Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Golte - aktualne informacije 2006/2007 in 2007/2008

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Naslednja
 Golte - aktualne informacije 2006/2007 in 2007/2008 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
mirkuma
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 28, 2006 11:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 19:43
Prispevkov: 93


Hvala prihranil si mi pot in predvsem servis smuci...

Do sedaj: 1x Rogla, 1x Mokrine
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SiKT
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 02, 2007 5:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

a kdo ve kok topov majo na golteh pa do bi ja mogli ob primernih temperatureh v enmu dnevu zasnežit medvedjak pa blatnik pa te proge na tej strani .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pipimax
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 03, 2007 11:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 11:35
Prispevkov: 35


na golteh delajo vsi topi (11 ventilatorskih,1 žirafa)čeprav ne delajo vsi s polno zmogljivostjo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SiKT
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 03, 2007 5:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

dj če bo ker šou med tednom gor kj pogledat nj mal stanje opiše kok snega ka vse je zasneženo pa če bo kj prida me mika it v soboto gor (pod pogoju da so na tej strani vse proge odprte)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jeenyus
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 03, 2007 7:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 11:44
Prispevkov: 30


dons bil gor. trosed ni delal, so zasneževali na polno celo stran od Medvedjaka dol. na Blatniku je bla pa gužva in pa seveda mal kamenja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
SiKT
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2007 5:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

dj ko bo ker šou gor nj vzame fotaparat pa poslika blatnik medvedjak pa te proge na tj strani da dobimo mal informacij. pa če se sšlača gor it pa če majo kaj znižano karto zaradi malega št. odprtih prog.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sloWWWenc
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2007 5:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:58
Prispevkov: 43


Po moje je kr kriza glede na količino snega. Če se že gre gor se splača vzet kakšne stare (rezervne) smučke zraven. Kamenja je dost tudi pri 50 cm snega, kaj šele pri 25 cm.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SiKT
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2007 6:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

eh če bi ga blo 50 bi tk blo kura topov jim ful manjka 11 bi jih moglo bit sam na medvedjaku pa še kak več ne pa na celotnem terenu bojo mogli nabavit
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jeenyus
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2007 8:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 11:44
Prispevkov: 30


dons bil spet gor. trosed je delal. delali so tud vsi topovi na ful. snežijo tud mimi treh plotov tadol. mislim da bo za vikend fajn zrihtano!
pr karti se mi pa zdi, da za ceno dopoldanske smučaš cel dan.
grim jutr spet gor. bom mogoč poslikau.
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
SiKT
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2007 8:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

no dj probi pa še kaj poizvej pri žičničarjih
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jeenyus
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2007 3:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 11:44
Prispevkov: 30


bil gor. proge sta odprte sam dve: medvedjak pa blatnik. sta ble fajn zrihtane, da se je dalo orngi nafurat. gužve ni blo, vreme pa malo nad nulo in kar dost sonca.
aja, evo slike pa vidte:


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 06, 2007 11:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Po dolgem času še nekaj mojega poročanja...

Medvedjak je zjutraj izgledal super.


Družinska proga je odprta. Večina jo uporablja za dostop do Treh Plotov, saj je v zgornjem delu široka le za širino taptalca. Škoda, da se je po tistem, ko se je malo umiril veter na grebenu, temperatura začela dvigovati. V spodnjem delu pa je snega več kot dovolj (ameriška žirafa se je dobro izkazala - sedaj je premeščena na novo delovno mesto - Turist ob dvosedežnici).


Pogled proti dolino okoli 13h...


Prvo furo po njem Medvedjaku sem sicer lahko naredil šele okoli pol 3h, ko je bil seveda že času primeren, a sem vseeno naredil kar nekaj voženj 'na polno'. Snega je sedaj povsod dovolj. Lepo se vidi kup na začetku zadnje strmine.


Še pogled proti Blatniku. Škoda da bela proga ni okrašena z belimi smrekami. Letos jih verjetno vsi pogrešamo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MORIS
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2007 7:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


oo

Nazadnje urejal/a MORIS Tor Jul 01, 2008 8:43 am; skupaj popravljeno 4 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2007 5:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


Ali na Golteh zasnežujejo še katere druge proge na drugi strani (Stari stani, Morava, Ročka)?
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirkuma
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 08, 2007 9:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 19:43
Prispevkov: 93


Luxove slike so me opogumile in sem danes 8.1.06 skocil na Golte...zal je toplota zadnjih dni naredila svoje...trenutno stanje ni niti pribljizno podobno fotkam zgoraj...po Smrekovcu sem se peljal le enkrat, takoj zjutraj in mi je bilo dovolj (zemlja, sem in tja kamenje in pa slab obcutek rjavkastega snega, predvidevam da zaradi impregnacije ali morda vteptane zemlje )...Medvejak pa je bil ok, ce si malo pazil na zdrajsane flehe s premalo snega (trava, zemlja in kamenje sem in tja) vendar pa je bil sneg od juge ze zjutraj, a se na meji uzivancije, saj se zaradi malo smucarjev niso naredili preveliki kupi. Nasmucal sem se ok, poskodb smuci nisem staknil , vreme bolj zalostno megla a ne pregosta...

Trenutno stanje je tako da bi znalo v nekaj dneh toplega vremena ko zasnezevanje ne bo mogoce pobrati se tidve progi... pohvalno pa je da za ceno dopoldanske karte smucas cel dan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Naslednja Stran 3 od 22

Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Golte - aktualne informacije 2006/2007 in 2007/2008
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB