Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Rimski Vrelec

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Rimski Vrelec « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gasper
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 25, 2006 3:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 12:12
Prispevkov: 40
Kraj: brdinje

aja topi šibajo že dva dni...pa verjetno bojo šibali še cel teden glede na temperature, upamo lahko samo da bo zrak dovolj suh. Park pa bo pripravljen v roku enga tedna, če bo narava dopuščala
_________________
www.snowparkrv.tk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
gogx
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 28, 2006 9:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 15:35
Prispevkov: 22


No kolikor kaže oz. sem tud cul po radiju... je otvoritev 29.12.06 kjer bo tud zastonj smuka. Snow park še ne bo čisto pripravljen, ampak vseeno lahko pridete mav slaydat pa skakat na naprave ki pač obratujejo!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
StaleY
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 28, 2006 1:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 18:08
Prispevkov: 76
Kraj: Ravne

Kolko so pa kaj cene vstopnic sicer na rimskem?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gasper
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 28, 2006 3:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 12:12
Prispevkov: 40
Kraj: brdinje

petek 29. 12. 2006 je otvoritev, 0d 3 ure popoldan pa do 19 ure zvečer je zastonj promocijsko in takrat je tut odprto, ostale dni je odprto normalno od 9 pa do 19. Drugač karta je 1500 se mi zdi 4 ure, ker nima dnevnih in poldnevnih in urnih tk da se lahko kupi karta za 1500 sit za 4 ure smuke...nočna podnevi, je vseeno vela 4 ure.
_________________
www.snowparkrv.tk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
kotulc
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 29, 2006 7:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 877


Kako pa je urejeno zasneževanje, se voda črpa iz Kotuljščice, pa jo dodatno hladijo?
Ker danes sem šel tam mimo pa sta delala oba Krpana samo pri -3 ni letelo kaj veliko ven, je bila bolj voda.

Sta pa fejst glasna krpana že od zelo daleč slišiš ali sta vključena
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gasper
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 29, 2006 7:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 12:12
Prispevkov: 40
Kraj: brdinje

ne vem točno kje je črpališče pa iz kje pride samo vem da ma okol 4 stopinje voda
_________________
www.snowparkrv.tk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Racer
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 29, 2006 8:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 19:35
Prispevkov: 71


gasper je napisal/a:
pozdravljen jošt!

prebral tvoj post...malo nasmejal ob komentarjih.


Zanimivo, meni ni bilo nič smešno

gasper je napisal/a:
prvo noben od naše ekipe(tisti ki gradimo park) ni napisal tistega posta o 360 itd., pa verjamem da je bil hec.


tisto o 360 mogoče res ne je pa bila tvoja pripomba tudi - ja itak - kar je bil odgovor na Nitro = Sucks, zato sem tudi sam mnenja, da o tem klubu nimate pojma in tudi verjetno ne strokovnega znanja da bi to ocenjevali!

gasper je napisal/a:
Mi je prav vseeno kaj komu piše na papirjo oziroma kdo zasuče kak trik, oziroma kaj sploh zna naredit.


Kaj komu piše na papiru je tudi dokaz kaj zna in če je nekdo ČLAN DEMO TEAMA oz. U3 potem neko tehnično znanje ima, ter lahko na tej osnovi podaja kritike za razliko od "laikov" ... (da ne bo napačnega razumevanja tule ... laik je med "..")!!!

gasper je napisal/a:
Ne sodim človeka po znanjo in dvomim da to dela keri iz naše ekipe.


Zakaj potem
gasper je napisal/a:
ja itak


gasper je napisal/a:
Mi se trudimo z najbolšimi močmi in z veseljem bi sodeloval če bi le kdo stopo z nami v kontakt,...


Verjamem...tega vam nihče ne očita!! Zakaj potem tudi vi ne sprejmete pojasnila za lanski park, ter nehate jamrat kako smo vas razočarali? Kot je bilo rečeno takrat nismo našli skupne točke, ki pa sedaj sploh ni pomembna in je ne bom omenjal, zato je park tam samo stal in ni bilo interesa z naše strani, da nadaljujemo z delom na parku!

Kot drugo pa bi rad poudaril komentarje na vašem forumu!
Čeprav sem spletno stran že videl sem moral it še enkrat gledat, saj se je na vašem forumu pojavilo tole :
...govorimo o največjem in najbolšem parku-wannabe na koroškem...

Nihče ni omenjal najboljšega ampak je to bilo omenjeno za vaš park
gogx je napisal/a:
Rad bi samo predstavil, da se to leto gradi profesionalni snowpark na Smučišču Rimskei Vrelc, Kotlje.
, kar pa se tiče tega da je/bo eden največjih pa se boste lahko sami prepričali takoj ko bo dovolj snega... poleg vsega kar ste mogoče že videli na Kopah, pa sigurno niste videli bordercross proge, saj je le ta zaradi pomanjkanja snega še zaprta!!

Aja, še to...tisti ko ste bili lani razočarani ste verjetno videli, da so bili objekti prenovljeni, ter da jih je več kot lani!!

Zanima me pa tudi kak bo komentar na letošnji park glede, na to da je bilo omenjeno da je v k****

Za konec pa še en pregovor:
* ne hvali dneva pred večerom ... pa na zdravje
_________________

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Raider
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 29, 2006 8:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 16:52
Prispevkov: 24
Kraj: Kotlje

Racer je napisal/a:
gasper je napisal/a:
pozdravljen jošt!

prebral tvoj post...malo nasmejal ob komentarjih.


Zanimivo, meni ni bilo nič smešno

gasper je napisal/a:
prvo noben od naše ekipe(tisti ki gradimo park) ni napisal tistega posta o 360 itd., pa verjamem da je bil hec.


tisto o 360 mogoče res ne je pa bila tvoja pripomba tudi - ja itak - kar je bil odgovor na Nitro = Sucks, zato sem tudi sam mnenja, da o tem klubu nimate pojma in tudi verjetno ne strokovnega znanja da bi to ocenjevali!

gasper je napisal/a:
Mi je prav vseeno kaj komu piše na papirjo oziroma kdo zasuče kak trik, oziroma kaj sploh zna naredit.


Kaj komu piše na papiru je tudi dokaz kaj zna in če je nekdo ČLAN DEMO TEAMA oz. U3 potem neko tehnično znanje ima, ter lahko na tej osnovi podaja kritike za razliko od "laikov" ... (da ne bo napačnega razumevanja tule ... laik je med "..")!!!

gasper je napisal/a:
Ne sodim človeka po znanjo in dvomim da to dela keri iz naše ekipe.


Zakaj potem
gasper je napisal/a:
ja itak


gasper je napisal/a:
Mi se trudimo z najbolšimi močmi in z veseljem bi sodeloval če bi le kdo stopo z nami v kontakt,...


Verjamem...tega vam nihče ne očita!! Zakaj potem tudi vi ne sprejmete pojasnila za lanski park, ter nehate jamrat kako smo vas razočarali? Kot je bilo rečeno takrat nismo našli skupne točke, ki pa sedaj sploh ni pomembna in je ne bom omenjal, zato je park tam samo stal in ni bilo interesa z naše strani, da nadaljujemo z delom na parku!

Kot drugo pa bi rad poudaril komentarje na vašem forumu!
Čeprav sem spletno stran že videl sem moral it še enkrat gledat, saj se je na vašem forumu pojavilo tole :
...govorimo o največjem in najbolšem parku-wannabe na koroškem...

Nihče ni omenjal najboljšega ampak je to bilo omenjeno za vaš park
gogx je napisal/a:
Rad bi samo predstavil, da se to leto gradi profesionalni snowpark na Smučišču Rimskei Vrelc, Kotlje.
, kar pa se tiče tega da je/bo eden največjih pa se boste lahko sami prepričali takoj ko bo dovolj snega... poleg vsega kar ste mogoče že videli na Kopah, pa sigurno niste videli bordercross proge, saj je le ta zaradi pomanjkanja snega še zaprta!!

Aja, še to...tisti ko ste bili lani razočarani ste verjetno videli, da so bili objekti prenovljeni, ter da jih je več kot lani!!

Zanima me pa tudi kak bo komentar na letošnji park glede, na to da je bilo omenjeno da je v k****

Za konec pa še en pregovor:
* ne hvali dneva pred večerom ... pa na zdravje


ahh mal prevec bluzis ti pa kar se tice gogxa saj ni on v timo ce smo ze tam zdaj pa mir pa nehite bluzit mate park na kopah!! (velik sreece)
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Raider
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 29, 2006 8:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 16:52
Prispevkov: 24
Kraj: Kotlje

kotulc je napisal/a:
Kako pa je urejeno zasneževanje, se voda črpa iz Kotuljščice, pa jo dodatno hladijo?
Ker danes sem šel tam mimo pa sta delala oba Krpana samo pri -3 ni letelo kaj veliko ven, je bila bolj voda.

Sta pa fejst glasna krpana že od zelo daleč slišiš ali sta vključena


ja vido sem da ma model pumpe v potoko, sm mi ni jasno kar se tice vmazane vode pa to.
Pa ze ma kake fitre.
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
gasper
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 29, 2006 9:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 12:12
Prispevkov: 40
Kraj: brdinje

Stari. racer, devian, joco, vi mejte papirje, na tone papirjev, če ste neki u3, demo team karkoli morte bit vsaj malo pedagogi in če vam kdo napiše da nitro sux la pa noben ne zna 360 pol bi to lahko malo bol tk vzeli, tk ko so pobi ki so to pisali, za šalo. Sicer pa ka se sploh neki kregate z nami oz. pišete neke stvari ko sploh nimajo veze z rimskim in ne z parkom. Mejte vi gra park na kopah, če vam bo prite kaj pogledat nam na rimskega ko bo park odprt, eni naši so ž bli na vašem in so se meli fajn. Če vam pa grejo taki komentarji v nos si ga pa spučte. Meni trenutno dol visi in mi je vse smešno kar se tu menimo. Pa če prenašate neko znanje naprej, pol naj tisti ko dobijo to znanje tut pokažejo kaj znajo. Jaz poznam sam enga ko je pokazo znanje, ostale ko sm vido so znali bore malo-nič. Ne da se mi več pisat takih postov in upam da bo moderator tolk da bo zbrisal vse poste kateri so omenjali Nitro in naše "prepire" mi smo vsi zato da se združimo al karkoli. npr. organiziramo pokal koroške kar se menimo z črjani. Zaka se kregamo samo z vami, zaka se ne kregamo z slovenjgradčani pa z črjani pa z lublančani, razjasni mi to. Moje mnenje je da zaradi tega ker vam neki ne paše kar se menimo na našem forumu je pač tk. naš forum je sproščena debata o vsem kar se tiče parkov v sloveniji in našga parka. Če bi rad dal kak komentar se logiraj, mi praw radi slišimo kritike, pa tut če kdo napiše, Kotle sux, Noben ne zna naredit 360, al pa moj post, ja itak. Nam je res vseeno ka si drugi mislijo o nas , mi vemo kdo smo in kaki smo in v tem uživamo, še najbolj pa uživamo in se nasmejimo ob podjebavanju takih kot ste vi ki to jemljete preveč resno, prite rajš v kotle pa se skup napijemo pa gremo furat ko pa da se tu neki prčkamo, mogoče se preveč obremenjujete z mnenji neizobražencev oz. "laikov" kot smo mi.

to je vse, hmmm upam da nebom rabo pisat več takih postov ker je škoda mojih prstov pa še omaka se mi žge v kuhni
_________________
www.snowparkrv.tk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
micho
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 29, 2006 11:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 21:54
Prispevkov: 9


prvo vi NEMORETE naret profesionalnega bord parka ker že niamte primernega terena....drugo profesionalni bord park ma malo večje in širše landinge...pa še marsikaj se najde
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PEK
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 29, 2006 11:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

Kok pol ze "laufa" teh skakalnic itd? Morda kksne nove slike parka me rez zanima kasn je
_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gasper
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 30, 2006 12:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 12:12
Prispevkov: 40
Kraj: brdinje

itak da bo profesionalen
to je park mišlen za začetnike oziroma za tiste ki si želijo park nekje blizu in za poceni keš. Če si tak strokovnjak bi lahko vedo da je na rimskem teren kul samo če bi mel par miljončkov bi bil landing tut mal širši(pa tu je še sto drugih stvari ki jih je treba premagat da lahko nardiš Profi park), tk pa gre bol ko ne iz naših žepov. Pa to me najbolj razjezi, kar ni slabo da je kritika, ko se najde nekdo ko je pameten, sm že rek da naj tisti ko ma pojma pride in pomaga, mi delamo to prvič in ne pričakujemo da bomo naredli park ki ga najdeš nekje v nekih smučarskih centrih. Verjemi da vem kk zgledajo po evropi parki, samo pač mi nimamo denarja da bi naredli kaj več. ko bo denar bo tut muzika ane.

skakalnici še ne laufata ker je premalo snega samo se dela sneg. Če bi narava spustla mal snega tk kot lani bi park stal(skakalnici bota dve. prva bo mela, priznam malo preozek landing, samo tako kot sm že prej povedo ni blo keša da bi kaj več naredli. Druga pa bo mal večja, cirka 4m širok kicker z 6m širokim landingo, letel boš okrog 10m, vem landing bi lahk bil kake par metrov širši samo....keš).Slike pridejo, ene so na strani sicer stare sam se mi zdi dajat slike zdaj ko še ni poštimano brezveze. pridejo v roku enga tedna nove. obljubim, sem in na našo stran.


P.S: micho prit na naš forum pa nam mal svetuj kk pa kaj...verjemi da bomo ful veseli kakih idej al pa graj, ker do zdaj smo meli samo eno strokovno pomoč, ki je seveda bila super(ne bom ga omenjo) pri izgradnji landinga na ta vlkem kickerju, ampak je še miljon stvari ki bi jih hotli vedet samo pač delamo iz svojih izkušenj furanja drugje in to je tut vse. tk da.....če ti je se nam pridruži v debati
_________________
www.snowparkrv.tk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
NITRO
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 30, 2006 12:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 0:25
Prispevkov: 2


seos!!!
sn nov na tem forumu ampak ze nekaj casa opazujem dogajanje.
sm biv na kopah v vasem super druper snow parku pa ne da je v kurcu ampak je vse skup zelo premalo stange so prekratke, skok pa tudi.
mislim kolker kritiziras park v kotljah si naredo pomoje slabs (sn biv v kotlah)je res da mas vsega vec kot v kotljah sam ce bi bli oni ze toliko casa na sceni bi bli veliko veliko bolsi vi pac nimate konkurence in se vam JEBE po domace receno
HVALA IN LEP BORDERSKI POZDRAV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Racer
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 30, 2006 4:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 19:35
Prispevkov: 71


Ok, tut mni se ne lubi več komentirat tega...Vsi smo povedali kaj si mislimo in res nima smisla se prepirat !

Še enkrat pozdrav vašemu trudu, vem da je poleg vsega ostalega potrebno tudi veliko volje da to izpeljete - vi ste jo pokazali!!!

...aja, pa upam da nisi zažgal omake
_________________

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 4 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Rimski Vrelec
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB