Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Komplet bunda-hlače

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 Komplet bunda-hlače « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 14, 2006 11:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Na strani ZUTS piše, da stane komplet od 150.000 sit naprej.

Jaz sem si kupil navadno bundo pri Hervisu (tista njihova znamka) 2 leti nazaj. Po moje je morala stati pod 20.000 sit, pa je ful dobra, nič ne premoči diha itd.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 14, 2006 4:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Povezava do cenika (sem našel ):
http://andraz.domovanje.com/datoteke/AND_cenik.pdf
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 16, 2006 8:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Ali poznate firmo Ice Lander? V hervisu sem gledal njihov komplet (bunda-brezrokavnik-hlače) Pa sem bil naudušen. Cena je nekaj čez 80.000sit.
Pa še to, kdaj so modri dnevi v Hervisu?
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Matic
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 16, 2006 9:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Glede modrih dni ne vem, so pa zadnje čase kar na veliko reklamirali nakupe brez zaračunanega DDV, mislim da traja ta "akcija" še do konca tega tedna (cena je zdaj verjetno podobna tisti, ki jo imaš z Modro kartico v času "tavečjega" popusta, se mi zdi).
Kar se pa tiče znamke pa ne vem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Leopold
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 25, 2006 12:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Modri dnevi bodo od 30.11. do 3.12.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz_c
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 26, 2006 7:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 16:11
Prispevkov: 13


Živjo,

...tudi sam kupujem nov komplet, pa sem malo skeptičen če je res vse v ceni.

Verjetno sta Colmar in Spyder špica, vendar je 200k nekoliko preveč za moj študentski žep... Sem si ogledoval Nes, ker so mi ga priporačali, kot najbolše za svojo ceno... Pa vendar za rekreativca ki smuča 10-20 letno mi vseeno ni ni lahko dati 100k...

Bistvo... v intersportu sem opazil (cenovno) zanimiv komplet znamke McKinley. Le ta stane nekaj manj kot 60k...
Do sedaj sem od te firme kupil le nahrbtnik ki mi dobro služi kot šolska torba in tenko kapo nad katero sem navdušen(kolikor si nad kapo lahko )...tako da to ne more biti neka škrt roba??? Ali pač?

Kaj ostali mislite o McKinleyu... Bom razočaran...

lp Matjaž

P.S. Kolega ki je dolga leta smučal mi je edino svetoval da mora bunda imeti trpeženo zadrgo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BAMATO
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2006 1:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 11:14
Prispevkov: 2


Kje pri nas prodajajo opremo znamke AESSE?

Če kdo ve za bolje založene in ugodne trgovine v IT in AUT, ter kdaj imajo pouste, naj se razpiše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verona
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2006 8:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki

Med drugim u tomas sportu in outletih (kr, lj) pa zihr se kje...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 28, 2006 9:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Sem se odločil da bom kupil kar ta komplet (Icelander) Pa zdaj bo še 15% popusta tako da bo ravno prav. Kokr sem ga pogledal pa je kar "poštena" bunda. Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Leopold
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 28, 2006 11:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Jaz se bom verjetno odločil Nesov komplet, sem bil v njihovi štacuni pa ni bil slab. Bom zdele počekiral še na sejmu od SD Snežinka če bo kakšna akcija drugač pa za vikend v Hervis.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Frenk
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 29, 2006 1:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Zdravo!
Pred dvemi leti je bil ZUTS komplet v Andražu cca 85.000 sit.
Je kvaliteten.
LP frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 29, 2006 5:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Letošnji je zdaj že objavljen na spletni strani ZUTS, cena pa je 98.000 SIT za bundo in hlače.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 30, 2006 8:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Kupu Icelander, za 72.000sit. Zakon an. Kje je zdaj sneg =)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 03, 2006 5:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Na sejmu probal ZUTS jakno od and& in sem razocaran nad zadrgami, ker so totalno nekvalitetne, majhne, plasticne, skratka "cheap"..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Bevke City
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 03, 2006 5:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 13:09
Prispevkov: 7


Gaj je napisal/a:
Na sejmu probal ZUTS jakno od and& in sem razocaran nad zadrgami, ker so totalno nekvalitetne, majhne, plasticne, skratka "cheap"..


Tudi mene nemalokrat pri kakšnih dobrih jaknah razočarajo zadrge.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja Stran 2 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Komplet bunda-hlače
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB