Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Soriška planina » TC Soriška planina

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 TC Soriška planina « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2006 9:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


Citiram:
bo že našel kako luknjico. Upam da smo se Slovenci v dolgih desetletjih sobivanja z Balkanci naučili še kaj drugega kot peči čevapčiče ...


V to ne dvomim. Skrbi me samo to, da se bodo upravljalci smučišč "razvadili", češ zakaj bi se matrati za novo napravo, ko pa lahko 3x ceneje dobimo staro - za naše vsega navajene smučarje bo tako dobra... Kaj misliš, kdo bo prvi na tem spisku?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2006 10:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Mislim da vem:


Zadeva je takšna: recimo da drži predpostavka da rabljeno napravo dobiš za tretjino cene nove. Če bomo torej namesto ene nove sedežnice dobili na Pohorju tri rabljene, sem za! Če bomo namesto nove sedežnice dobili dve rabljeni, preostalo tretjino pa bo pokasiral omenjeni gospod, sem tudi še za, j**i ga, saj smo vzgojeni v duhu: Gospodu kar je Gospodovega. Če pa bomo namesto ene nove dobili eno rabljeno, dve tretjini pa bosta stekli v privatne žepe, sem pa tudi jaz proti.

Sicer pa sem OT, sorry! Če bova nadaljevala, dajva to početi kje drugje.
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 27, 2006 11:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Miki: nekje na tem forumu smo enkrat že razpravljali o rabljenih žičnicah (mislim da pri Golteh), pa je nekdo naštel tudi par rabljenih naprav, ki so jih v zadnjih letih postavili v Avstriji. Tako, da smo bili očitno samo mi najbolj papeški.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 05, 2006 5:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


kaj kdo ve kakšna je ta nova 2-seda ???

kaj je kakšna nov aali kakšna stara???
in še kakšna je kapaciteta ?
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 05, 2006 6:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

prvo te prosim da ne sprašuješ kar je že napisano, preberi vse, ne uporabljaj tolko vprašajev

gost2 je napisal/a:

Žal pa zaradi majhnih finančnih zmožnosti sedanjih upraviteljev in pa glede na hitrost postavljanja ene rabljene dvosedežnice nekako globoko dvomim,

Odgovor na kapaciteto ne vem...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 05, 2006 9:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


no ja..........če pa kdo ve odgovor kakšna je kapaciteta sedežnice naj odgovori ......
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Sre Jun 14, 2006 6:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Letos naj bi dokončali 2sedo (upajmo). Glede kapacitete pa res ne vem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 18, 2006 9:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


dober večer vsem skupaj sem nov na forumu, mene pa zanima če se je kaj premaknilo glede Soriške planine, naj bi bila že prejšnjo sezono dvoseda, vendar zaradi prevelike količine snega niso nadaljevali gradnje, a kdo ve a se kaj gradi gor

lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 18, 2006 9:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

2seda se gradi, sem ti že napisal

Drugače pa so vse koče propadle zaradi črne gradnje edino litostrojska, samo to je ena sama podrtija, v kateri ponoči sploh ne kurijo in se zbudiš prehlajen in nič ne vem če bi kaj poleg 2sede še gradili
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 18, 2006 9:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


ja glede gostinskih in prenočitvenih zmogljivosti je res katastrofalno, no samo da bo letos dvoseda gor, ker sem nameraval že prejšnjo sezono iti gor, pa sem rekel da bom raje še eno sezono počakal da bo dvoseda
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 18, 2006 9:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Priporočam. Sorica je kot smučišče res super, pojdi en sončen dan med tednom, ko ni gužve, nasmučaš se lahko kokr češ, pa pejd še par tur po celcu ali pa če ti čas dopušča še peš na vrh Slatnika (20 min hoje od zgornje postaje prve vlečnice) in se spusti z njega. Priporočam

Hrano pa vzemi s sabo, ker je gostinska, kot si že napisal obupna.
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 03, 2006 9:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

In vendar se premika ... ampak zelo zelo počasi. To sem slikal prejšnjo nedeljo, 30. julija. Pozoren opazovalec bo opazil nekaj napredka v primerjavi z januarjem, tako so zmontirali pogonsko kolo, postavili brunarico za žičničarja in omarice z elektroniko oz. krmiljenjem so že zmontirane v brunarici. Še vedno pa pogrešam pogon (motor + reduktor), pa tudi dva stebra še ležita na parkirišču :


_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 03, 2006 11:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

No, zadeve se premikajo. Bomo videli

Zdaj pa ena resna kritika glede žičničarjev. Žičničar je samo na spodnji postaji (po možnosti zaklenjen v hiški) na zgornji postaji pa žičničarja NI! Sicer imajo vlečnice, da se same ustavijo, če kdo ne izstopi ampak žičničar bi moral biti gor, da bi pomagal pri izstopu. S to vlečnico s vozijo tudi majhni otroki!!! Tako res ni nekdo izstopil in namesto, da bi bil gor žičničar, mu pomagal vstati in zagnati vlečnico smo čakali 15min! Ker sem imel dost čakanja na vlečnici sem se odpeljal do spodnje postaje in vprašal žičničarja, kaj je narobe. Rekel je, da je nekdo zapeljal čez in da morajo zdaj pogledat, kaj se je zgodilo in da on nič ne ve. In potem je pritiskal gumb za prižgat in čez par minut je vlečnico uspel zalaufat.

Žičničarjem iz Sorice bi lepo priporočil obisk kake Rogle, KRG ali kakega drugega smučišča, ki je vsaj eden žičničar na spodnji in vsaj eden na zgornji.
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bole
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 03, 2006 4:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

Glej, tako smučišče kot je sorca ima že zdej probleme s obratovanjem.. lahko pa je tisti žičničar ravno kaj drugega delal? No strinjam se da bi moral biti tam, a tko je...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Čet Avg 03, 2006 5:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

bole je napisal/a:
lahko pa je tisti žičničar ravno kaj drugega delal?


Tam gor sploh NI BILO žičničarja in to čisto vse dni.

Pa še ena kritika glede litostrojske koče (podrtije). Ponoči so nam upravljalci koče (barabe) ugašali kurjavo da smo morali spati v bundah !!! Pol pa debelo gledajo koko se polovica otrok vrne prehlajenih
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja Stran 2 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Soriška planina » TC Soriška planina
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB