Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Golte - aktualne informacije 2006/2007 in 2007/2008

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Naslednja
 Golte - aktualne informacije 2006/2007 in 2007/2008 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
jeenyus
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 08, 2008 12:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 11:44
Prispevkov: 30


Sm se že navelčal gor hodit. Zdej ko je pa frišn sneg pa bo spet juuhuuhuu!! Se vidmo gor!
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Mazo
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 08, 2008 5:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 22:39
Prispevkov: 58
Kraj: Mislinja

Danes sem bil na Golteh. Gneče ni bilo-normalno v takem vremenu ( sneženje, megla), se smučamo samo "norci" .
Proge so bile sicer mehke, kar pa je za tako vreme normalno.
Še nekaj fotk:
Medvedjak





Blatnik



Stari Stani



Ročka





Lep pozdrav
_________________
2014/2015: 12 dni =1x Großeck-Speiereck, 1x Obertauern, 2x Katschberg, 1x Turracher Höhe, 1x Bukovnik, 5x Flachau, 1x Zauchensee
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 09, 2008 6:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

A te snežinke (veliki beli krogci) so računalniško dodane al so snežinke, ki so se ¨prilepile¨ na objektiv?
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 09, 2008 7:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1019


Mogoče avtomatika in bliskavica?
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mazo
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 10, 2008 7:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 22:39
Prispevkov: 58
Kraj: Mislinja

Ne nič ni računalniško dodadno.
_________________
2014/2015: 12 dni =1x Großeck-Speiereck, 1x Obertauern, 2x Katschberg, 1x Turracher Höhe, 1x Bukovnik, 5x Flachau, 1x Zauchensee
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 10, 2008 12:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Bom še jaz dodal nekaj slik, ko pridem iz šole.
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogi2cv
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 10, 2008 4:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 15:06
Prispevkov: 259
Kraj: celje

Sem se danes pogovarjal z gospodom na sedežnici, pa mi je povedal da včeraj Medvedjak sploh ni bil poteptan. Se je nato šel pritožit, pa so mu povedali, da se je ratrakist, ki je teptal zgubil zaradi megel, je komaj našu do hotela. je to res, mogoče kdo kaj več ve o tem.
Drugače je bila pa danes megla gor, pa snežilo je vmes, ljudi pa skoraj nič.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 10, 2008 8:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Toliko o nepoteptanem Medvednjaku včeraj zjutraj:



Drugače je bila smuka včeraj dopoldne fantastična nato se je opoldne privlekla tista megla o kateri poročajo tudi z drugih smučišč:



Vrh Starih Stan zjutraj:



Trasa:



Ročka:



Še najhitrejša naprava na Golteh :





Lep smučarski dan vendar verjetno zadnji letos v tako lepih kulisah
Razen če bo spet kak hehe

Lp,
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 10, 2008 9:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Sam tale o ¨zgubljenem¨ ratrakistu je pa dobra.

_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 10, 2008 9:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Sploh pa je bila noč iz sobote na nedeljo jasna. In so se videle celo zvezde tako da....

Je pa veliko takih ljudi ki jim nekaj ne paše in potem naredijo celo vstajo iz tega pa še pol stvari je vedno izmišljenih .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 10, 2008 10:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Gogicv2, a je ta gospod s katerim si se pogovarjal uslužbenec Golt?
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogi2cv
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 11, 2008 2:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 15:06
Prispevkov: 259
Kraj: celje

Ma ni bil uslužbenec Golt, kr en gospod. Sej meni se je to tudi malo čudno zdelo, da bi se ratrakist zgubu, sam nisem nič hotel oporekati gospodu.
Kot iz slik vidm, je bil Medvedjak v nulo poštamfan. Mogoče je pa kasnej prišo gor, ne že ob osmih, in je bil čisto razočaran nad progami. Ka pa veš ka si je mislu.
SEm se danes pogovarju o tem z obema ratrakistom, na videz vem katera sta, pa sta mi zagotovila, da se nihče ni zgubil.
Sem bil pa jaz pa še en gospod, ki je bil gor že okoli 70-tič, do devetih sama na celih Golteh , vreme je bilo slabo, megla, pa snežil je. Tega še nisem doživel. Obratoval je samo Medevedjak
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GOLTEZAN
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 11, 2008 3:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Nov 2006 15:18
Prispevkov: 377
Kraj: Velenje

Pol pa sploh ni čudno da take strelajo. Da bi se ratrakist zgubu je popolnoma nemogoče, saj bi znal tudi z zaprtimi očmi prevoziti cele Golte.
Ta gospod je verjetno eden od fanov Rogle ali pa Kop, da tako blati ime Golt.

PS: Na Golteh so lani (ali predlani, ne vem več) nekaj dni cele Golte teptali s samo enim teptalcem, ker je bil drug pokvarjen (popravljali so ga cel dan in še pozno v noč (teptalec so poravlajli zunaj pri minusu, in pa rasvetljavo so si postavili samo za ta namen)
Drugi ratrakist pa je teptal proge od nekaj minut čez 4. uro popoldan, tudi do dveh ali celo treh zjutraj)



Tako da o ratrakistih na Golteh res ne moreš reči ničesar slabega (razen če si izmisliš)
_________________
Sezona 08/09
Dolomiti 4x
Golte 34x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tadejp
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 12, 2008 5:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 21:14
Prispevkov: 11


Gogi,

to noč smo bili s kolegi na treh plotih(beri imeli smo žur). Z balkona smo gledali utrinke zvezd, noč je bila jasna ko solza, imeli smo se fajn, ratrakista sta pa že ob devetih nehala. Tak da . . .
_________________
Na Starih Stanih sredi dneva: Janez a si ti ustavu....? ja sm .. kr požen....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogi2cv
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 12, 2008 6:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 15:06
Prispevkov: 259
Kraj: celje

Ja verjamem, jaz sem to šel napisat iz firbca, ker tistemu stricu res nisem verjel. Sem se hotel prepričati, da to ni res. To bi bilo res čudno, da bi se ratrakist zgubil, če pozna vsak kotiček Golt
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Naslednja Stran 19 od 22

Kazalo po Smucisca.net forumu » Golte » Golte - aktualne informacije 2006/2007 in 2007/2008
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB