Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Otroške smučke

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Otroške smučke « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tanika
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 22, 2007 1:11 pm    Naslov sporočila: Otroške smučke Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 12:57
Prispevkov: 2


Pozdravljeni!

Sem nova na tem forumu, pa sem že uporabila iskalnik, pa vse mogoče, a žal nisem našla odgovora, ki ga iščem...

Namreč zanima me, moj sin je star 4 leta, velik 105 cm in gre letos prvič v šolo smučanja, začetniški tečaj. Lani je sicer toliko da je stal na smučkah, malo se je spustil, toliko da je dobil občutek.

Imava pa smučke Fisher, karving, dolge so 68. Slišim od drugih, da je baje boljše, če so krajše, sploh za začetnike, da se kao lažje učijo.



Pa me zanima, kako je s tem, ali bi res bilo zdaj nujno potrebno it nove kupit za ta en teden, pa potem še mogoče par dni, kolker se pač bo mogoče smučati (vrem. razmere)? Ali lahko uporablja te, ali so res prekratke? Žalostno, a resnično, vendar nisem toliko strokovnjakinja na tem področju, a ne bi rada da bi kdo mojega otroka slučajno zasmehoval, da ima take male smučke... Mož sicer pravi, da so glih prav še za letos, kaj mislite vi?

Hvala in LP!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tanika
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 22, 2007 1:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 12:57
Prispevkov: 2


no, saj tak sem si tudi mislila, samo me je res čist zmedlo, ko sem videla v vrtcu, ko so starši prinašali smučke za svoje otroke, se mi je zdelo, da imajo take dolge smučke. Ker res, ja, kolker sem čula, se lažje učijo s krajšimi.

Se pravi, da ne rabim skrbet?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 22, 2007 1:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3124


ups popomotoma sem prejšni post zbrisal ne dolge smučke so za veleslalom kratke smučke pa so za slalom otroci pa največkrat gredo slalom.drugače pa ne se ćisto zanašat na mene počakaj še na kakšne druge odgovore
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 29, 2007 6:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Krajše že -največ 15 do20cm (do brade) saj otrok nima nobene opore oz. naslona saj se vsi držijo nazaj. ne šparat na smučki če mislite otroka kaj naučit saj pri njemu pomeni to igranje
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Otroške smučke
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB