Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Aktualne snežne razmere Avstrija 2006/07

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 Aktualne snežne razmere Avstrija 2006/07 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
PEK
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2007 11:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

Tole je pa za zjokat se...
_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 06, 2007 9:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Danes sem šel v lov za defloracijskimi tereni, glede na podatke o neuschne in solidni napovedi drito na Kaprun.

Orto natega. Sonca njič, pihal ko sam hudič, če je slučajno res zapadlo 50 cm, ga je gvišno 35 odpihnl, kjer ga po naključju ni odpihnl je imel skorjo pod njo pa je bil južn. Za popizdit !!!

Sem se pred 12 odsvaljkal do zell am zeja. Tam sem bil prvič in prijetno presenečen. Zanimivo precej razvejano smučišče. Ob zadnjih padavinah so kasirali ene 25cm, ki pa je precej odjužil.

Nazaj grede sem sprobal še Hochkonig. Tudi zanimiva izbira, vreme v riti, padal dež.


Na Kaprunu sem srečal ene slovence s podobnimi pričakovanji, pa me zanima, če se kej klele gor pojavljajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 06, 2007 10:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Upam da se do konca februarja stanje popravi, takrat sem namenjen na Ischgl.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 19, 2007 2:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Še ena zabavna zadeva iz Avstrije: na topicu 'Mariborsko Pohorje' smo ugotavljali, da so vrli Pohorci začeli izklapljati Webcame, ko so se snežne razmere začele drastično slabšati. Ja, to je svinjarija, se povsem strinjam. Zgleda pa, da tudi severni sosedje niso imuni proti takšnim nategam: na spletni strani Stuhlecka pod Semmeringom že dva dni lahko beremo:
Citiram:
Webcam-Bilder auf Grund von technischen Problemen derzeit nicht ganz aktuell!
Neverjetno, vse tri kamere so se pokvarile istočasno ? In to ravno v teh dneh, ko je najhujša odjuga? Zanimivo! To mora biti kak hud črv, verjetno isti ki je 'požrl' pohorske Webcame .

P. S.: gremo stavit, da bodo kamere čudežno začele delati enkrat prihodnji teden, ko (če) bo padel nov sneg?
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PEK
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 19, 2007 3:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

Nekako jasno da ne kazejo... pa svinsko od njih tut... ampak sj ko vids tole iz nassfelda, ti je itak jasno da brezveze da bi sel tja.


_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 21, 2007 10:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

Katschberg...katastrofa-ledene plošče, zaplate zemlje stredi proge tscheineck in seveda neoznačene..... Po 11 uri sneg spusti in smučaš dobesedno v vodi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
_swift_
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 22, 2007 6:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 16:48
Prispevkov: 30


ta vikend sem bil tudi jaz na katschbergu in moram povedati da je bila na nekaterih progah solidna smuka. npr. proga 11 na Ainecku je bila do 1 ure popoldan v zelo dobrem stanju, potem pa se je pokazalo kamenje, sneg pa je postal moker. V teh razmerah pač boljše ne more biti, temperature so bile okoli 10 stopinj nad ničlo in normalno je da se proga ojuži. Ene prej, druge pozneje.
ko sem v nedeljo odhajal, je ob 3 uri popoldne začelo snežiti, in upam da bo ta teden zapadlo dovolj snega za ugodno smuko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 07, 2007 1:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

To enostavno morate videti: http://www.alpinforum.com/forum/viewtopic.php?t=20294

Vse proge na slikah so uradno odprte (gl. Screenshot) !!! In cena karte za to svinjarijo? 25 Evrov, res veliki optimisti ...
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Aktualne snežne razmere Avstrija 2006/07
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB