Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » elan magfire

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 elan magfire « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2007 3:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


če še ni smučal jih komot zamenja
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bins
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2007 9:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Okt 2006 9:59
Prispevkov: 14
Kraj: Beltinci

Pozdravljeni!

Sem že smučal z njimi in sem zelo zadovoljen. Vzel sem 176cm dolge.V bistvu sem imel prej zelo trde smuči in so me na koncu dneva že pošteno bolele noge, zaradi tega sem se odločil za mehkejšo varianto in ni mi žal. Hvala za vse nasvete, ki ste jih napisali.
_________________
bins
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nakamichi
PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2007 9:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:55
Prispevkov: 44


Pozdravljeni,

iščem smuči v rangu elan magfire. Sem povprečen smučar, okoli 15 smučarskih dni na leto. Smučam normalno, nekje 15 let smuke, brez večjih padcev, nekaj malega skačem itd. Zadnje 3 sezone sem vozil shortije Elan roller, a jih želim počasi zamenjati, saj me po enotedenskem smučanju noge že pošteno bolijo. Večino časa na smučeh preživim v preži, smučam nekje srednje oz. zmerno hitro z bolj al manj ostrimi zavoji(smučanje je šport ne vožnja ). Smučko bi rabil nekje 80% na utrjenih progah in nekje 20% off piste. Torej all road smučka z ne preveč slalomskim radijem, gledal sem Elan magfire 10 a me malo bega 10m radijus pri polnem naklonu..vem, da lahko popuščam a vseeno. Imam med 75 in 80kg, visok sem 175cm. Imam pancerje Salomon Pro Model SC Spaceframe flex 95, če morda kaj pomaga.

Hvala za vsakršno informacijo okoli tega katere smuči bi bile primerne zame.

L.P.
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 11:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Jaz imam Magfire 10 in sem z njimi zelo zadovoljen. Res pa je, da se pri hitrih daljših zavojih rade zatresejo.
Drugače me pa sploh ne mika, da bi jih zamenjal.
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nakamichi
PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2007 9:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:55
Prispevkov: 44


Hvala za odgovor,

kakšno pa je tvoje znanje, teža, stil vožnje? V takem kontekstu bi mi odgovor bil veliko bolj uporaben.

L.P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Ned Jul 29, 2007 10:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

60 kg, 178 cm, smuči 168 ali 160 (ne vem zdej )
Smučam pa bolj s kratkimi zavoji, bolj redko po celcu, vse skupaj pa več kot 50 dni na leto.
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Don Rossi Carleone
PrispevekObjavljeno: Ned Jul 29, 2007 8:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 17:11
Prispevkov: 226
Kraj: Wič

Še se boš odločil za nabavo mag 10- ti priporočam višino160-168 cm. saj gre za slalomski radij.

Glede na tvoje prejšne želje pa ti priporočam magfire magma 178 cm če si zelo dober smučar .
Saj veš Magfire Magma 07/08 smuča z tehnologijo waveflexa ki umogoča smučanje na urejenih in neurejenih smučiščih.
Pri 178 cm ima radij nekje okrog 16m če se ne motim, sm mal iz forme. Seveda pa za spreminjanje radija poskrbi waveflwx tehnologija in tvoj način smučanja oz sile ki jih boš proizvedel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nakamichi
PrispevekObjavljeno: Pon Jul 30, 2007 11:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:55
Prispevkov: 44


Najlepša hvala za dobre odgovore, magfire magma me zelo mika, a kot študent sem finančno omejen in gledam kar je zdej v akciji..torej "lanski" modeli. Nebi rekel, da sem lih zelo dober smučar...vsaj glede na tiste, ki v dolomitih švigajo mimo kot rakete po Saslongu skoraj brez zvojev Torej magfire 10 bi bila uredu pravite...za nepredolge zavoje. Kakšna alternativa drugih proizvajalcev..morda kakšne izkušnje?

L.P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » elan magfire
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB