Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Fischer rc4 (problem?)

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Fischer rc4 (problem?) « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
RedBull
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2007 2:39 pm    Naslov sporočila: Fischer rc4 (problem?) Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 14:27
Prispevkov: 9


Najprej lepo pozdrav vse na tem forumu.
Letos sem kupil rabljene smuci fischer rc4. Ker nisem nek velik poznavalec te opreme(nekaj že vem=) me zanima sledeče.
Pri večini smuči, ko jih "zložimo skupaj"(upam da veste kaj mislim), vidimo na sredini takšno odptrino, ubistvu smuči so ozbočene navzven. (upam da razumete, ker preprosto ne najdem nobene pametne slike na internetu)

Te smuči ki sem letos kupil(na sejmu), pa so skoraj čisto ravne. Trgovec mi je zagotavljal da s tem ni nič narobe, da je bila smučka vožena zelo malo, da moram bit pozoren koliko ima robnika....Smuči sem tudi preiskusil in sem bi kar pozitivno presenečen. Sedaj me še samo zanima, zakaj niso tudi te tako izbočene. Je to normalno pri tem modelu. Je pa veleslalom dila, r=17, dolžina smučke 163.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz_c
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 2:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 16:11
Prispevkov: 13


Tudi sam nisem kak expert, vendar po opisu, bi se reklo da smuča nima "fedra" ... navadno to pomeni, da so bile smuči veliko vožene...robniki pa v celi lanski sezoni niso toliko trpeli, kot letos le na eni smuki...torej le robniki ne povedo nič...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kosovina
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 5:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Okt 2006 20:12
Prispevkov: 3
Kraj: ravne

Sam imam smuči fischer rc4 in se strinjam s prejšnjim odgovorom, da so tvoje smuči precej vožene, robniki pa nimajo kašne zveze s tem. Na mojih smučeh je ta izbočenost lepo vidna in jih vozim že eno leto!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smučač
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 8:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 22:56
Prispevkov: 76


no, sam da bi tolk zvozu smuče da bi ble neizbočene bi mogu kar precej zgarat tud lak na zgornjem delu, sej usi vemo, kok hitr se u vrsti pa tud med vožnjo stakne praska. Člouk je pa reku da smuča dobr zgleda, torej bi po zdravi pameti sklepou da ni bla precej vožena.
pa tud, če se dobr pele se ne sekiri, sej je namen smučanja predvsem uživat, pa kakorkol že ( loh en z sulicami bl uživa kt pa profi z najbolšo opremo )
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
the_one
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 10:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 17:52
Prispevkov: 53
Kraj: prevalje

Js mam rc4 wc gs, je sicer 188, pa tudi ni ''izbočena'', pa ne vidim problema, da bi mogla bit, ker se super vozi. Ne verjamem, da bi bil materijal tako utrujen, da bi to popustilo. Sicer je pa res, da ni fajn kupovati takšnih smuči na sejmih, ker se prodajajo večino trenig smučke, in te zanjo biti kar precej zvožene, zato je treba pazit, kaj kupimo.
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2007 11:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Js pa mislim, da če smuči nimajo praske, so ble mogoč sam spravljene in so se zaradi tega poravnale. Sj vete, ko daš trakce gor in so smuči tesno druga ob drugi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RedBull
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 18, 2007 7:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 14:27
Prispevkov: 9


no, materila bo vrjetno težko zmatran, saj je smučka na vrhu res kot nova, tudi lak še ni nikjer odstopil. Vglavnem sem zadovoljen, in se tudi nebom kej preveč obremenjeval. Sem pa že videl veliko zelo "zmatranih" smuči, ki so bile še vseeno izbočene, ampak po vrhu čist "sesute"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz_c
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 18, 2007 11:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 16:11
Prispevkov: 13


Dober smučar, ki v nulo oblada zarezno tehniko, ne stolče površine dile niti 5% toliko kot nekdo,ki rad sem ter tja tudi malo oddrsne...temu tudi odgovor zakaj je dila "ravna"...vozu jo je nekdo ki zna in ima moč, ter kilažo...

...no če je pa tudi nova dila ravna...pol pa konc gobcana...pa se zamislit od kdaj so dile brez fedra?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RedBull
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 20, 2007 12:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 14:27
Prispevkov: 9


nobedn ni napisu da je dila brez fedra, pa ni je vozu tak ki ma 90kg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Fischer rc4 (problem?)
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB