Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » La Plagne

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 La Plagne « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 23, 2007 5:28 pm    Naslov sporočila: La Plagne Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

Mene pa zanima, kakšno je vaše mnenje o La Plagne-ah. Baje so zdaj zelo vredu, ko so jih povezali z.... (nevem imena).

Aja, pa če ima kdo kake aktualne informacije iz tega tedna..ga je tam tut kaj nasulo? Ker baje je bilo prej v obratovanju samo 11% prog. Imamo rezerviran apartma v času zimskih počitnic.....razmišlamo tudi o odpovedi glede na snežne razmere

Vsakršne informacije so dobrodošle. Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
zibko
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2007 2:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


Mimo sem se peljal 20. januarja in je bilo dokaj zelo okoli, a proge vsaj od daleč lepo bele. Potem pa sem sešl nazaj mimo 27. januarja pa je bila čist drugačna slika, saj je vmes zapadlo cca. 25 cm novega snega, tako da je tudi spodaj v dolini bilo belo. Poznam pa ljudi, ki so tam smučali od 13-20. januarja, pa se niso nič pritoževali pa tudi podatek o zgolj 11 % odprtih prog je iz trte zvit, morda je bilo ravno obratno, da jih je bilo toliko zaprtih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 01, 2007 6:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

najlepša hvala za informacije..sj meni se je tut zdel neverjeten ta podatek, sam sem mislil, glede na razmere v A, I in pri nas.

Kok pa so prbližno temperature? mi nameravamo it konc 2. meseca....bo zdržal sneg?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
zibko
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 1:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


V času kot sem napisal zgoraj (torej med 20. in 27. januarjem) je bilo tam predvsem v sredini tedna (23. in 24. januar) preko dneva globoko pod minus - 10. Zjutraj ob 8.00 so namerili tudi -21 stopinj, tako da se za sneg ni bati. Temperature veljajo za nadmorsko višino 2500 m.

Po njihovih podatkih je bilo na 3500 v tistih dveh dneh ob 8.00, seveda je sijalo sonce, -27 stopinj. Bi dejal, da so bile temperature kar resnično take, saj je zeblo za znoret (še veter je pihal).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 7:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

hvala za INFO
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » La Plagne
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB