja, tudi jaz se s sabo ne strinjam v popolnosti. Danes sem bil v kg pa je blo super, super!! Proge so bile odlične le osebje malo tečno. Najbolj pa na vlečnici desno od dolenčevega ruta. Enkrat sem šel sam in je takoj začel težit, da zakaj ne morva it dva, ker je gužva. Jaz pa pravm tko, da en sedež gor al pa dol! ...


Urejal Lux: Izbrisal del sporočila zaradi kršitve pravil foruma.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 14, 2007 4:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

En sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, en sedež, ... Pa je že kar nekaj sedežev/sider ... Kar pa lahko pomeni tudi nekaj minut. Če je gneča, se čisto strinjam da žičničarji malo priganjajo nas smučarje in deskarje. Razen če gre za kakšne izjemne primere (šola smučanja, kakšen deskar, ki je bolj na začetku in mu odgovarja, da se na sidru pelje sam itd.). Seveda se da to početi na lep način, včasih pa je treba bit malo bolj 'hud' ... Drugače se da pa velikokrat lepo razvrstit, da prideš na vrsto s tistim kot želiš. Ali pa koga spustiš naprej itd.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
tim
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 14, 2007 4:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Po eni strani imaš prav. Pa vendarle se ti ni treba dreti in za povrhu govoriti v Hrvaščini al kar kol že je. Pol se pa čudmo, zakaj tok brezposelnih ljudi če pa bosanci vse poberejo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 14, 2007 9:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


Tudi jaz nimam najboljših izkušenj. Sem bil na športnem dnevu lani in je najprej na Vitrancu 1 delal vhod samo za dva. Šele čez kako uro je odprl štiri. In ker se potem slučajno nismo peljali štirje je žičko začel morit da je to štirsedežnica, in če se ne znamo pelat z njo (nekaj težav je bilo pri prehodu skozi vratca, ki so se zelo hitro zaprla) bomo šli smučat na Mojco 2. Poj ga je pa prfoks mal grdo pogledov pa je utihnu
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mato12
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 14, 2007 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 14:38
Prispevkov: 167


Če lahk kaj rečem on njih, bom reko kr tk po domače: so za en drek!
_________________
-Sezona 06/07: okoli 111 smučarskih dni

-Sezona 07/08: 28 smučarskih dni
~2x_Hintertux~1x_Kaprun~2x_Turacher~3x_Wainebene~2x_Ribniška~4x_Koralpe~1x_Poseka~2x_Ošven~1x_Rogla~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
albin
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 6:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 18:39
Prispevkov: 6


V eni drugi temi sem zasledil, da se pritožujete ker žičkoti ne podajajo sider (po vaše sedežev). Najprej, sedeži so na sedežnici in se jih ne da podajat! Sem bil na vlečnici Preseka in gledal nerode, ki se postavijo pred sidro in stojijo kot lipovi bogovi ter buljijo v tla, ter po možnosti niti ne vedo kaj bi z rokami in palicami, ja čisto razumem žičkote, da so nervozni, če se morajo cel dan ubadati s takšnimi budalami, se bo pa ja vsak postavil v vrsto in pogledal nazaj od kod bo prišlo sidro ter ga zgrabil, ja kako hudiča pa pridete z vrha žičnice (smučate), če ne znate osnovnega postopka sprejetja sidra ali krogcev, da sploh pridete na vrh?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 7:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


sigurno si gorenjc.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
albin
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 8:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 18:39
Prispevkov: 6


MORIS je napisal/a:
sigurno si gorenjc.

Bolje že kot pa razvajen žabar.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 9:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Če bi se tekoče stopnice v Ljubljani ustavle bi Ljubljančani verjetno kar stali.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 9:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


js sn iz velenja zaenkrat tu pač nismo vsi škrti in nevljudni, tako kot vi.
žičničarji se pa nemorejo primerjat s kranjskogorskimi recimo na golteh, kopah...

KRANJSKOGORČANI PAČ SKRBIJO ZA SVOJO RIT.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 9:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Modeli, dost imate! Kam pa pridemo s takim prepirom!?
Raje si privoščite kakšen .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 9:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Prav imaš, zakopljimo bojno sekiro in prosimo admina, da zaklene temo. Pa bo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 9:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Pobje ob pivu se da vse rešit
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Osebje v KG
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB