Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - proge?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Krvavec - proge? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Stefan II.
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 17, 2005 11:23 pm    Naslov sporočila: Krvavec - proge? Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 22:46
Prispevkov: 42


Zdravo!

Nekaj nekateri govorijo, da na Krvavcu ni kaj prida prog za zacetnike, jaz sem pa bolj taki "take-it-easy" deskar in me zanima, ce je kdo ze bil tam in lahko kaj pokomentira?

Hvala in lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 18, 2005 2:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

biu sm u petek, pa ti povem da je podlaga trda, kupov skor ni, če si bol za lahke se boš pa tud nasmuču. za use so proge, tud za začetnike
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stefan II.
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 19, 2005 12:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 22:46
Prispevkov: 42


Odlično! Hvala za mnenje iz prve roke, tu se vidi prednost takega foruma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dadi
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 30, 2006 11:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 7:50
Prispevkov: 39


Krvavec je zame najboljše smučišče v SLO, pogrešam le kakšno konkretno progo v dolino.

Po ogledu zračnih posnetkov v območju kabinske žičnice sem opazil morebitno varianto spusta, ki pa ne poteka po cesti, ampak po gozdni poseki. Ali se je kdo že spustil po omenjeni varianti, ali pa jo prehodil, ker delno po njej poteka nemarkirana pot? Ta varianta je na spodnji sliki označena z vprašajem, možne so seveda tudi druge poti.

Prosim za pomoč.



LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 01, 2006 10:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Zadni zavoj ne bo šlo, ker je tam stena.

Rdeča varjanta: po tej se lahko pride dol iz Kriške.
Siva: zaključek bi bil malce strm, pa še nekaj hriba bi se moral podret, ampak pomoje nič hujšega.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 26, 2007 9:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Da ne bom nove teme odpiral, bom kar tukaj vprašal, ker gre pod ta naslov, čeprav nima nobene zveze z dosedanjimi posti v tej temi.
Zanima pa me, če so že kaj razmišljali, da bi v oni luknji, kjer je začetek dvosedežnice Zvoh, malo prekopali teren, tako da človeku ne bi bilo treba v breg hodit, če se hoče dalje dol proti gondoli peljat. Al pa, da bi kako bejbiko postavli, da bi se človek malo za štrik primo pa gor potegno. Ker zdaj je beda, če greš s šestsedo gor in se spustiš dol po Njivicah ali pa še bolj okoli (Triglavska al kaj je tisto), prideš v tisto luknjo in, če hočeš nazaj na šestsedo, moraš gor po bregu štamfat al pa se eno rundo z Njivicami gor peljat. Ajde, mogoče bo kdo reko, da sem malenkosten zaradi tistega malega brega gor, ampak po moje ravno take malenkosti lahko dosti pripomorejo k zadovoljstvu smučarjev (predvsem tistih, ki se res gremo smučat in ne sončit gor). Recimo v Avstriji so na take malenkosti kar pozorni (na Turracheru je na enem takem prehodu neka bejbika na štrik, na Katschbergu maš neki trak).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 26, 2007 9:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


ja so razmišlal da bi predor nardil, drugač pa zdej so vsaj nardil prehod pod zgornjo postajo 2sede tiha dolina, prej si moral it okrog
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2007 10:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Ja se kr strinjam s tabo Mariorčan.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - proge?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB