Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » iz turnega na navadno

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 iz turnega na navadno « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
sazo
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 31, 2007 12:17 am    Naslov sporočila: iz turnega na navadno Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 0:11
Prispevkov: 8
Kraj: Ljubljana - šiška

Živjo...no kot majhen sem smučal za navadnimi smučmi, nato z turnimi vse do današnjega dne, ko mi je malo presedlo in ker me že 2leti mika, se se danes odločil da si bom kupil smuči in pancerje za urejena smučišča. Tako da bi rabil pomoč, visok sem 190cm 98kg, znanje je 4,5 od5 izkušnj dost, rad imam pa kratke srednje hitre zavoje, zato sem razmišljal v slalomski smučki, ali nekaj v tej smeri, kakih cross pa to ne pride v poštev...
zdaj pa ne predrage smučke pa ne predrage pancarje...lp
zaželenih komentarjev čimveč

ker je to moj prvi post use lepo pozdravljam

Sazo
_________________
Kdo je bl nor, jst al ti???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PEK
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 31, 2007 12:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

Dobrodošel na forumu.

Zdj tesko je vedt kaj misles pod ne prevec drago. Pa seveda ce bos kupoval nove ali rabljene stvari.

Za nove bi ti js tole predlagu...Mal sem pogledal naokol pa najdu eno lepo kombinajcijo za ne prevec denarja na 3-S Sport strani. Smuči Fischer RC4 COMPETITION BLACK in pancerji Salomon XWAVE 7.

Zgledajo pa takole.



Smučke so cca 290?, pancerji pa pancerji pa cca 160?. Radij smuc pr 160cm je 13m, ampak mislim da bi glede na tvojo visino prav prisle kaksne 5-10cm daljše smucke, kar pomeni nekoliko vecji radij zavoja. Seveda gres lahko na bolj slalomske ampak mislm da so kaksnih 50-100? drazje (Fischer RC4 RACE SC ali Elan SL Green Fusion PRO). Posledično tudi trši pancerji in dodatnih 50?

Upam da te nism se bl zmedel

LP
_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sazo
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 31, 2007 2:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 0:11
Prispevkov: 8
Kraj: Ljubljana - šiška

aha sem pozabil..ja nove nove, pa tko nekaj cenovno ugodnega za nezaposlenega študenta...tm največ 600evrov za pancarje in smuči...se pa že pridno 4ure učim in berem berem teste in use možno jutri grem tudi nekaj smuč probat in pa seveda v trgovino......hvala za predlog seveda bom probal use pancarje, testiral pa nažalost samo 5smuč, no kar tudi ni tako malo...lp
_________________
Kdo je bl nor, jst al ti???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PEK
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 31, 2007 10:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

No potem sm dal pa še kar prenisko ceno. Tko da probi elanove SL ali pa SLX in pa Fischer RC4 RACE SC. Ce bi kje dobil se kaksne speedwave serijo 12 ali 14, bi tut tiste 2 lah probal, ampak ne verjamem da so se na zalogi, morda pa le.

Seveda se pri pancarjih se malo doda in dobis trse, kar je za taksne smucke potrebno, se mi zdi... pa seveda, brez da probas pancarje pac ne gre, bos videl v katerih se najbolse pocutis. 100 ljudi, 200nog...
_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sazo
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2007 12:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 0:11
Prispevkov: 8
Kraj: Ljubljana - šiška

Živjo...

ja no eto, kot sem rekel sem se ''učil'' in prebiral komentarje in kritike, hvale različnih smuči dau čez kataloge, ocene in svašta...učeraj sem imel možnost tudi nekaj smuči probat, med njimi tudi slx speedwave 14,
Fisher RC4, atomic sl11 in gs11, salomon Equipe SC Race in pa Rossignol R9S IN R9X....slednja se mi zdi super smučka vendar je bila kar malo draga na znižanju je bila 129.900sit oz. 542evrov mislim da je tudi zato nisem vzel... drugače pa elan sw14 mi je bila kar v redu vendar malenkost preveč trzanja pri hitrosti in pa mogoče malenkost mehkejša kot atomic sl11 (lanski model 365evrov z 50%popustom) katero sem tudi kupil, slx mi je bila pa malenkost trša ok sl11...salomon in fischer sta se mi zdele v redu samo za moje smučanje se mi je zdela najboljša
Atomic zato sem jo kupil.


nazaj na navadnih se mi zdi super,
pancarje sem v 2 ali 3 trgovinah probal res skoraj čisto vse, in kar dosti mi je previsokih in pride zadaj direktno na sredino mišice, nato sem probal Tecnica in mi je bil kot ulit, narejen zame.

se pravi končni rezultat:
Tecnica Diablo Techno Magnesium Ultrafit (letošnji model) cena je bila nekaj čez 300evrov
Atomic SL11 165cm lanski model (365evrov)

lep pozdrav in hvala...nove smuči bojo prvič v uporabi v petek oz. jutri v nassfeld-u

zdaj moram pa kupit še smuč. jakno in pa hlače tako bi bi rabil pomoč, nekaj sem že gledal, spyder jakna mi super se prilega jo bom verjetno vzel, samo hlače mi pa ne stojijo dober, tko da ne vem ker bi rad imel komplet spyder mi je res dober sam tudi niso imeli številk v tregovini zraven mcdonaldsa na rudniku, ne spomnem se imena...rad bi zvedel, kje prodajajo rossignol ali pa atomik ali pa voelke al pa kaj takega dobrega tam ne predrago do 500evrov za jakno in hlače...seveda popustirano na 500evrov, več si ne morem privoščit...razne intersporte pa hervise pa to sem pogledal in ni nič...upam na čimveč odgovorov...lp
_________________
Kdo je bl nor, jst al ti???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2007 6:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Tista trgovina je impulz, zraven impulza v mega factory outletu dobis zelo ugodno tudi kak volkl, nes, spyder, stryker,... komplet.. Drugace pa je bila vcasih za hotelom lev spyder trgovina (zraven rac trgovine slo tech) nevem pa ce je se..

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
sazo
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2007 7:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 0:11
Prispevkov: 8
Kraj: Ljubljana - šiška

hvača za info bom šel pogledat, mogoče še kdo ve za rossignol in pa atomik jakne in smuč. hlače sem slišal da so kvalitetni...lp
_________________
Kdo je bl nor, jst al ti???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SG
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2007 9:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 13:26
Prispevkov: 10


rossignol trgovina (SVS šport) je zdraven gospodarskega raztavišča ali pa v Trzinu http://www.svssport.si/svslokacija.htm

http://www.svssport.si/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sazo
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 02, 2007 9:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 0:11
Prispevkov: 8
Kraj: Ljubljana - šiška

hvala za info...danes sem biu v nassfeldu...morm rečt da vreme je blo fenomenalno, smuči res super, moja kondicija malo manj, cene pa še slabše...super u glavnem...lp
_________________
Kdo je bl nor, jst al ti???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » iz turnega na navadno
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB