Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » WEINEBENE

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 WEINEBENE « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Vaše naj smučišče
Mölltal
30%
 30%  [ 3 ]
Kaprun
10%
 10%  [ 1 ]
Turacher hohe
20%
 20%  [ 2 ]
Weinebene
0%
 0%  [ 0 ]
Koralpe
40%
 40%  [ 4 ]
Skupaj glasov : 10
Avtor Sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 26, 2007 4:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Danes sem bil gor. Sonce, brez oblačka. Snega je padlo čez noč ene 20-30 cm. Sam na vrhu je kr fejst pihalo. Je blo mal zimskega ambienta po dolgem času.... vse smreke bele.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zak
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 26, 2007 6:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 23:15
Prispevkov: 128
Kraj: Prevalje

V kaksnem stanju je pa sneg izven urejenih,oz. ali je nov sneg suh...


L.P. zak
_________________
Letošnja sezona 07-08: 2xPetzen, 2xKoralpe, 1xPoseka, 1xKope, 1xOšven


http://freeride-ski.page.tl/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
DoMy
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 26, 2007 10:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 19:34
Prispevkov: 40
Kraj: Radlje ob Dravi

Jaz sem biv gor v soboto. Snega je bilo sicer bolj malo, vendar nikjer na progah ni bilo kopnin, razen ene proge kjer sta bila postavljena dva topa. Kupil sem tudi sezonsko karto za južno regijo (Weinebene, Klippitztörl, Koralpe, Hirschegg, Salzstiegl, Petzen, Hebalm).

ob prihodu


postavljena topa na progi


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
miki
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 27, 2007 11:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

To pa sploh ne zgleda tako slabo ... zdi se mi, da bo letos Weinebene eno izmed mojih 'domačih' smučišč, mislim da je edino kjer mi velja karta, ki je iz Maribora dostopno v manj kot 1 uri. Ko bi vsaj že enkrat zgradili že več let obljubljano šestsedežnico namesto tiste dolge dvojne vlečnice ...
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 27, 2007 12:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Mislim, da so ti tudi Koralpe in Peca, ter Klipitz v eni uri.....Boš prakticiral en dan kam dalj in drugi dan nekam bližje? No, vsaj jaz sem delal tako...... In prvi vtisi......??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DoMy
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 27, 2007 5:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 19:34
Prispevkov: 40
Kraj: Radlje ob Dravi

miki je napisal/a:
To pa sploh ne zgleda tako slabo ... zdi se mi, da bo letos Weinebene eno izmed mojih 'domačih' smučišč, mislim da je edino kjer mi velja karta, ki je iz Maribora dostopno v manj kot 1 uri. Ko bi vsaj že enkrat zgradili že več let obljubljano šestsedežnico namesto tiste dolge dvojne vlečnice ...


tudi jaz upam, da bodo čimprej zgradili sedežnico.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Racer
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 10, 2007 11:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 19:35
Prispevkov: 71


Kako pa je kaj s snowboard parkom ? Obstaja ali ne ??
_________________

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
DoMy
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 10, 2007 11:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 19:34
Prispevkov: 40
Kraj: Radlje ob Dravi

Kolko jaz vem ne obstaja. imaš pa eno skakalnico
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
DoMy
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 26, 2007 8:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 19:34
Prispevkov: 40
Kraj: Radlje ob Dravi

danes sem bil spet gor. zjutraj ko smo prišli je bilo sonce in -5 °C. proge zrihtane v nulo, nobene gužve,..... slik pa na žalost nimam, ker sem pozabil fotoaparat doma.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dejvi
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 23, 2008 11:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Lepo bi prosil, če gre kdo gor, naj poslika čim več prog in okolice. Za drugo leto se odločamo za družinske počitnice z majhnim otrokom, pa milsim, da bi bilo kar primerno...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DoMy
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 24, 2008 3:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 19:34
Prispevkov: 40
Kraj: Radlje ob Dravi

Tu je nekaj starejših slik. Grem pa v soboto vrjetno spet gor pa bom še slikal kaj več.






Glede počitnic pa mislim da ti ne bo žel če boš šel gor. Imaš vse vrste prog od položnih pa do strmih. Pa tudi nasmučal se boš ker nikoli ni gužve. Apartmaji so pa tudi blizo smučišča. Vsak ima garažo, savno, sobo za opremo ....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dejvi
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 24, 2008 10:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Domy, super si. Slike sem si shranil.

Ja, letos sem samo preštudiral, kaj ponujajo v katalogu.

Tako kot praviš, apartmaji so res super. Pa karta za 6 dni te pride samo 77 EUR, če koristiš počitnice preko ene agencije. Milsim, da je to res pravi, miren kraj za družine. No, za slike se pa še naprej toplo priporočam, če boš kaj okoli hodil. Pa tudi napiši splošen vtis kako je bilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2008 2:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Ne gre pa prezreti, da imajo na Weinebene samo vlečnice. Na vlečnicah se že tako ni udobno voziti, z otroci pa še manj ugodno. Za družine je že fajn kakšna štiriseda, da se vsi skupaj, brez težav in udobno zapeljejo na vrh. Če se človek že odloči za dopust v Avstriji, kjer je dosti dobrih in solidnih smučišč, bi jaz to že vzel v obzir.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2008 4:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Še ena aktualna slika iz tega tedna, Weinebene je v ospredju, v ozadju pa je Golica -> Koralpe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DoMy
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2008 3:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 19:34
Prispevkov: 40
Kraj: Radlje ob Dravi

@kotulc super slika.

@dejvi jaz upam da grem ju3 gor pa bom naredo kako sliko še.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja Stran 2 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » WEINEBENE
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB