Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Soriška planina » TC Soriška planina

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 TC Soriška planina « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Silver
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 11, 2010 8:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 0:18
Prispevkov: 56


Na Soriški se je sezona slabo začela. Nekaj minut po tem ko so pognali vlečnico Slatnik, so se zapleteni drogovi krogcev zaleteli v vodilo zajle in ga zasukali na stebru.
Takoj je bilo jasno da bo potrebno večje popravilo. Žal ostale naprave niso bili pripravljene, ker na zgornjem delu ni dovolj snega (menda spihan).
V upanju da bo kmalu porihtano, smo postavali okoli spodnje postaje ali se greli v koči.
No... jaz sem obupal ob pol dvanajstih in ne vem ali so žičnico potem uspeli zrihtat. Sem pa opazil da so malo pred dvanajsto na snežnem telefonu zapisali da naprave na smučišču NE obratujejo.
Ker je bila otvoritev sezone in brezplačna smuka, nisem hudo jezen, mi je pa žal, ker je bil res lep dan in super sneg.
_________________
http://youtu.be/NLm-E6CPDqs
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 16, 2010 11:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


Obvestila




OBRATOVANJE SMUČIŠČA
16.12.2010


PREDVIDEN PRIČETEK OBRATOVANJA SMUČIŠČA JE

SOBOTA, 18. 12. 2010! Prvi dan - smučanje brezplačno!






CESTA PODROŠT - SORICA JE ODPRTA!
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stainless
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 22, 2011 8:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Jan 2011 20:51
Prispevkov: 6
Kraj: Kranj

kako je lestos na sorci ? ali deskarski park dela ?
_________________
2009/2010: Krvavec 12x, Kranjska gora 7x, Stari vrh 2x
2010/2011: Krvavec 4x, Kranjska gora 2x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 20, 2011 11:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Prebral sem celo temo...naslednji teden se odločam, da bi obiskal Soriško, snega je več kot dovolj, pa še napovedane so padavine, pon, tor.
Zdaj pa, najbolj optimalna pot iz Lj., če bi jo ubral preko Železnikov se pelješ.....?
In pa kakšno je samo smučišče iz prve roke,... nisem zahteven, rad imam srednje strme proge, ko se mi zalušta pa tudi kakšno ekstremno strminco...za spustiti, enkrat, dvakrat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rannt
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 20, 2011 4:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


Od Železnikov samo naravnost po glavni cesti najprej skozi Zali log, nato pa v klanec za Sorico, skozi vas in potem še par kilometrov in si tam. Nimaš kaj falit.

Je pa meni osebno Soriška idealna za dve tri urce, mogoče celo za celo dopoldne, kaj več pa ne, ker so proge kratke, spodnji del je dobesedno ravnina, zgornji del pa relativno strm. Hitro se naveličaš tudi vlečnic (sedežnica sicer obstaja, ampak redko obratuje in počasna je za popizdit).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 20, 2011 8:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Včeraj sem se odločilda grem pogledat gor in moram rečt da sem odlično zadel z izbiro. Megla se je razkadila 500m pred parkiriščem, ljudi malo (potekala je tudi sankaška tekma), snega dovolj, dalovale so vse naprave, nič kupov in kar je najpomembnejše, končno smučanje po naravnem mehkem snegu namesto drajsanja po ledu, kakršna je žal letošnja smučarija.
Super smučarski popoldan, smučišče ravno prav veliko za par uric (imajo urne karte) za zelo ugodno ceno.



_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 20, 2011 11:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


E Leopold to sem rabil malo vzpodbude, definitivno moram obiskat Sorco, letos sem se odločil, da totalno bojkotiram Krvavec, Mb Pohorje, Roglo.
Naslednje leto pa juriš na VSA, če bo le možno Slo smučišča, od Kandrš do Dol.Razen Krvavec, Mb Pohorje, Rogla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 26, 2011 4:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


No danes sem obiskal Soriško planino zj. ob prihodu so oblaki nekoliko zakrivali sonce, proti pop. so se sončni žarki le prebili skozi.
Naj povem, da če izbirate pot iz Lj. vam zelo priporočam smer Bled, Bohinjska in ne čez Železnike.
Samo smučišče ni nič posebnega, sedežnica zelo prepočasna, na proga se je že zj. videlo ledene plahte, ki so se proti pop. le še povečevale.
Drugače pa solidna rekreativna smuka, vendar je smučišče res primerno bolj za začetnike. Karta 20eur celodnevna, prodana naprej za 10eur


Pa še malo gradiva.

Zj. malce oblačno.

Na sosednjem hribu bi komot naredili še eno-dve proge.

Tudi na desnem hribu bi bile idealne proge.


Na sredini vidne ledene plošče.

Bilo je tudi malo zemlje






Soncu je le uspevalo




Gužve pretirane ni bilo.


Sonce...



Počasna pot k vrhu


To je to.
Hedonisti lep pozdrav.


Nazadnje urejal/a Damjan-doc Ned Feb 27, 2011 1:38 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 26, 2011 6:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

a fun park je odprt, ali je še vedno premalo snega?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 26, 2011 10:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


FUN PARK ja bili so neki kuclji desno od sedežnice.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 27, 2011 1:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

ja tam čisto desno naj bi bil, ampak me zanima če je odprt. ker ko sem bil pred 3 tedni na soriški pl. je bilo premalo snega in je bil zaprt.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Stran 7 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Soriška planina » TC Soriška planina
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB