Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Rimski Vrelec

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Rimski Vrelec « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Devian
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 13, 2006 5:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 19:30
Prispevkov: 19
Kraj: Prevalje

Alo!
A človek tule res ne sme kaj informativno vprašat oz. dat svojga osebnega mnenja ? Sicer pa nisem nobenga "šimfo" ,"grajo", ampak sm zgolj informativno spraševal o parih stvareh, ko so me mučle. Bolj me je skrbevo glede varnosti (odprti raili,alu palce itd..), kot pa o samih objektih itd...Pa sem član Nitrona ja ,ko je nekdo spraševal.

Pol ko je nekdo omeno ,da naj pustim številko ,da ste odprti za predloge. Zgleda da niste, ker ko sm omeno par stvari, katere so me sam zanimale (slame,naklon,raili itd...) ste pa popenli oz. ste začeli napadat

Glede lanskega parka na rimskem, je pa biv "krneki" ker tut ni blo interesa delat park , če ni blo koristi oz. pravih pogojev. Morda bo pa letos le drugač...to bote pa pol vi ko se spoznate ocenli.

Saj prajim svaka čast, da se najde folk, da nardi neki koristnega.Pač prajim, da me par stvari moti, če pa vas ne, pa tudi prav. Vrjamem ,da delate večino iz svojga žepa, tk da ste tk dobri da ste vse to sprajli skop. Ko je pa nekdo reko, da tule nebi o financah...od kdaj so pa kakšni sponzorji skrivnost ?Kvečjemu bi to bla čast za vas, ter reklama za sponzorje.

Če komu kaj ne paše, naj pa me spet mav zmerja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Raider
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 13, 2006 6:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 16:52
Prispevkov: 24
Kraj: Kotlje

Vse kar te je skrbelo je porihtano mislim no nevem zakaj bi pustli tiste alu.. stange zuni saj nimamo namena killnit koga lol.
Kar se pa tice financ je pa vecina is nasega zepe padlo ok raile smo pa dobili od Prislana ki nam je naredo veliko oslugo.
zdaj si lahko mislis zakaj nocemo govorito o financah!!
hvala za razemevanje!
aha pa slama brs skrbi smo poskrbeli za prezracevanje.
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
gogx
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 13, 2006 7:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 15:35
Prispevkov: 22


Devian je napisal/a:
Alo!
A človek tule res ne sme kaj informativno vprašat oz. dat svojga osebnega mnenja ? Sicer pa nisem nobenga "šimfo" ,"grajo", ampak sm zgolj informativno spraševal o parih stvareh, ko so me mučle. Bolj me je skrbevo glede varnosti (odprti raili,alu palce itd..), kot pa o samih objektih itd...Pa sem član Nitrona ja ,ko je nekdo spraševal.

Pol ko je nekdo omeno ,da naj pustim številko ,da ste odprti za predloge. Zgleda da niste, ker ko sm omeno par stvari, katere so me sam zanimale (slame,naklon,raili itd...) ste pa popenli oz. ste začeli napadat

Glede lanskega parka na rimskem, je pa biv "krneki" ker tut ni blo interesa delat park , če ni blo koristi oz. pravih pogojev. Morda bo pa letos le drugač...to bote pa pol vi ko se spoznate ocenli.

Saj prajim svaka čast, da se najde folk, da nardi neki koristnega.Pač prajim, da me par stvari moti, če pa vas ne, pa tudi prav. Vrjamem ,da delate večino iz svojga žepa, tk da ste tk dobri da ste vse to sprajli skop. Ko je pa nekdo reko, da tule nebi o financah...od kdaj so pa kakšni sponzorji skrivnost ?Kvečjemu bi to bla čast za vas, ter reklama za sponzorje.

Če komu kaj ne paše, naj pa me spet mav zmerja


Ma noben te nebo zmerjo, pac je blo mal razočaranja kar se lani tiče. Tk ves ko folko ponudis prst bi pac roko in tu ni nic drgac.
Brez zamere.
TaSIČ čIRS dUDE
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gasper
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 14, 2006 3:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 12:12
Prispevkov: 40
Kraj: brdinje

ja noben ni nobenga zmerjo...se opravičujemo če smo koga uzalili...ane pobi
drgač pa kar se lanskega parka tiče grejo zasluge NITRO klubu zato smo vprašali če si član ker sam govoriš da je blo kr neki...NITRO klub je bil zadolžen za park in je prplo 2 rejla ki sta bol ko ne uničevala borde in smuče, če je kdo sploh furo...skok ki je bil...smo ga pa mi naredli pa me ni sram priznat, bil je v kurcu sam še zmerm je blo bolš ko pa nč (nič-se pravi to kar je NITRO naredo) no pa nismo zdaj tu da govorimo o nekem klubu ampak o praku.

Za rejle bo poskrbleno, tk kot so že prej omenli fantje...štange so za oporo dokler ne zmrznejo tla, dali smo jih zato v zemlo ker se nam je zdelo tk najbolš...ko tla zmrznejo bojo rejli zabetonirani...mogoče to ni najbolš samo po naši računici je najbol primerno-če ima kdorkoli bolše ideje naj pove. Tako da nadaljujemo kar se rejlov tiče. Lukne so namenjene plastiki kjer bo reklama...to pride še pred odprtjem parka...omejena finančna sredstva bi rekli zamudi...tudi na Wall ride pride plastika za bolše drsenje. Spodnji skok torej landing kot sem že omenil v prejšnih postih je kul...mogoče bi lahko bil celo malce širši, kar se zavedamo vsi ki smo ga delali ampak to je vse kar smo lahko pričarali za narodov blagor, naslednjo leto bo 3xbolš, spet če ima kdorkoli kakršne koli ideje, naprimer ti Devian, naj pove bomo veseli. Že zdaj smo veseli kritik samo malo obrambnega mehanizma je blo vklopljenega, včasih pač človek ki se trudi s tem kar mi delamo, dobi na začetku občutek, ko prihajajo kritike da ljudje pač niso zadovoljni s tem, kar mu ( mi ) ponujamo.

tolko za enkrat
_________________
www.snowparkrv.tk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Devian
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 14, 2006 5:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 19:30
Prispevkov: 19
Kraj: Prevalje

gasper je napisal/a:
ja noben ni nobenga zmerjo...se opravičujemo če smo koga uzalili...ane pobi
drgač pa kar se lanskega parka tiče grejo zasluge NITRO klubu zato smo vprašali če si član ker sam govoriš da je blo kr neki...NITRO klub je bil zadolžen za park in je prplo 2 rejla ki sta bol ko ne uničevala borde in smuče, če je kdo sploh furo...skok ki je bil...smo ga pa mi naredli pa me ni sram priznat, bil je v kurcu sam še zmerm je blo bolš ko pa nč (nič-se pravi to kar je NITRO naredo) no pa nismo zdaj tu da govorimo o nekem klubu ampak o praku.

Za rejle bo poskrbleno, tk kot so že prej omenli fantje...štange so za oporo dokler ne zmrznejo tla, dali smo jih zato v zemlo ker se nam je zdelo tk najbolš...ko tla zmrznejo bojo rejli zabetonirani...mogoče to ni najbolš samo po naši računici je najbol primerno-če ima kdorkoli bolše ideje naj pove. Tako da nadaljujemo kar se rejlov tiče. Lukne so namenjene plastiki kjer bo reklama...to pride še pred odprtjem parka...omejena finančna sredstva bi rekli zamudi...tudi na Wall ride pride plastika za bolše drsenje. Spodnji skok torej landing kot sem že omenil v prejšnih postih je kul...mogoče bi lahko bil celo malce širši, kar se zavedamo vsi ki smo ga delali ampak to je vse kar smo lahko pričarali za narodov blagor, naslednjo leto bo 3xbolš, spet če ima kdorkoli kakršne koli ideje, naprimer ti Devian, naj pove bomo veseli. Že zdaj smo veseli kritik samo malo obrambnega mehanizma je blo vklopljenega, včasih pač človek ki se trudi s tem kar mi delamo, dobi na začetku občutek, ko prihajajo kritike da ljudje pač niso zadovoljni s tem, kar mu ( mi ) ponujamo.

tolko za enkrat


gogx čirs to you too Vem kk je ja

gasper:

Če nisi opazil, da se zgora tut povedo zaka je bil tak park. Ker ni blo nam v interes delat sploh kaj. Morda bo letos kaj drugač...Sam nism sploh ne omenju kluba, ampak je nekdo začel blatit NITRO, če sem prav prebral Boljša ideja: raile fixirat v sneg. Glede landinga ste pa že preračunal da bo ok, sicer bi lahko bil večjih naklon vsaj js tk mislim.(tisti ko je iz sena). Tk ko sm pa že prej omeno, da sploh ni bla kritika al pa karkol, je blo le 5 vprašanj, na katere sem dobil odgovor in se dodal nekaj t.i. dvomov o varnosti. Saj sem že prej reku ,da svaka čast da ste se sploh lotli tega. Da vsaj nekdo neki dela na tem. Pa ne da so ldi nezadovolni, pač je par stvari ,ki bi se dale morda malo izboljsat...sicer pa bote že vedli ,če ne pač vidli, da bo prihodnjič še bolje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gasper
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 15, 2006 12:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 12:12
Prispevkov: 40
Kraj: brdinje

razumem...sam a misliš da bojo tt raili stali v snegu...to je tzko za znoret in bi bil problem če se nam bi skoz podirali
_________________
www.snowparkrv.tk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Devian
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 15, 2006 12:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 19:30
Prispevkov: 19
Kraj: Prevalje

V sneg bi z vrtalniku(hiltijo) zvrto luknje,dojst globoke, jih poliv z vodo, v njih pa nabiv raile.To bi zamrznavo in to bi blo to...a ne ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kotulc
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 15, 2006 1:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Ja smo ko pa pride neka otoplitev kaj pa potem? začne migat vse
Na rimsKem je že bolš da so v zemljo fiksirani, ko sonce posije mraz hitro popusti
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogx
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 15, 2006 8:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 15:35
Prispevkov: 22


No še kaka druga tema...

Topi so postavljeni, vceri so laufali eno uro pri -1,6c ampak je biv premoker.
Do Nedelje bomo očitno počakali ker je za ta dan napovedan dež...ampak pol pa iz noči na Pondelk pa menda Schnee.
Bomo vidli a bo dalo vreme.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gasper
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 15, 2006 12:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 12:12
Prispevkov: 40
Kraj: brdinje

ja saj to je bla varjanta, vrtat lukne v sneg....samo lanska zima je bla super, mrzla pa vse, letos pa bol slabo kaže in kkr se bo mal stoplilo bi rejli začeli migat in kdo ve, še komu se bi lahko kaj naredlo, še posebej na onmo ta vlkemo. Tk da še zmerm se mi zdi zemla bolš
ja sm gledo napovedi in bo res sneg...sam ka pa veš
mogoč pa bo pa bo pol vsega neslo ko se bo mnda spt utoplilo
_________________
www.snowparkrv.tk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
gasper
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 15, 2006 8:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 12:12
Prispevkov: 40
Kraj: brdinje

dans bil gr...pretoplo za sneg delat, samo za božič bi že mogli skakt se mi zdi, to je v planu kolkr vem. drgač pa upam da bo padla temperatura še za kake 5 stopinj da lahko začnemo trenirat
_________________
www.snowparkrv.tk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
gogx
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 21, 2006 4:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 15:35
Prispevkov: 22


No sneg pada pa tud umetnega smo ze šibali kake 30ur...Topovi počivajo da vidimo kk bo kaj z naravnim... a če ne-bo kaj MOLIMO ZA MINUS. Wsi skupaj!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 22, 2006 11:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


No vsaj po zvoku sodeč topovi spet delajo, upajmo da bo dost mraza

Ura je že 9h in topi še kar lpo streljajo, še par mrzlih dni pa bot lahko začeli
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joco
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 24, 2006 11:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 22:02
Prispevkov: 31


Alo pubeci

Joco na tej strani (jošt Tasič - Nitro sport klub)

Sem videl da ste imeli zadnjič z Devianom (nejcem) burne razprave na Forumu glede parka, kluba, naših članov, itd,.. pa sem rekel da se kot vodja ekipe odzovem in napišem par stvari.

Sicer ne vem kaj je Devian takega spraševal, da vam je tako stopil na živc, da ste pisali take odgovore oziroma za moje pojme zelo NIZKE provokacije, pa vseeno:

pa gremo po vrsti:
- Glede našega parka (lani) na Rimskem Vrelcu. Park smo postavili na hitro, brez kakšnega velikega interesa, saj imamo svojo šolo na Kopah kjer smo večino časa prisotni. Park smo Hoteli (citiram besedo hoteli) postaviti tako kot treba, vendar na žalost nismo prišli na skupen jezik (glede kart za učitelje in naše tečaje, urejanja parka,...) z lastnikom smučišča Rimski Vrelec. Vsa zadeva je bila že tako daleč, da smo se skoraj skregali a smo na koncu rekli da ne bomo mi najslabši vseeno nekaj pripeljemo. Mingrede vam želim, da se boste z lastnikom smučišča dobro ujeli in da vam bo prišel naproti - nam namreč ni.
- Kot drugič sem prebral v enem od odgovorov da je nitro sux. Upam a bom dobil boljše argumente kot ste jih napisali. O klubu namreč ne veste prav nič.
- Najbolj pa me je motila pripomba, da v klubu ni nobenega ki zasuče več kot 360. Mislim, da je iz vaše strani ta argument povsem brezvezen. Naj naštejem da je v našem klubu prisoten ČLAN DEMO TEAMA, jaz sem U3, imamo 2 učitelja U2 in 7 učiteljev U1. Če vi sklepate da se znanje gleda na to kdo naredi več kot 360 se malo motite, saj so po naravi eni borderji pač racerji, drugi freestylerji. Sicer pa, kaj bi sploh komentiral in se primerjal z vami - MI IMAMO ZNANJE (NA PAPIRJU) DA NEKAJ ZNAMO IN DA LAHKO TO ZNANJE PRENAŠAMO NAPREJ - vi tega nimate. Drugač si pa poglejte naš paig .- mamo par slikc in filmov kjer je tud kaj več kot 360
Drugač me pa prav zanima kk vi Carving vozite in če sploh veste kaj je to osnovni zavoj.

Za zaključek pa naj povem, da se mi zdi vaše prerekanje z Devianom sploh brezvezno. Namesto da se nekaj jebemo in gledamo drug na drugega kot pes na mačko bi blo bolš da stopimo skup in naredimo nekaj pametnega na tej tužni Koroški.

Naj še povem, da sem sam zelo vesel, da ste se lotili gradnje parka na Rimskem (četudi bi bila poseka ali Ošven za moje pojme boljša - zakaj sem povedal že zgoraj). Z veseljem bomo prišli kdaj pogledat na vaš park in malo po jumpat ter po slajdat.

Glede na to, da pa še nimate snega na Rimskem pa ste LEPO VABLJENI NA KOPE, kjer bo počasi pripravljen že cel park.
Več o našem parku pa na www.nitrosportklub.com / zima / deskanje na snegu kjer je na naši novi spletni strani predstavljena cela zadeva.

v Glavnem pozdrav vsem.

Jošt Tasič
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gasper
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 25, 2006 3:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 12:12
Prispevkov: 40
Kraj: brdinje

pozdravljen jošt!

prebral tvoj post...malo nasmejal ob komentarjih.

prvo noben od naše ekipe(tisti ki gradimo park) ni napisal tistega posta o 360 itd., pa verjamem da je bil hec. Mi je prav vseeno kaj komu piše na papirjo oziroma kdo zasuče kak trik, oziroma kaj sploh zna naredit. Ne sodim človeka po znanjo in dvomim da to dela keri iz naše ekipe. Kregali smo se z nejcem za brezveze...priznam...itak sem povedal v enmu postu da če kdo kaj več ve o gradnji parkov lahko pride pa pomaga. Mi se trudimo z najbolšimi močmi in z veseljem bi sodeloval če bi le kdo stopo z nami v kontakt, mi smo že v kontaktu z črjani in klubom krsnik ki organizirajo vlek luftar, če bi bli vsi tk pametni bi se lahko združli...ane, sam nebi zdaj o tem tu v tej temi, so mejli na našem pejđo od vseh članov ekipe in skupni mejl pa kontaktiraj če ti je...Pogledo sm slike od parka in filmček...zgleda kul.

P.S noben od nas nima kaj proti nitrotu in proti komurkoli od vas...ziher ste fajn pobi in dekleta prav vsi...lani smo bli vsi navdušeni nad informacijo da bo na rimskem končno park...razočarali ste nas, pa mi je prav vseeno kaj ste meli z lastnikom...mi se z njim prav kul zastopimo in verjamemo da tistih ki bodo končno dočakali dan ko bo park odprt ne bomo razočarali...sicer pa itak sam sneg še rabimo vse stoji in nekaj stvari še pride, čez dva dni pa se bo začelo zasneževanje parka tk da Boards & Skis Up fantje in dekleta.
_________________
www.snowparkrv.tk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 3 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Rimski Vrelec
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB