Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Izbira smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Izbira smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
nikolaj
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2007 5:20 pm    Naslov sporočila: Izbira smuči Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Feb 2007 17:09
Prispevkov: 133


Smučam že od malega, in sem recimo na 70% smučarskega znanja, če gledam povprečje na smučiščih. (0% začetniki - 100% vrhunski smučarji)

Če je prazno smučišče sem rad kar precej hiter, drugače pa mi je varnost na prvem mestu.

Smučam še vedno na sulicah, 205 cm dolgih Salomonkah. Pred njimi sem imel Elanove RC, nek tekmovalni model, ki so mi bile bolj všeč kot trenutne (bile so bolj trde in bolj se jih je dalo kontrolirati).

Zdaj pa razmišljam o nakupu novih. Mika me tudi smučanje izven urejenih prog, po celem snegu.

Elanov konfigurator mi predlaga magfire 6 - 10 za vse terene oz. speedwave 8 - 12 (plus nekaj ostalih modelov, ki pa mi niso zanimivi), vse v dolžini 176 cm.

Imam 186 cm in proti 100 kg, kondicije pa za 4-5 ur neprekinjenega smučanja na kakšni srednji progi. Potem pa počasi začnem čutiti kolena.

V ožji izbor sta prišla Magfire 10 in SW 12, sem pa v dilemi (po tem kar berem po forumu) okrog velikosti, in pa okrog tega, da bi naj naslednje leto tudi Magfire dobile SW.

Kaj predlagate ostali, ki se bolj spoznate.

Hvala za vse odgovore.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
surfer
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 02, 2007 11:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 10:57
Prispevkov: 19


Nima smisla čakat na sw ker nima funkcije, predlagam mag fire 12 ker ti bodo tudi dalj časa držale, (po 3 letih bodo še vedno trdo tko k je treba). Če se še dobi pa lahko pogledaš tudi za kakomi mantis 666 - isto super smučka! (mislim da celo ista)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
leoncasar
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 04, 2007 10:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 22:03
Prispevkov: 22


naj ti dodam samo to, MF za naslednjo leto se pravi 2008 je kar izboljšana smučka napram letošnji... (sem vozil z obema!) tak da če ni velike teznje letos po novi smučki počakaj na drugo leto, splačalo se bo čakat!

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 04, 2007 9:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Vedet pa morš, da je MF 10 bolj slalomska od MF 12.
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Izbira smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB