Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Ribniško Pohorje » Smučišče Ribnica na Pohorju

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Naslednja
 Smučišče Ribnica na Pohorju « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
topovi lenko
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2009 11:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2009 19:55
Prispevkov: 40


aja a že vete gdaj poženejo celo progo ribnica 6
_________________
smučarska sezona 2010/2011
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
topovi lenko
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 03, 2010 9:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2009 19:55
Prispevkov: 40


Včeraj sem bil malo pogledat na smučišču in sem okrog dvajsete ure videl, da je šel teptalni stroj raznašet topove po progi, kar med obratovanjem. Teptalec ni imel zvočne sirene!!!! Po mojem, ker se nisem smučal ne morem trditi ampak zgoraj na ožjem delu je zasedel kar več kod polovico proge. In še to snežne topove je pustil skoraj na sredini odprte proge. Še ni bilo dovolj predlani?

Vsem želim srečno in zdravo novo leto 2010
_________________
smučarska sezona 2010/2011
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pohorski karli
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 08, 2010 1:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Opozorjen
Opozorjen

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 12:39
Prispevkov: 30


danes pa bo vrglo snega na Pohorju, tako da se bo začela zima takšna kot mora biti, kaj je že odprta strma proga v ribnici, da se pridem malo smučat?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 08, 2010 3:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Tudi jaz na to čakam.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 08, 2010 7:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Ja, po moje bo ravno teh 20 cm naravnega snega zdaj odločilno za odprtje te strme črne proge, en teden zasneževanja je bil samo za hec ...
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 08, 2010 9:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

miki je napisal/a:
Ja, po moje bo ravno teh 20 cm naravnega snega zdaj odločilno za odprtje te strme črne proge, en teden zasneževanja je bil samo za hec ...


No, povej še nam, da se še mi režimo....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janez
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 20, 2010 2:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Sep 2007 21:12
Prispevkov: 226
Kraj: brežice

tista poseka ,ki ste o njej govorili da se dela od ribnice proti pesniku je mogoče ratragirana se da peljat že po njej ali ...
da od koče spustim do ribnice ,čeje seveda sploh dovolj snega ,letos pohorje štrajka ,snežna recesija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 22, 2010 4:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


^^ ravno prejšnjo nedeljo sem šel turno po njej. Od Pesnika do zgornje postaje vlečnice v Ribnici je ratrakirano in se boš enostavno peljal. Vše pori Ribniški ni ratrakirano, vendar za normalnega smučarja ni noben problem, saj je dovolj snega in tudi vse zvoženo.

Zelo pa me je razočarala konfiguracija terena, saj je le ta izredno položen, tako da nekih velikih užitkov grebenski spust iz Ribniške koče do Ribnice nikoli ne bo ponujal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
topovi lenko
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 23, 2010 2:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2009 19:55
Prispevkov: 40


zelenec je napisal/a:
^^ ravno prejšnjo nedeljo sem šel turno po njej. Od Pesnika do zgornje postaje vlečnice v Ribnici je ratrakirano in se boš enostavno peljal. Vše pori Ribniški ni ratrakirano, vendar za normalnega smučarja ni noben problem, saj je dovolj snega in tudi vse zvoženo.

Zelo pa me je razočarala konfiguracija terena, saj je le ta izredno položen, tako da nekih velikih užitkov grebenski spust iz Ribniške koče do Ribnice nikoli ne bo ponujal


ne pozabi, da so Ribničani vsega zmožni
_________________
smučarska sezona 2010/2011
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iceman
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 24, 2010 6:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 22:52
Prispevkov: 63


no saj si lepo povedal da so ribničani vsega zmožni!!! samo tudi oni nemorejo delati čudežev!! če teren ne dopušča strme proge je tudi nebo!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
janez
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 25, 2010 10:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Sep 2007 21:12
Prispevkov: 226
Kraj: brežice

se pravi da se da pripeljat od ribniške koče do vasi po novi poseki ali je to malo po cesti gozdu itd '?
Verjetno bo to neka turistično panoramska proga ,strnejše pa bojo po zemljevidu izgleda spusti v doline ob tej progi .
koliko pa je dolga ta proga'?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pohorc
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 29, 2010 10:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 23:41
Prispevkov: 73


No pa sem naredil krst hehe, namreč danes sem prvič smučal v Ribnici na Pohorju in moram reči, da sem izredno zadovoljen, smučišče je odlično sploh una strma proga je zakon, pa una druga tudi, skratka konfiguracija smučišča je super, vse pohvale Ribničanom, da se takole trudite, proge odlično urejene, da o sami idilični vasici Ribnica sploh ne govorim, prekrasen razgled, prijazni krajani oz. vaščani, z eno besedo, Ribnica na Pohorju je pravi majhen košček raja, sem se bom še z veseljem vračal, še najbolš bi blo, da bi kako dčvo gr ožejnu

Dopade se mi pa tudi to, da smučarska vozovnica velja tako v Ribnici na Pohorju kot pri Ribniški koči, tako sem se zapelu še do 8 km oddaljene Ribniške koče, kjer sem naredil par fur ter se nato zopet vrnil v Ribnico na Pohorju, ker je gr kr pihalo, pa tudi pri Ribniški koči sem danes prvič smučal, pa moram rečt, da se mi velik bolj dopade v Ribnici, se mi zdi, da je daljša proga, pa pomine vlečnice so mi veliko ljubše kot pa tista štorasta sidra.

Lep pozdrav
_________________
Sezona 2011/2012: Golte (24.12.2011)
Sezona 2012/2013: Golte (30.12.2012)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
merica
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 22, 2010 12:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 12:15
Prispevkov: 3


Vidim, da vas je tukaj kar nekaj poznavalcev Ribnice. Upam, da sneg do prihodnjega tedna zdrži, ko gremo tja smučat za cel teden.

Zanima me, kakšna je cesta, ki vodi iz Ribnice do spodnje postaje Kaštivnik- na Kopah? Na spletnih strani pohorskih kapacitet je omenjena vožnja 20 min, 13km. Zanima me, ali je cesta urejena in dobro prevozna? Ja, priznam, nisem glih šofer,...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iceman
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 25, 2010 7:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 22:52
Prispevkov: 63


če znaš obračati volan pa potiskati pedale boš zlahkoto prišev do tja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Munger
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 23, 2010 7:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Zelo "odgovorno" ravnanje, ko na spletni strani smučišča piše, da le-to obratuje tudi na nočni smuki, potem pa se pripeljem tja, pa vse stoji. Kaj je res tak težko dat na internet informacijo, da ne dela, ali pa vsaj ne napisat, da dela?!

Vsa čast, ukradli ste mi uro in pol časa, ki ga imam že itak premalo, par litrov bencina in nasmešek z obraza.

Talenti neodgovorni...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Naslednja Stran 51 od 52

Kazalo po Smucisca.net forumu » Ribniško Pohorje » Smučišče Ribnica na Pohorju
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB