Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarski čevlji: Lange X Zero 5 in Alpina SRX Adventure 6?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Smučarski čevlji: Lange X Zero 5 in Alpina SRX Adventure 6? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Rudi
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2006 5:49 pm    Naslov sporočila: Smučarski čevlji: Lange X Zero 5 in Alpina SRX Adventure 6? Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 10:19
Prispevkov: 82
Kraj: MB

Pozdravljeni!

Zanima me, če kdo pozna omenjena smučarska čevlja? Do sedaj sem smučal na Alpininih, za katere predvidevam, da imajo flex index tam okoli 60... Včeraj pa sem dobil 2x uporabljene Lange čevlje (kupljene pred 2 letoma), za katere pa ne vem kam jih uvrstiti, na netu pa ne najdem nobenega podatka, ne o alpininih, niti o lange čevljih. Na nogo mi oba "sedeta" skorajda enako... Enega izmed teh dveh parov nameravam uporabljati vsaj še letošnjo sezono, pa me zanima kateri je boljši... Če mi lahko kdorkoli kako pomaga? Hvala!

Lp!

Rudi
_________________
In the Edge we trust ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Smučarski čevlji: Lange X Zero 5 in Alpina SRX Adventure 6?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB