Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Predraga karta!

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 Predraga karta! « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gost2
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 07, 2007 3:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 17:45
Prispevkov: 678


http://www.radiomorje.si/regionalne.php?regija=3

7.11.2007
Manjše zanimanje za celoletne smučarske karte

Pohorska vzpenjača je že pripravljena na novo smučarsko sezono.
Prodaja celoletnih smučarskih kart se je zaključila. Ljubitelji smučanja so
lahko kupili vozovnice za obisk mariborskega Pohorja, Kranjske Gore,
Kop in Ribniškega Pohorja. Zaradi pomanjkanja snega v lanskem letu,
se je nakup smučarskih kart zmanjšal za deset odstotkov. Vodilni so s
prodajo sicer zadovoljni in se upadu ne čudijo
, ker je bila lanska
sezona zelo slaba. Imetnikom lanskoletnih vozovnic so ob prodaji
upoštevali 15-odstotni popust. Določen popust pa so lahko kupci
uveljavljali tudi pri gotovinskem nakupu. Letos bodo obiskovalci
smučišč na Pohorju in Ribnici lahko že uporabljali novo vlečnico in dve smučišči
.
Na mariborskem Pohorju in Kopah pa so povečali zasneževalne kapacitete
in kupili 15 novih snežnih topov, s katerimi želijo bolje zasneževati smučišča.
Tik pred pričetkom sezone so na vseh smučiščih preverili še delovanje
vseh naprav, tako da bo vsem željnim zimskih radosti zagotovljena varnost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 08, 2007 8:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

....se v članku kaže njihov odnos do imetnikov sezonskih. Novinar pa ovca, ki npr. ne zna vprašati zakaj tako visoke cene in zakaj pri nas traja predprodaja samo 15 dni.......Pač članek zaradi članka in nova možnost promocije dvornega norčka Jesenška.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 09, 2007 10:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

No, ni mi dalo miru, pa sem malo pregledal cenike sezonskih kart v tujini. Cene so navedene za odraslo osebo, z ostalimi kombinacijami nisem hotel mešati naših tržno naravnanih Pohorcev, ker tega odnosa ne bodo nikoli razumeli.... Ceniki:

-Superski Dolomiti (Italija, ni potrebno omeniti za kakšen kompleks gre), cena v prepdprodaji (pazi sedaj) do 22.12.2007 znaša 590 E, po tem datumu 650 e,
-Salzburg superski card-cena znaša 482 E,
-Ski card Amade (do 5.12.) 430 E,
-Kaertner ski pass 438 E.
-Pohorje, Krajnska Gora, Kope, Ribniška (v predprodaji do samo 31.10.2007), ob pogoju da si jo imel lani in vseh popustih 483 E

Ma, saj vem, da je vse skupaj bob ob steno, pa vendar me zanima kako bi mi (če bi imel to možnost) razložili ceno na Pohorju v primerjavi z ostalimi tu navedenimi.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stefan II.
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 09, 2007 3:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 22:46
Prispevkov: 42




Noro, noro, noro

Eno leto bi se morali zmeniti za karseda množični skupinski bojkot na Pohorju, če (s poudarkom na če!) bi to uspelo, bi mogoče kdo začel celo kaj razmišljati. Ali pa ne, kdo ve.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 09, 2007 3:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Stefan II. je napisal/a:


Noro, noro, noro

Eno leto bi se morali zmeniti za karseda množični skupinski bojkot na Pohorju, če (s poudarkom na če!) bi to uspelo, bi mogoče kdo začel celo kaj razmišljati. Ali pa ne, kdo ve.

LP


Utopična ideja Stefan II......čeprav, sploh ne brez smisla........bi zelo užival, ko bi gledal njihove Kaj vem mogoče pa pride kdaj dan, ko bodo za nami metali sezonske
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 22, 2007 8:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

strinjam se z vsemi karta je predraga...kakih 18 evrov bi blo čist dovolj če gledamo da ponudba ni tako slaba....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 22, 2007 10:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

Evo še moj prispevek....

Letos bom prvič po 25 letih brez sezonske karte, ker mam te bande dovolj, samo kake cene majo in kaj ponujajo. Že nekaj sezon beležim skijanja in računam, če se sploh splača met sezonsko in prišel do zaključka da NE. Mam modro kartico SZ, kupim dnevno 20% ceneje, pa še naprej jo pol lahko ftopim, pa ne hodim skijat glih ob vsakem usranem vremenu in pogojih na progi. Raje se kvaliteno 20 skijam, kot pa 40 usrano, pa še različna SLO ali tuja smučišča bom pol probal, ker prej ko sem mel sezonsko to pač ni bila navada.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 23, 2007 4:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

bluespeed je napisal/a:
Raje se kvaliteno 20 skijam, kot pa 40 usrano, pa še različna SLO ali tuja smučišča bom pol probal, ker prej ko sem mel sezonsko to pač ni bila navada.

Lahko samo pritrdim. Do predlani, ko sem mel sezonsko, sem smučal skoraj izključno na Pohorju, ker, zakaj bi hodil drugam, če pa mam tu plačano, in sem se že ful naveličal, tako da sem dostikrat šel gor pa mi je kmalu postalo tečno in sem šel čez kake 2 urci domov. In sem potem karto kao izkoristo s takimi smučarskimi "dnevi", ki pa tak niso bli nič vredni. Pa še razmere neredko tudi niso bile idealne. Lani pa nisem več kupo sezonske in sem malo odkrival tudi druga smučišča. Smučal sem res manjkrat, ampak sem počakal na dobre razmere (kolko je to lani pač blo mogoče) in šel za celi dan ter se kvalitetno nasmučal. Pa še tečno mi ni postalo, če sem sprobaval neke nove proge/naprave. Seveda so stroški takega smučarskega dneva kar višji (še prevoz je zravn), ampak tu je točno to, kar si reko, raje manjkrat pa takrat bolj kvalitetno. Tak da lahko tako taktiko kr priporočam.
Mislim, da se bo moralo kar nekaj spremenit, da bi se v prihodnosti spet odločo za nakup sezonske, v prvi vrsti seveda razmerje cena/ponudba. Pa da bi malo vlečnice s sedežnicami zamenjali, ker, kadar stadion ne dela, je na vlečnicah res muka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 23, 2007 8:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

bluespeed je napisal/a:
Evo še moj prispevek....

Letos bom prvič po 25 letih brez sezonske karte, ker mam te bande dovolj, samo kake cene majo in kaj ponujajo. Že nekaj sezon beležim skijanja in računam, če se sploh splača met sezonsko in prišel do zaključka da NE. Mam modro kartico SZ, kupim dnevno 20% ceneje, pa še naprej jo pol lahko ftopim, pa ne hodim skijat glih ob vsakem usranem vremenu in pogojih na progi. Raje se kvaliteno 20 skijam, kot pa 40 usrano, pa še različna SLO ali tuja smučišča bom pol probal, ker prej ko sem mel sezonsko to pač ni bila navada.


Speed, to si pa dobro naštudiral.....Pokliči za kak pir ob priliki....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 23, 2007 5:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

Zimski športni dnevi, ob torkih smučarska vozovnica le 7,00 EUR natisni
21.11.2007 14:25:52




Za osnovne in srednje šole smo tudi v zimskem času pripravili bogato ponudbo za preživljanje športnih dnevov na Mariborskem Pohorju. Ob torkih samo za vas, osnovnošolci in dijaki, cena smučarske vozovnice le 7,00 EUR.



zgleda da se na pohorju nekaj premika-ugodna cena dnevne karte

potem pa poglej cvetko do nadaljnega cena kart 15eur na webcam pa si poglejte to bedo od prog
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 25, 2007 12:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

fischerpro3 je napisal/a:


Speed, to si pa dobro naštudiral.....Pokliči za kak pir ob priliki....


Ma saj to sem že nakaj časa tuhtal, samo se nikoli nisem odločil.
Kak pa boš ti letos skijal? Se čujema, če pa boš mel prej cajt, pa ti kaj rufni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 25, 2007 3:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

saj mislim da bodo skužili ti čudni ljudje...da so karte nasploh predrage in da počasi ne bo več ljudi tako vleklo smučat...mislim da bi pohorci hitro odreagirali če bi se malo ludi zmenili pa nea šli 1 teden na mariborsko ko bo polna sezona ...mislim da bi koi karta za kakih 4-5 eurov... vsaj jas tako mislim zaj pa gdo je zmane je gdo pa misli drgač pa svaka mu čast...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 26, 2007 1:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

bluespeed je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:


Speed, to si pa dobro naštudiral.....Pokliči za kak pir ob priliki....


Ma saj to sem že nakaj časa tuhtal, samo se nikoli nisem odločil.
Kak pa boš ti letos skijal? Se čujema, če pa boš mel prej cajt, pa ti kaj rufni.


Kje? Na Pohorju in v Alta Badii (vsaj to)...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 26, 2007 9:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

fischerpro3 je napisal/a:

Kje? Na Pohorju in v Alta Badii (vsaj to)...

Hja, za Pohorje nisem glih ziher
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
agerg
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 11, 2008 1:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2008 21:16
Prispevkov: 19


Saj tudi poleti ni kaj bolje.

Cena sezonske karte za Bike Park je 230 eu. Pa je proga dolga okoli 3 km...pa da o vzdrževanju sploh ne govorimo.

Schladming: Sezonska karta 85 evrov. Sodobnejša/hitrejša gondola. Čez 5 km proge, ki je glede na pohorsko za 600% bolj urejena in dodelana. Band narejenih toliko da se ti sanja.

Cena dnevne karte pa je v Schladmingu za 2 eu dražja.

Pač vidi se, da v Schladmingu vedo kaj je bistvo sezonske karte.

Tudi v Schöcklu je zgodba podobna. Dnevna karta 2 eu dražja, sezonska okoli 80 eu. (Cene bolj na pamet, vendar je razlika očitna.)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja Stran 6 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Predraga karta!
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB