Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Razlika med elan SL in Elan SL Fusion Pro

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
 Razlika med elan SL in Elan SL Fusion Pro « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
bins
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 13, 2006 10:10 am    Naslov sporočila: Razlika med elan SL in Elan SL Fusion Pro Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Okt 2006 9:59
Prispevkov: 14
Kraj: Beltinci

Pozdravljeni! Sem nov na tem forumu in kupujem nove smuči. Elanov ski selector mi je priporočil elan SL Fusion Pro. Ko sem brskal po netu pa sem naletel tudi na elan SL smučko. Zanima me, če kdo ve pojasniti razliko med njima, ali pa je SL Fusion Pro samo novejši model.

Hvala Vam za odgovore in pomoč.

lp, Bins
_________________
bins
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bins
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 13, 2006 10:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Okt 2006 9:59
Prispevkov: 14
Kraj: Beltinci

Mogoče priporoča kdo kakšno smučko podobnih karakteristik drugega proizvajalca?
_________________
bins
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 13, 2006 3:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Kot prvo pozdravljen na forumu, zelim ti, da se bos cim boljse pocutil in izvedel veliko novega..

Kot drugo pa na zalost zaklepam, ker imas nekaj topicov nizje odgovor na tvoje vprasanje pa ne enkrat napisan, predno napises novo sporocilo uporabi iskanje..

Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Razlika med elan SL in Elan SL Fusion Pro
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB