Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Petzen-Peca

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Naslednja
 Petzen-Peca « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
zak
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 04, 2007 2:58 pm    Naslov sporočila: peca Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 23:15
Prispevkov: 128
Kraj: Prevalje

Sem glih prisel iz Pece in moram reci da so proge bolje posodrane kot slovenjske ceste in na progah je veliko trdih grud,nevem zakaj ne uporabljajo frez ko teptajo progo...zjutraj je malo pihalo,okoli 12.00pm se je veter malo omeril tako da je bilo zelo prijetnu toplo na soncu...




L.P. zak
_________________
Letošnja sezona 07-08: 2xPetzen, 2xKoralpe, 1xPoseka, 1xKope, 1xOšven


http://freeride-ski.page.tl/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
tjasy
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 09, 2007 7:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Feb 2007 19:53
Prispevkov: 2


zdravo!

Povejte mi prosim kakšne so kaj proge na Peci? jaz še nisem bila tam in me zanima zahtevnost prog! ali so bl strme ali srednje?
In prosila bi še če ima kdo zemljevi kako pridti do tja!

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sloWWWenc
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 09, 2007 10:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:58
Prispevkov: 43


Tu lahko pogledaš.... http://www.petzen.net

Proge so pa vse vrste.
Po moje se splača it smučat na Peco le, če je odprta proga v dolino (12 Km). Ker se ne splača gužvat na zgornjih dveh sidrih.

Greš pa čez mejni prehod Holmec in za 15 min si na Peci....samo table glej.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zak
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 09, 2007 10:35 pm    Naslov sporočila: Peca Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 23:15
Prispevkov: 128
Kraj: Prevalje

Peca-(Petzen):
Peca ima vse,ima kr lepo strme dele smucisc ima polozne dele...je zelo
razgibana...v povprecju je pa srednje zahtevno smucisce ker ima za vse strme dele proge nekaksne obvoze ki so bol polozni...

Kako priti do Pece-(Petzen):
www.petzen.net ....tam poglej vendar mislim da tam gor ni kaj veliko kako priti tja...je pa na petzen.net..pametno pregledovati stanje na Peci ker lahk na vrh kr lepo piha...
P.S. Za enkrat se se ne splaca hoditi na Peco ker je peca zelo kamnito smucisce..in ljudje ki teptajo proge gor niso glih profesionalci...jaz sem bil prejsen teden gor je malo pihalo po progi je pa bilo vec kamenja kot ga je na slovenjskih cestah...
Pri zgornjih komentarjih je bila omenjena gužva....guzva je na Peci samo ob res lepih vikendih..in v casu ko imajo Avstrijci pocitnice...Mislim da najti spodnjo postajo Pece oz. PETZEN smucisca ne bo problem saj so povsod na Avstrijskem koroskem table za PETZEN...


L.P zak
_________________
Letošnja sezona 07-08: 2xPetzen, 2xKoralpe, 1xPoseka, 1xKope, 1xOšven


http://freeride-ski.page.tl/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
zak
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 09, 2007 10:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 23:15
Prispevkov: 128
Kraj: Prevalje

SLOWENC:Greš pa čez mejni prehod Holmec in za 15 min si na Peci....samo table glej.


Slowenc: Sam ti se pa dolgo vozis na Peco iz mejnega prehoda kam pa taj se v mes zaviješ ...


L.P. zak
_________________
Letošnja sezona 07-08: 2xPetzen, 2xKoralpe, 1xPoseka, 1xKope, 1xOšven


http://freeride-ski.page.tl/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
sloWWWenc
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 12:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:58
Prispevkov: 43


zak je napisal/a:

Slowenc: Sam ti se pa dolgo vozis na Peco iz mejnega prehoda kam pa taj se v mes zaviješ ...
L.P. zak


Mislim....res jaka fora.....7 min., 10. min ali pa 15.....sem prepričan da jih bo potrebovala več kot 10, če bo zgrešila tablo tako, kot sem jo jaz, ko sem šel prvič na Peco .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tjasy
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 10:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Feb 2007 19:53
Prispevkov: 2


hvala vam! pa kej veste če je zdaj ta proga v dolino odprta? ker nikjer ne najdem kje bi pisalo za proge, bl ne jasna stran je tale od pece!

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sloWWWenc
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 12:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:58
Prispevkov: 43


Najbolje, da pokličeš...baje govorijo tudi slovensko... .
Sicer na strani piše, da je odprto in 20 cm snega....glej pod "news"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zak
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 1:04 pm    Naslov sporočila: peca Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 23:15
Prispevkov: 128
Kraj: Prevalje

Ja v dolino je odprto sam nobenemo ne priporocam it s smucmi v dolino....kamenja polno na pisti..ledene plate na crni progi..se mi zdi da obvoz crnega dela proge v dolinom sploh ni odprt...



L.P. zak
_________________
Letošnja sezona 07-08: 2xPetzen, 2xKoralpe, 1xPoseka, 1xKope, 1xOšven


http://freeride-ski.page.tl/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
zak
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 1:09 pm    Naslov sporočila: ej slowenc Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 23:15
Prispevkov: 128
Kraj: Prevalje

Slowenc a ti ko se peljes na peco gres lpo cez mejnega na holmecu potem samo naravnos do ocepa za petzen oz. levo potem cez zeleznico in potem desno,in samo naravnost do kapelice tam spet levo in samo naravnost,no nekje se enkrat levo zavijes...A po tisti poti ti hodis na petzen...


L.P. zak
_________________
Letošnja sezona 07-08: 2xPetzen, 2xKoralpe, 1xPoseka, 1xKope, 1xOšven


http://freeride-ski.page.tl/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
sloWWWenc
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 10, 2007 5:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:58
Prispevkov: 43


Tako nekako..... Vendar sem prvič zgrešil tisto prvo levo (za mejnim prehodom). Nisem videl table.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zak
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2007 8:53 pm    Naslov sporočila: bliznica Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 23:15
Prispevkov: 128
Kraj: Prevalje

Ker tista pot katero oznacujejo table je zelo dolga...se splaca ko prides cez mejni prehod prvi levo desno gre skozi mansi tunel kjer cez njega vozi vlak,to je ena bliznica skozi vaska naselja se da kr nekaj profiterati...


L.P. zak
_________________
Letošnja sezona 07-08: 2xPetzen, 2xKoralpe, 1xPoseka, 1xKope, 1xOšven


http://freeride-ski.page.tl/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
sloWWWenc
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2007 9:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:58
Prispevkov: 43


No ja...za nas, ki ne poznamo bližnjic je pač pot, ki je označena s tablami... . Sedaj veš zakaj sem napisal 15 min.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zak
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 17, 2007 6:48 pm    Naslov sporočila: alo Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 23:15
Prispevkov: 128
Kraj: Prevalje

A je bil kdo ta teden kaj na peci danes je zgledalo kar vredo no vsaj vreme je blo ql...zanima me se kolk je kaj pecovja na progi...


L.P. zak
_________________
Letošnja sezona 07-08: 2xPetzen, 2xKoralpe, 1xPoseka, 1xKope, 1xOšven


http://freeride-ski.page.tl/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
giztok
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 19, 2007 7:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 20:24
Prispevkov: 20


Danes sem bil jaz gor. Letos prvič na Peci. Progel lepo urejene, vsaj tiste na zgornjem delu pece (torej proge ob sidrih). V dolino ne priporočajo smuke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Naslednja Stran 2 od 39

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Petzen-Peca
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB