Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Soriška planina » TC Soriška planina

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 TC Soriška planina « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 04, 2006 4:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


vprašal bi a ma kdo kakšne informacije ali slike od smučišča Soriška planina, kako napreduje gradnja sedežnice
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 04, 2006 6:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Včeraj sm šel mimo, bilo je že kar temno pa se mi ni dal it iskat pa slikat
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 04, 2006 7:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

Pa se kaj dogaja?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 15, 2006 8:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


ka je zdej s Soriško a ma kdo kakšne fotke, a se kaj premika
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jan
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 24, 2006 6:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 19:44
Prispevkov: 187
Kraj: Ljubljana

Na sosednjem forumu je par sličic.

Sicer pa lahko prilepim kakšno svojo idejo, kako naj bi izgledala Soriška planina.
_________________
Sezona 09/10 - 40x: 16x Kranjska Gora; 8x Rogla; 6x Stari vrh; 5x Krvavec; 2x Cerkno, Vogel; 1x Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
gargamel
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 04, 2007 9:38 am    Naslov sporočila: Sedežnica Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2005 20:55
Prispevkov: 16


A letos že dela sedežnica?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 04, 2007 5:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


Odprli naj bi j0o prihodnji konec tedna.
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hitrediscipline
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2007 2:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 14:25
Prispevkov: 17


V četrtek, 8.2. sem bil na Soriški. Vreme prava katastrofa, snežilo je pa še megla je bla taka da se ni dal smučat.

Pohvalil bi pa delavke na blagajni: zapeljal sem se z vlečnico na smučišče in ugotovil, da je zgoraj taka megla, da je nevarno smučat, zato sem se odločil, da vrnem karte na blagajni in zahtevam denar nazaj. To sem blagajničarki tudi povedal in z opravičilom mi je vrnila denar (3x celodnevna odrasli in 1x celodnevna otroška - kr nekaj denarja za nič).

POŠTENO IN POHVALNO - NI KAJ REČI!!

Še nekaj ljudi za mano je storilo isto. Sicer pa opažam, da se v primežu precej jalove smučarske sezone veliko smučišč požvižga na Zakon o smučiščih in njegove določbe! Le kje ste inšpektorji???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2007 2:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


Citiram:
Še nekaj ljudi za mano je storilo isto. Sicer pa opažam, da se v primežu precej jalove smučarske sezone veliko smučišč požvižga na Zakon o smučiščih in njegove določbe! Le kje ste inšpektorji???


tole bi me pa zanimalo bolj podrobno? ali zakon govori o kakih vračilih kart in v kakih primerih?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hitrediscipline
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 14, 2007 12:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 14:25
Prispevkov: 17


Zakon o smučiščih ne govori o vračilu kart. O vračilu kupnine pa govori Zakon o varstvu potrošnikov. Kadar nastopijo pogoji po katerih morajo po Zakonu o smučiščih smučišče zapreti in s tem poslednično razdreti kupoprodajno razmerje, ki je bilo sklenjeno z nakupom karte za npr. celodnevno smučanje, so dolžni povrniti kupnino ali njen sorazmerni delež. Sicer tele zadeve kontrolira Tržni inšpektorat RS, na katerega se obrni za kak nasvet ali pa pritožbo, če ti ne bodo vrnili denarja. Sem že videl opozorila na smučiščih, da denarja ne vračajo, vendar je to nateg in taka opozorila so brezpredmetna. V zadnjem času se Tržni inšpektorat neverjetno hitro odziva na vse prijave domnevnih kršitev, kar pa ni praksa na Prometnem inšpektoratu RS, v katerega pristojnost sodi kontrola določb Zakona o smučiščih. Že dolgo nisem zasledil, da bi opravili kako omembe vredno kontrolo nad smučiišči, kaj šele da bi kakega zaprli - kršitev je pa tolk, da se mi zdi že rahlo brezveze da tak zakon sploh imamo, če ga nimamo namena izvajat.

Tole sem ti napisal po spominu - že nekaj časa nisem imel v rokah Zakon o varstvu potrošnikov. Poišči oba zakona na IUS-INFO pa mal prečitaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 18, 2007 5:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


No, danes sem bil dopoldan na Soriški. Vreme sicer oblačno, zgoraj redka megla vendar je šlo. Sneg je odličen. Obratovale so vse naprave vključno z novo dvosedežnico. No pa da se malo ustavim. Dvosedežnica je od Giraka, stara 15 let pripeljana iz Tirolske, dolga je 1160m in ima zmogljivost 1200 oseb na uro. V primerjavi s Pominimi vlečnicami je zelo počasna, bolj se ti splača furat po vlečnici Lajnar. Sicer pa ljudi je bilo nekaj, vrste nobene in si se zares lahko nasmučal.
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silver
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 18, 2007 10:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 0:18
Prispevkov: 56


Jaz sem bil na Soriški v petek in danes. V petek je bilo super, sončno, odličen sneg in, čeprav sta delali samo vlečnici slatnik in lajnar, nobene gneče (ob enih so imeli odtvoritev sedežnice). Danes pa, kot je napisal whistler, zgoraj megleno pa vendar ne preveč moteče. Se mi pa zdi sedežnica nerodno postavljena. Za neizkušene smučarje je zgornji del prehud, za boljše je pa spodnji del precej dolgočasen tako da se večina še vedno vozi z vlečnicama slatnik in lajnar. Ko sem danes pogledoval proti sedežnici, je bolj kot ne samevala. Na vsak zaseden sedež sta bila vsaj dva prazna. In to na nedeljo.
_________________
http://youtu.be/NLm-E6CPDqs
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2007 5:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


Meni se na splošno zdi tale sedežnica ponesrečeno postavljena. Več bi imeli, če bi jo speljali na Slatnik. Sicer pa je počasna in mislim da nisem edini, ki se je raje peljal s hitrejšimi Pominimi vlečnicami. V mislih imam predvsem Lajnar.
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 21, 2007 9:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Sedlo je veliiik hitrejše od Lajnarja (Lajnar je na levi, Sedlo pa na desni če gledaš od spod) sam redko dela kr ni dost folka.
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dolenc
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 22, 2007 6:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Jst sm bil dons gor. Snega je dovolj samo je južen. Če ne bi bilo takšne megle da si videl komaj en zic pred sabo bi blo še kr, tk je blo pa bl za silo Sedežnica je pa ke dost počasna
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja Stran 3 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Soriška planina » TC Soriška planina
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB