Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Komplet bunda-hlače

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 Komplet bunda-hlače « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 10, 2006 3:19 pm    Naslov sporočila: Komplet bunda-hlače Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Kje ste kaj kupovali bundo ter smučarske hlače? Leto si nameravam kupiti nekaj novega, pa nameravam kupiti kar pošteno bundo ter hlače. Zdaj pa ne vem kje bi kupoval, Hervis nima ravno najboljše opreme kar to poznam, čeprav imam dosedanjo bundo Nes iz hervisa, pa sem 90% zadovoljen, res ne premoči nič,.. Vglavnem, vaše ideje, predlogi,...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Frenk
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 10, 2006 3:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Andraž,ZUTS komplet,
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 10, 2006 4:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


ZUTS komplet?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Matic
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 10, 2006 6:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


http://www.andraz.si/izdelki_opis.asp?lang=sl&str=3&id=34

Frenk je verjetno mislil tole...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
luky
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 10, 2006 7:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


a ni ZUTS ... zdruzenje uciteljev in trenerjev smucanja neki podobnga no
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
beterneli
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 10, 2006 7:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 20:56
Prispevkov: 22
Kraj: ljubljana

Jaz imam SPYDER in sem zares navdusen nad njim! Res da je dokaj drago vendar pa se splaca ker ne premoci niti v najhujsem snezenju in to z mokrim snegom(preverjeno).
Pulz, Zravn Rutarja na Rudniku
_________________
Sezona 2006/2007: 1*Kaprun, 1*Rogla, 1*Osojcica, 6*Flachau
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 10, 2006 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Jaz sem si lansko sezono kupil od Helly Hansen in moram reci da je super, smucal sem na krvavcu v najhujsem snezenju (mokrem) in kljub sedenju na sedeznici ni prislo niti malo skozi, nad funkcionalnostjo sem tudi navdusen..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 10, 2006 8:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Jaz sem tudi naroču bundo od .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 10, 2006 11:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Samo, a niso bunde od Andraža dokaj slabe kvalitete. Vsaj tako sem slišal? Pa koliko približno bi odštel za ZUTS budno pri Andražu? Hvala in lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 12, 2006 9:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Mali, ali nam izdaš ceno, pa katero budno,... Pa še kdo ki je kupoval pri AND, koliko je kaj cena pa kvaliteta. Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 12, 2006 6:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Mene bo stala 36k taka bunda, glede kvalitete pa nevem, ker bom jo imel to sezono prvič...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 12, 2006 7:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Cena se mi zdi kar ugodna, je to uradna cena ? Ce je primerljiva konkurenci potem gre za seenkrat cenejso jakno..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Matic
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 12, 2006 7:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Verjetno so nekaj dražje, ker jakna o kateri govori MaLi je pošita s sponzorskimi našitki (klubska).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 13, 2006 12:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Pa je le-taka na voljo, tudi za nas navadne smrtnike?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Matic
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 13, 2006 5:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Jakna od ZUTS je verjetno samo za člane ZUTS, klubska pa za člane kluba. Drugače pa imajo tudi neke druge komplete, ampak morda je cena (za podobno jakno) kaj višja od te, o katerih govori MaLi. Zgolj sklepam, saj nimam nobenih točnih informacij o cenah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja Stran 1 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Komplet bunda-hlače
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB